Jump to content

Ορθοπεδική


Rainman14

Recommended Posts

Να ρωτήσω κάτι ρε συνάδελφοι,στην ορθοπεδική εχω ακούσει πως μερικοι απο κει ειναι πολυ καλοί,ισως και οι καλυτεροι στην Ελλαδα...Οπως πχ ο Μαλλιζος,για τους αλλους ισχυουν τα ιδια?πχ ο Καραχαλιος ειναι καλος?Τι ακουγεται?Και σαν καθηγητης αλλα περισσότερο σαν χειρουργος?

Ευχαριστω για τις πληροφοριες..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειναι πολύ καλοί όλοι τους σαν κλινική και σαν καθηγητές και σαν χειρουργοί. Τεχνοκράτες και λεπτολογοι στη δουλειά τους. Ειδικά αν δουν ότι ενδιαφέρεσαι για ορθοπεδικη δε σε αφήνουν να πας χαμένος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 9 months later...

Κοίτα να δεις τώρα τι είδα μετά από κάτι αιώνες. Ο Καραχάλιος είναι καταπληκτικός. Εχω την καλύτερη γνώμη. Εκτός αν μιλάμε για άλλο Καραχάλιο, εγώ εννοώ έναν που ήταν στο Ντυνάν μέχρι πρόσφατα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα να δεις τώρα τι είδα μετά από κάτι αιώνες. Ο Καραχάλιος είναι καταπληκτικός. Εχω την καλύτερη γνώμη. Εκτός αν μιλάμε για άλλο Καραχάλιο, εγώ εννοώ έναν που ήταν στο Ντυνάν μέχρι πρόσφατα.

Κανένα σχόλιο για την ορθογραφία της ορθοπαιδικής?

Με απογοητεύεις..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένα σχόλιο για την ορθογραφία της ορθοπαιδικής?

Με απογοητεύεις..

Δεν μπορώ. Αυτολογοκρίνομαι για να είμαι κόσμια. Δεν είδες που δεν είπα τίποτα για τις "καταρκτήριες" που θέλει να δώσει κάποια;

emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένα σχόλιο για την ορθογραφία της ορθοπαιδικής?

Με απογοητεύεις..

Δεν μπορώ. Αυτολογοκρίνομαι για να είμαι κόσμια. Δεν είδες που δεν είπα τίποτα για τις "καταρκτήριες" που θέλει να δώσει κάποια;

emofftopic

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.