Jump to content

Give your lights!


MSC

Recommended Posts

Μου έκανε εντύπωση ότι το νεότερο μέλος του φόρουμ,είχε ένα και μοναδικό ποστ,και αυτό,στο Χ.Υ.Τ.Α............κατα τα άλλα το Χ.Υ.Τ.Α. όλο δικό σας! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οποιο καινουριο μελος βλεπεις να εχει ενα ποστ και να το εχουμε παει στα ΧΥΤΑ ειναι σπαμ....βασικα εχουμε γεμισει.....γραφουν ή στις αγγελιες φοιτητων ή στο ευχετηριο.

Τιποτα....αντε καλημερουδια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα vamos,

να σου θυμήσω ότι δεν είμαι γάτα...........ούτε για avatar μου την επέλεξα,αν πάντως έχει ''κυκλοφορήσει'' και για άλλα όντα αυτή η έκφραση,πες μου :P !

Μα και εσύ,όμως,γιατρός χωρίς περιέργεια;Να πας σε κανένα εργαστήριο,περίεργων συναδέλφων σου να σε μελετήσουν :P !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα vamos,

να σου θυμήσω ότι δεν είμαι γάτα...........ούτε για avatar μου την επέλεξα,αν πάντως έχει ''κυκλοφορήσει'' και για άλλα όντα αυτή η έκφραση,πες μου :P !

Μα και εσύ,όμως,γιατρός χωρίς περιέργεια;Να πας σε κανένα εργαστήριο,περίεργων συναδέλφων σου να σε μελετήσουν :P !

dear mnk,

προκειται για την ελληνικη version της γνωστης αγγλοφωνης εκφρασης.

αποκλειεται να μην την γνωριζεις,οποτε σκοπιμα θες να μου την πεις.

κακιες δεν κρατω.

μου εχουν πει και αλλοι πως χριζω μελετης,πες μου και συ που πας,να ρθω και γω...

φιλακιααααα emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emblush Μα καλά,νόμιζες ότι ήταν κακιούλα;Εγώ το έκανα έτσι για να ΕΥΘΥΜΗΣΟΥΜΕ!Αν είναι δυνατόν……….νόμιζα ότι διαθέτεις χιούμορ και αυτοσαρκασμό!Καλά,δεν πειράζει,άλλη φορά <_< …………..δεν ξανά’χει τέτοια!Και μη ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ πάλι,έ;

P.S.:I am aware of that expression,but I couldn’t understand,WHERE THE CAT STUCK!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emblush Μα καλά,νόμιζες ότι ήταν κακιούλα;Εγώ το έκανα έτσι για να ΕΥΘΥΜΗΣΟΥΜΕ!Αν είναι δυνατόν……….νόμιζα ότι διαθέτεις χιούμορ και αυτοσαρκασμό!Καλά,δεν πειράζει,άλλη φορά <_< …………..δεν ξανά’χει τέτοια!Και μη ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ πάλι,έ;

P.S.:I am aware of that expression,but I couldn’t understand,WHERE THE CAT STUCK!

[/quear mnk

dear mnk,

δεν τιθεται θεμα παρεξηγησης!

προφανως

παρεξηγησες

την απαντηση μου ως

αντιδραση παρεξηγησης

και για καθε παρεξηγηση,

η λυση ειναι ενα emrose

οποτε το θεμα τελειωνει για μενα εδω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.