Jump to content

ΠΑΙΔΙΑ INDICO


ania

Recommended Posts

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά... μήπως ξέρει κάποιος να απαντήσει... τι είναι τα παιδιά indico? Το άκουγα χτες στην τηλεόραση... ξεχωρίζουν έλεγε απο την αύρα που εκπέμπουν... η οποία καταμετρείται λέει ... ΒΈΒΑΙΑ η εκπομπή που το είχε ως θέμα ήταν του Χαρδαβέλλα... και με πολλές υπερβολές... Εχει ακούσει κάποιος κάτι? Απλά μου έκανε εντύπωση ο τρόπος που το ανέφεραν και ότι το θεωρούσαν επιστημονικά τεκμηριωμένο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΗΑΝΚΣ

το είχες ακουστά ή τώρα το έψαξες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

indigo= (μ***κίες)2

ναι νομίζω θα συμφωνήσω μαζί σου αλλά να μην δω και τα επιχειρήματα όσων το υποστηρίζουν μπας και μάθω τίποτα νέο? :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα να δεις, εμείς έχουμε αναλύσει το DNA των indigo στο μικροσκόπιο και έχουμε βρει με βεβαιότητα ότι είναι 12κλωνο. Αυτό που σου λέω είναι απολύτως επιστημονικό και έχει προκύψει με συγκριτική έρευνα 345 παιδιών γεννημένων το 1983 τον Απρίλιο στην ορεινή Φθιώτιδα versus 411 παιδιών γεννημένων το Μάρτιο του 1983 στη Λακωνία, επί τη βάση της κυτταροφασματικής ανάλυσης πολωμένου φωτός χρώσεων strain στο ηλεκτρονικό μικροσκόπιο σε μεγέθυνση 3χ. Σύμφωνα με τη μελέτη μας, τα παιδιά που γεννήθηκαν υπό την επήρρεια του Κρόνου στο Ζυγό ήταν indigo-τερα των άλλων και είχαν απίστευτες ιδιότητες τηλεκίνησης, τηλεμετρίας και τηλεπάθειας, αλλά τα υπόλοιπα ευρήματα όπως αντιλαμβάνεσαι ανήκουν στη σφαίρα του ιατρικού απορρήτου και δεν μπορώ να τα δημοσιεύσω εδώ. Μείνε σε επαφή και θα επικοινωνήσουν εκείνοι μαζί σου όταν θα έρθει η ώρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα να δεις, εμείς έχουμε αναλύσει το DNA των indigo στο μικροσκόπιο και έχουμε βρει με βεβαιότητα ότι είναι 12κλωνο. Αυτό που σου λέω είναι απολύτως επιστημονικό και έχει προκύψει με συγκριτική έρευνα 345 παιδιών γεννημένων το 1983 τον Απρίλιο στην ορεινή Φθιώτιδα versus 411 παιδιών γεννημένων το Μάρτιο του 1983 στη Λακωνία, επί τη βάση της κυτταροφασματικής ανάλυσης πολωμένου φωτός χρώσεων strain στο ηλεκτρονικό μικροσκόπιο σε μεγέθυνση 3χ. Σύμφωνα με τη μελέτη μας, τα παιδιά που γεννήθηκαν υπό την επήρρεια του Κρόνου στο Ζυγό ήταν indigo-τερα των άλλων και είχαν απίστευτες ιδιότητες τηλεκίνησης, τηλεμετρίας και τηλεπάθειας, αλλά τα υπόλοιπα ευρήματα όπως αντιλαμβάνεσαι ανήκουν στη σφαίρα του ιατρικού απορρήτου και δεν μπορώ να τα δημοσιεύσω εδώ. Μείνε σε επαφή και θα επικοινωνήσουν εκείνοι μαζί σου όταν θα έρθει η ώρα.

Συγγνώμη... με ποιόν ακριβώς να μείνω σε επαφή? Και ποοί θα επικοινωνήσουν μαζί μου? Επιπλέον η τι έρευνα είναι αυτή? Δεν έχω ακούσει κάτι...έχει κάπου δημοσιευτεί? :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη... με ποιόν ακριβώς να μείνω σε επαφή? Και ποοί θα επικοινωνήσουν μαζί μου? Επιπλέον η τι έρευνα είναι αυτή? Δεν έχω ακούσει κάτι...έχει κάπου δημοσιευτεί? :huh:

Δεω ξέρω αν είδες, αλλα απάντησε η invitro :lol::):D;) , οπότε μην το ψάχνεις παραπέρα. Είναι σαν τους εξωγήινους βρε παιδί μου τέτοια ιστορία, κατάλαβες;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πλάκα πάνω στην πλάκα... :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

το είδα οτι ήταν INVTRO :):lol: :lol: :P :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

SOS ΑΝΙΑ!!!

Ο ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ INDIGO.

εχει βγαλει καποια (σχεδόν αυτιστικά) παιδιά ως παιδιά θαύματα.

ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τώρα εννοείς?

βασικά θέλω να ρίξω γελιο...

αλλά βαριέμαι να συρθώ... μέχρι την τηλεόραση ...

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έβγαλε και ενα ερωτηματολόγιο για πιθανούς indigo ενήλικες! στο τέλος της εκπομπής θα πει που αντιστοιχεί η βαθμολογία του ερωτηματολογίου.

ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΕΚΠΟΜΠΗ-ΣΚΟΥΠΙΔΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εδώ την προηγούμενη φορά είχε βάλλει και άτομο σε μηχάνημα για να δει αν είναι ιντικο ή όχι :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΙΠΑ κι εγώ δεν θα είδε η άνοια τον αγαπημένο της χαρδαβελλα για να έχουμε θέμα συζήτηση σήμερα.

Τι απορίες έχεις άνοια από την εκπομπή του Κώστα ?

Εδώ θα σου τις αναλύσουμε όλες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι αφώτιστε δεν το είδα... τις απορίες σε π.μ

βαρέθηκαν όλοι να μας βλέπουν να τσακωνόμστε και να κατεβάζουμε και το επίπεδο του φόρουμ ...στο ξαναείπα νομίζω... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Φωτη,

μήπως είσαι και συ indigo?

I obtained

Noxious

Degree

In medicine

Giving

Oil

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Φωτη,

μήπως είσαι και συ indigo?

I obtained

Noxious

Degree

In medicine

Giving

Oil

:P

Φώτη, τι σου λένε ρε?

Μην τους ακούς...

Κακεντρεχείς ειναι...

F rapelia

O il

T enekes

I n

S lovakia

For Ever!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ξεχασες τα αρχικά MD. Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Σ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι αφώτιστε δεν το είδα... τις απορίες σε π.μ

βαρέθηκαν όλοι να μας βλέπουν να τσακωνόμστε και να κατεβάζουμε και το επίπεδο του φόρουμ ...στο ξαναείπα νομίζω... :rolleyes:

Μα δεν τσακώθηκα μαζί σου άνοια.

Απλά μια ερώτηση έκανα , που ειδές τον τσακωμό?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.