Jump to content

Ειδικότητα στο στρατό


doum

Recommended Posts

Νέο μέλος

Χαιρετώ σας όλους! Είμαι καινούριος εδώ. Χρόνια πολλά πρώτ'απ'όλα. Καλή χρονιά σε όλους. Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανένας αν μπορείς να παρατείνεις την παραμονή σου σε στρατιωτικό νοσοκομείο και πέραν της λήξης της θητείας σου για προφανείς λόγους... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νέο μέλος

Χαιρετώ σας όλους! Είμαι καινούριος εδώ. Χρόνια πολλά πρώτ'απ'όλα. Καλή χρονιά σε όλους. Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανένας αν μπορείς να παρατείνεις την παραμονή σου σε στρατιωτικό νοσοκομείο και πέραν της λήξης της θητείας σου για προφανείς λόγους... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Δεν νομίζω ότι γίνεται, αλλά το πιο ασφαλές είναι να ρωτήσεις στο γραφείο εκπαίδευσης της μοίρας σου, στο στρατολογικό γραφείο ή στο γραφείο προσωπικού. Μπορείς πάντως να γίνεις δόκιμος, οπότε κάνεις παραπάνω θητεία και λογικά γράφεις παραπάνω ειδικότητα.

Νέο μέλος

Χαιρετώ σας όλους! Είμαι καινούριος εδώ. Χρόνια πολλά πρώτ'απ'όλα. Καλή χρονιά σε όλους. Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανένας αν μπορείς να παρατείνεις την παραμονή σου σε στρατιωτικό νοσοκομείο και πέραν της λήξης της θητείας σου για προφανείς λόγους... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Δεν νομίζω ότι γίνεται, αλλά το πιο ασφαλές είναι να ρωτήσεις στο γραφείο εκπαίδευσης της μοίρας σου, στο στρατολογικό γραφείο ή στο γραφείο προσωπικού. Μπορείς πάντως να γίνεις δόκιμος, οπότε κάνεις παραπάνω θητεία και λογικά γράφεις παραπάνω ειδικότητα.

Δεν νομίζω ότι γίνεται, αλλά το πιο ασφαλές είναι να ρωτήσεις στο γραφείο εκπαίδευσης της μοίρας σου, στο στρατολογικό γραφείο ή στο γραφείο προσωπικού. Μπορείς πάντως να γίνεις δόκιμος, οπότε κάνεις παραπάνω θητεία και λογικά γράφεις παραπάνω ειδικότητα.

weird...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να την παρατείνεις την παραμονή ως τι; Ως ειδικευόμενος; Η βασική σου ιδιότητα είναι φαντάρος και ως φαντάρος έχεις μία συγκεκριμένη θητεία, μετά την οποία δεν ανήκεις ούτε στο Στρατό, ούτε στο Νοσοκομείο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν θέσεις ειδικότητας στα στρατιωτικά νοσοκομεία για μη στρατιωτικούς για τις οποίες ισχύει κανονικότατα λίστα αναμονής.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.