Jump to content

Φοιτητες φοιτητριες της Λαρισας!


johnb

Recommended Posts

Χαιρεται!

Ολοι οσοι σπουδαζουμε στη σχολη στη λαρισα πιστευω εχουμε αντιληφθει το προβλημα των ανακοινωσεων!

Μια λυση θα μπορουσε να ειναι το να χρησιμοποιουμε το συγκεκριμενο forum για να ενημερωνομαστε για ανακοινωσεις και θεματα της σχολης μας!Ειμαι διατεθειμενος καθε τι που μαθαινω να το ανακοινωνω εδω.Αρκει να εχει νοημα μη τα διαβαζω μονος μου!!!!!!!!!!!Επισης το ιδιο πρεπει να κανουν κι ολοι οι υπολοιποι για να λυσουμε επιτελους αυτο το μιζερο προβλημα του πινακα ανακοινωσεων...!

ευχαριστω emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαιρεται!

Ολοι οσοι σπουδαζουμε στη σχολη στη λαρισα πιστευω εχουμε αντιληφθει το προβλημα των ανακοινωσεων!

Μια λυση θα μπορουσε να ειναι το να χρησιμοποιουμε το συγκεκριμενο forum για να ενημερωνομαστε για ανακοινωσεις και θεματα της σχολης μας!Ειμαι διατεθειμενος καθε τι που μαθαινω να το ανακοινωνω εδω.Αρκει να εχει νοημα μη τα διαβαζω μονος μου!!!!!!!!!!!Επισης το ιδιο πρεπει να κανουν κι ολοι οι υπολοιποι για να λυσουμε επιτελους αυτο το μιζερο προβλημα του πινακα ανακοινωσεων...!

ευχαριστω emhelp

Γιατί,στην Αθήνα,είναι καλύτερα ή απλά συναγωνίζονται σε ''οργάνωση'';

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί,στην Αθήνα,είναι καλύτερα ή απλά συναγωνίζονται σε ''οργάνωση'';

Είναι πάρα πολύ καλύτερα! Γι' αυτό και όλο το γκρικμεντσ βρίθει από ανακοινώσεις για μαθήματα της ιατρικής Αθηνών....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαιρεται!

Ολοι οσοι σπουδαζουμε στη σχολη στη λαρισα πιστευω εχουμε αντιληφθει το προβλημα των ανακοινωσεων!

Μια λυση θα μπορουσε να ειναι το να χρησιμοποιουμε το συγκεκριμενο forum για να ενημερωνομαστε για ανακοινωσεις και θεματα της σχολης μας!Ειμαι διατεθειμενος καθε τι που μαθαινω να το ανακοινωνω εδω.Αρκει να εχει νοημα μη τα διαβαζω μονος μου!!!!!!!!!!!Επισης το ιδιο πρεπει να κανουν κι ολοι οι υπολοιποι για να λυσουμε επιτελους αυτο το μιζερο προβλημα του πινακα ανακοινωσεων...!

ευχαριστω emhelp

Πολύ χαίρομαι που θα έχει και η Ιατρική Λάρισας μια θέση σε αυτό το forum.

Εγώ πάντως το περίμενα καιρό. Μη φοβάσαι δεν θα τις διαβάζεις μόνος... emsecret

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
Ειμαι διατεθειμενος καθε τι που μαθαινω να το ανακοινωνω εδω.Αρκει να εχει νοημα μη τα διαβαζω μονος μου!!!!!!!!!!!Επισης το ιδιο πρεπει να κανουν κι ολοι οι υπολοιποι για να λυσουμε επιτελους αυτο το μιζερο προβλημα του πινακα ανακοινωσεων...!

ευχαριστω emhelp

ITS ALIVE!!!!!

Μη μασάς μεγάλε, υπάρχει ζωή τελικά. Keep posting! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε μπράβο οργανωθείτε γιατί τελικά μόνο εγώ θα διάβαζα το χώρο για τη Λάρισα.

Και όχι τίποτα άλλο, έχω τελειώσει κιόλας και δεν έχει νόημα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Eπιτέλους, καποιος που ασχολείται με τις ανακοινώσεις!!! Δόξα τω Θεω, μήπως βγάλουμε άκρη!!! keep going!!! τώρα με τις καταλήψεις, έχεις κανένα νέο? θα χάσουμε την εξεταστική??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

εχοντας τελειωσει στη λαρισα,οντως θα συμφωνησω οτι το προβλημα των ανακοινωσεων,αποτελουσε απο τα σοβαροτερα ζητηματα που μας απασχολουσαν ολους εκει μεσα..

3 πινακες ολοι κι ολοι,οπου στοιβαζονταν ΟΛΕΣ οι ανακοινωσεις ΟΛΩΝ των ετων ! Κι οποιος βγαλει ακρη εβγαλε ! Φυσικα και ακρως σημαντικες ανακοινωσεις μπορει απλα να επεφταν απο τον πινακα και να χανονταν, η' καποιες αλλες ανακοινωσεις μπορει πολυ απλα να εβγαιναν μια-δυο μερες πριν απο εκεινο το οποιο και αφορουσαν.. ΑΙΣΧΟΣ !

τωρα παιδια αν περιμενετε να σας πληροφορει οποιοσδηποτε εγκαιρως για τις εμβολιμες, ξανασκεφτειτε το ! Οι εμβολιμες στη λαρισα ειναι σαν ενα παρτυ ! Το κανονιζεις εσυ, καλεις εκεινους που γουσταρεις, και ολοι οι υπολοιποι δεν το μαθαινουν παρα μονο οταν εχει ηδη γινει !

Α ρε λαρισα με τα ωραια σου..

Δεν παραπονιεμαι παντως.. Τα καλυτερα χρονια της ζωης μου τα περασα εκει περα !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

kalispera! ektos ap to sigekrimeno forum 8a mporousame ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - xrisimopoiisoume ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - to episimo site tis iatrikis sxolis tis larisas....to opoio ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - enimerw8ei edw ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - poluuuu polu kairo ap oti ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - katalavei.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.