Jump to content

Κουνελοδύναμη!!!


Remy Fincher

Recommended Posts

emband

Γουρουνιά εκ μέρους μας που εδώ και 3-4 μέρες σχεδόν από το ευτυχες γεγονός δεν ανοίξαμε τόπικ συγχαρητήριο στο "Ευχετήριο" για το Μαριζάκι και το πολυπόθητο πτυχίο που κατάφερε μετά από κόπο και αγώνα να κατακτήσει. Όλη η γνωστή τρελοπαρέα των "μικρών" σου ευχόμαστε ολόψυχα καλή σταδιοδρομία, καλά κουράγια και καλή ξεκούραση από εδώ και μπρος... και καλά καρναβάλια στην Πάτρα!

emclappingemclapemclapsemrockonemwin

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΟΥΝΕΛΟ POWER!!!

ακόμα ένα άξιο τέκνο της ιερής γης της Κορινθίας

απέκτησε το πολυπόθητο πτυχίο

και πλέον γεμάτη γνώσεις και δύναμη ετοιμάζεται

να ριχτεί στο στίβο.......

ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΜΑΡΙΖΑΚΙ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μικράαααααααααααααα μου.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

NMούλη μου....και εσύ με το καλό να τελειώσεις....και thanks για το τόπικ και για τον ελκυστικό :P τίτλο!!!! emkiss

Αgo (γοριλάκι) πατριωτάκι ευχαριστώ emkiss ...εύχομαι με το καλό να ξεκινήσεις και εσυ τα δικά σου... ;)

(Αννούλα τι γράφεις παιδί μου τόσην ώρα???) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαρίζα είσαι απο τις φυσιογνωμίες του φορουμ που όσο και να προσπαθήσει καποιος είναι αδύνατο να μη σε συμπαθήσει! Παντα προσχαρη και ευγενική. Να διατηρήσεις αυτα τα χαρίσματα και στην επαγγελματική σου ζωή. Οι ασθενεις θα σου είναι ευγνώμονες.

Θερμά συγχαρητήρια και καλή συνέχεια emrockon

φιλικά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγχαρητήηηηηηριαααααα!!!!

ευγε,Μαρίζα!!!!

καλη σταδιοδρομία!!!!!

κάθε καλό!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαριζάκι… μπράβο και καλή σταδιοδρομία…και ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες … και ελπίζω τώρα που πήρες πτυχίο ..να μη γράφεις μόνο στους τελειωμένους ε…???!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ανήσυχο, πρόσχαρο, τριαλαρίμ τριαλαρόμ κοριτσάκι που γνώρισα πριν αρκετά χρονάκια, είναι σήμερα μια σοβαρή γιατρός..

Μαρίζα μου, χαίρομαι ΠΑΡΑ μα ΠΑΡΑ πολύ για σένα.

Φιλιά σου πολλά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαριζακι μολις τωρα τα εμαθα τα νεα!

ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ και να γινεις μια εξαιρετική αναισθησιολόγος!!!! emkissemkiss:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

pappous ευχαριστώ πολύ!!! Πραγματικά με συγκινεί που παρόλου που δε με ξέρεις έχεις τόσο καλή γνώμη για μένα... :) Να σαι καλά.... emkiss

tik-takούλα μου thanks παααααρα πολύ...τι θα κάναμε χωρίς εσένα και τις ανακοινώσεις σου?! B)

olizyz σε παρακαλώ...με προσβάλεις...στους τελειωμένους εγώ?ΠΟΤΕ!!!! emcolgate:P Thanks πολύ!

7άαααααααααακι ευχαριστώ βρε...και στα δικά σου εύχομαι και γρήγορα!!! emkiss

mix thanks!!! :) Φυσική εγώ?Πού?Πώς?Πότε? :mellow::blink::wacko:

Winnoύλα μου ευχαριστώ πολύ...με το καλό εύχομαι και σε σένα... ;)

Sovereign νομίζω πώς έχεις παρεξηγήσει λίγο τα πράγματα!!! Το ανήσυχο πρόσχαρο κτλ κτλ κοριτσάκι που γνώρισες πριν λίγα χρόνια, παραμένει ένα ανήσυχο πρόσχαρο κτλ κτλ κοριτσάκι...και σοβαρή και γιατρός μου πέφτει πολύ!!! :splats::splats::splats::P Θένκς πολύ ρε... :)

vlachos doc thanks πολύ πολύ!!! Εύχομαι γρήγορα να τελειώσεις και εσύ γιατρέ μου!!! B)

louloudaki μου...ευχαριστώωωωωωω πολύ!!! emroseemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mariza χάθηκες βρε τσαχπίνα, αλλά ήταν για καλό σκοπό ;) καλή σταδιοδρομία κουνελίτσα μου και κάθε ευτυχία σε ΌΛΟΥΣ τους τομείς :rolleyes: Συγχαρητήρια emroseemroseemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήθελα να γράψω εχτές ως μικράκι κι εγώ και να ευχηθώ κάτι καλό,αλλά δεν μπορούσα να εκφράσω τίποτα..

