Jump to content

Γ' Χειρουργική Κλινική, Αττικό (Καθηγητής κ. Πικουλής)


Hippocrates

Recommended Posts

Γ' χειρουργική κλινική,Αττικόν

προς τους 6 ετείς:

Σε αυτην την ενότητα μπορείτε να μεταφέρετε πληροφοριες και τα ερωτήματά σας

σχετικά με την άσκηση στην κλινική (παρουσίες,υλη,συγγράμματα,αναπληρωσεις,μετεκπαιδευτικά μαθήματα κοκ),

τις ανακοινώσεις για τις προαιρετικές και κανονικές εξετάσεις.

προς τους επι πτυχίω:

Σε αυτην την ενότητα μπορείτε να μεταφέρετε τις ανακοινώσεις και

τα ερωτήματά σας για τις επι πτυχίω εξετάσεις 4ου και 6ου έτους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Είτε Παπαδημητρίου διαβάσετε, είτε Σέχα, σας καλύπτει. Καλύτερα να διαβάσετε από το βιβλίο που είχατε διαβάσει για το 4ο, ώστε να είναι κάτι σαν "επανάληψη".

Πάντως, πιο σημαντικό είναι να διαβάσετε τα θέματα που κυκλοφορούν. Μην πάτε χωρίς αυτά...

Ακόμη και να δεν προλαβαίνετε όλη την ύλη, διαβάστε τα θέματα και..καλή επιτυχία!

Είναι πάρα πολλά και σας καλύπτουν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 years later...

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ - ΙΟΥΛΙΟΥ 2009-2010

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

Χειρουργική Παθολογία Ι

Παρασκευή 4/6/2010 ή Δευτέρα 12/7/2010 Ωρα 13:00μ.μ

Χειρουργική Παθολογία ΙΙ

Παρασκευή 4/6/2010 ή Δευτέρα 12/7/2010 Ωρα 13:00μ.μ

Χειρουργική ΣΤ

Παρασκευή 4/6/2010 ή Δευτέρα 19/7/2010 Ωρα 13:00μ.μ

(από ανακοίνωση γραμματείας)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Καλημέρα! Μήπως γνωρίζει κάποιος την ώρα εξέτασης της πτυχιακής τη Δευτέρα??? Παίρνω τηλ. στη γραμματεία της έδρας και δεν το σηκώνουν.

Ναι κι εγώ την χειρουργική 1 σημειολογία θέλω να δώσω και μου είπε η κοπέλα να πάω στις 12:00 στον τέταρτο και να πούμε τον καθηγητή ότι θέλουμε να δώσουμε την ένα. Η πτυχιακή είναι και καλά ΚΑΙ για τις δύο χειρουργικές ;-)

Νομίζω οι εγγραφές απο ότι λέει η γραμματέας σε τυπικό επίπεδο, είναι υπχρεωτικές. Για να ξέρουνε πάνω κάτω πόσοι θα δώσουνε. Και σε γράφει και απο το τηλέφωνο. Αλλά οκ, δεν νομίζω οτι είναι η έδρα η οποία αμα πας μία ώρα η μισή ώρα πιο πρίν να γραφτείς θα σου πούνε όχι... η ακόμα και έτσι να πάς, πιστεύω θα σε δεχτούνε. Αλλιώς την Δευτέρα το πρωί γρήγορα τηλέφωνο στην γραμμτεία να σε γράψει. Απο τις οκτώμιση το πρωί είναι εκεί.

Αν θέλεις τηλέφωνο σφύρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Θα ήθελα να θέσω το τιτανοτεράστιο ερώτημα: πώς στο καλό γράφεται κανείς στην πτυχιακή εξέταση αυτού του μαθήματος;! Μετά από άπειρα τηλεφωνήματα, μίλησα με όλους τους ειδικευόμενους, γραμματείς και περαστικούς αλλά τον κ. Μισιακό δεν τον πέτυχα ποτέ. Υπάρχει στ'αλήθεια αυτός ο άνθρωπος; Μήπως είναι αστικός μύθος; Πώς τον βρίσκουμε βρε παιδιά; Τηλεφωνώ στα: 2105832373, 2105831454 και 2105833018.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να θέσω το τιτανοτεράστιο ερώτημα: πώς στο καλό γράφεται κανείς στην πτυχιακή εξέταση αυτού του μαθήματος;! Μετά από άπειρα τηλεφωνήματα, μίλησα με όλους τους ειδικευόμενους, γραμματείς και περαστικούς αλλά τον κ. Μισιακό δεν τον πέτυχα ποτέ. Υπάρχει στ'αλήθεια αυτός ο άνθρωπος; Μήπως είναι αστικός μύθος; Πώς τον βρίσκουμε βρε παιδιά; Τηλεφωνώ στα: 2105832373, 2105831454 και 2105833018.

Και ομως υπαρχει ! Εγω τον βρηκα (τελικα ...) στο 2105831454.

Υπαρχει και το mail : misiakos@med.uoa.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.