Στη γιατρό μας λοιπόν,την πλέον δημοφιλή προσωπικότητα του (αυριανού)ιατρικού χώρου,εύχομαι τα εξής:

-Κατ'αρχάς να μη περιμένει πολύ για την ειδικότητα ;)

Έπειτα ως ειδικευμένη γιατρός:

-Να είναι τυχερή και να μη της μείνει κανένας στα χέρια ποτέ!!

-Να της έρχονται στις κρίσιμες στιγμές εκείνες οι κουλές λεπτομέρειες των βιβλίων που δε θυμάται κανένας,αλλά σώζουν ζωές.

-Να βλέπει αυτά που δε βλέπουν οι άλλοι στις διαγνώσεις και να σώζει και πάλι ζωές.

-Να έχει την τύχη να αγαπήσει αυτό που θα γίνει και να πέσει σε καλό εργασιακό χώρο και συνεργάτες,να εξασκεί την ιατρική με όρεξη,δημιουργικότητα και δυναμικότητα,το επάγγελμα μας είναι η μισή μας-και παραπάνω ίσως-ζωή..Και αν το κάνει αυτό θα νιώθει σίγουρα πλήρης και ευτυχισμένη!!

(-Να αναγνωρισθεί λίαν συντόμως και να γίνει κλινικάρχισσα για να έχουμε κονέ :P )

ΜΑΡΙΖΑΚΙ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ!!ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΛΑΜΠΟΥΝ!! emgoalemhugemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλη συνεχεια και ναχεις σε ολους τους τομεις την ευτυχια που ζητας οπως ολοι μας.καλη ξεκουραση και διακοπες στο αμεσο μελλον!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emdrunk Στην υγειά της μιας κ μοναδικής Μαρίζας embeer Καλή συνέχεια και καλή σταδιοδρομία embyebye. Να είσαι στους ασθενείς όπως ακριβώς σε ξέρουν όσοι σε γνωρίσαν δηλαδή χαμογελαστή κ πρόθυμη να βοηθήσεις τους πάντες. Εμένα με κέρδισες από την πρώτη στιγμή emdoc Ααααα και καλή ξεκούραση(επιτέλους) emsleepingemsleep1 Να προσέξεις τις επιλογές σου από δώ κ μπρός γιατί αυτές θα καθορίσουν τη μετέπειτα επαγγελματική σου σταδιοδρομία. Θα τα πούμε κ από κοντά. Καλά να περνάς.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emband Αυτή τη στιγμή περιμέναμε όλα τα καρναβάλια..... emcolgate Ένας άξιο στέλεχος επιστρέφει δυναμικά στο πατρινό καρναβάλι. χεχεχε
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητηρια γλυκοχαρουμενο Μαριζουλι :wub: !!!Καλη σταδιοδρομία! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαριζάκι πολλά πολλά μπράβο! emcolgate Εύχομαι τα καλύτερα για το μέλλον σου! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Clemence μου ευχαριστώ πολύ!!!!Χαθήκαμε όντως...αλλά ήταν για καλό... ;)

Aννούλα μουυυυυυ!!!Ευχαριστώ πολύ πολύ...Όλα αυτά που γράφεις είναι ακριβώς αυτά που θέλω!!! emkiss Ειδικά αυτό με τις κουλές λεπτομέρειες :lol::lol::lol: Φιλάκια μαζί με ζούλιγμα.... :P

Sov θές και ΦΟΡΟΥΜΟ-κέρασμα ε???Το αφήνω ασχολίαστο!!! :P:P:P

Μιιιιιx....δε θυμάμαι... :Pemoops emhelp

γιατρίνα πατρινιά ;) ευχαριστώ πολύ....και στα δικά σου εύχομαι...

Αρειανός γυναικά του φόρουμ... ;) thanks πολύ!!!

Ξένος ευχαριστώ!!!Οι διακοπές είναι αυτό που πραγματικά μου χρειάζεται τώρα... emrose

angelospower μουυυυυυυ...ευχαριστώ πολύ ρεεεε....και εσύ να τελειώσεις με το καλό!!! Και να ξέρεις ότι χρειαστείς...τηλέφωνο... ;)emkiss

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!! Δήμος_Πατρέων τι τιμή είναι αυτή!!!Είμαι βαθύτατα συγκινημένη!!!Σας ευχαριστώ πολύ και να είστε σίγουρος πώς σε αυτά τα χρόνια της αναμονής για την ειδικότητα θα ασχοληθώ με το Πατρινό μας Καρναβάλι...για να αντιμετωπίσουμε όλους τους ανταγωνιστές που προσπαθούν με ύπουλα μέσα (πχ Βραζιλιάνες στο Μοσχάτο :P ) να μας μειώσουν!!! :splats:

Ηρούλα μου σε ευχαριστώ πολύ...εύχομαι και εσύ να είσαι στην τελική ευθεία... ;)emkissemrose

Σαλιγκαράκι μου...!!!Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!! emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.