Jump to content

!!!!!!!


tolis_liaropoulos

Recommended Posts

Ναι και καλα τωρα Σοβ...

1) Την ρουφιανιά πολλοί εκτίμησαν , τον ρουφιάνο ουδείς..

2) =2 ή >2

3) Παντού

4) Μόνο εγχώρια προϊόντα

5)Φυσικά...Λείπει ο Μάρτης από την σαρακοστή ?

6) <_<

7) <_<

8) :blink:

9) emblush εγώ??? μικρό και αθώο.. emblush

10) Κακό πράγμα η συνήθεια :P

Και ρε Ολια που να ήξερες δηλαδη;

Εσυ μικρό; :lol::lol::splats::splats::splats:

Αφου σε λιγο θα βγεις στην σύνταξη :huh:

Και αθώο;; :splats::splats::splats::splats::withstupid:

Επειδή από τον πολύ βήχα έχει τρανταχτεί ο εγκέφαλος μου

Ελα Αλέκο; Ο ποιός είπες :lol::lol::lol::lol::lol:emeleos:splats::splats:emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά δεν έγινε τίποτα από όσα έχουν πει στην Λάρισα όλα μουφες είναι μερικές παντρεμένες που απλά που και που περνανε και κανένα φαντάρο και το κάναμε θέμα παρακαλώ ας σοβαρευτούμε

Αυτό στην Μανδηλαρά…πριν χρόνια…λίγο πιο κάτω στον ίδιο δρόμο κάτι καλόγριες που παρτουζονοντουσαν??? :splats: Ένας άλλος που έβγαινε στην κεντρική μέχρι πριν κανένα εξάμηνο και απολάμβανε «μοναχικό παιχνίδι»??? :blink: Άσε που είχα και έναν συμφοιτητή που το βράδυ ντυνόταν φούστα-μπλούζα… :P δεν ξέρω που πήγαινε αλλά τον πετύχαινα στο δρόμο προς το Silk (πρώην privilege).Μα καλά δεν κυκλοφορείς εσύ??? :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

(sorry για την αισχρολογία αλλά θέλω να κάνω γλαφυρή περιγραφή :splats: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι φίλε μου , ειλικρινά δεν τα γνωρίζω όλα αυτά τόσα χρόνια με τον δοαταπ διάβασμα χάθηκα από τον κόσμο κανένα μπουζιος και κανένα μαγια πάω εγώ είμαι του λαϊκού .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι φίλε μου , ειλικρινά δεν τα γνωρίζω όλα αυτά τόσα χρόνια με τον δοαταπ διάβασμα χάθηκα από τον κόσμο κανένα μπουζιος και κανένα μαγια πάω εγώ είμαι του λαϊκού .

Εεε …όχι και φίλος :blink: …φιλενάδα βρε…κοριτσάκι είμαι… :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Όλι Ουαν Κανόλι, για όργια ακούγαμε και κάτι καλόγριες, επιδειξίες και τραβεστί μας βγήκανε.

Τελικά στη Λάρισα περνάνε καλά ή είναι απλά ανώμαλοι;

Πλιζ εξπλέιν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω και τα δύο …εξάλλου τα όργια συμπεριλαμβάνουν και μία δόση ανωμαλίας…τι να σε πω όπως το ευχαριστιέται κανείς… Καλέ εσύ … ενδιαφέρεσαι προσωπικά ή κουβέντα να γίνεται?? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα μωρά μου να τα αφήσεις ήσυχα γιατί είναι μικρά ακόμα και δεν καταλαβαίνουν.

Πάω να πάρω τον μικρό από το νηπιαγωγείο, σήμερα πλακώθηκε και μ' ένα παιδάκι που ήρθε με μεταγραφή από Ρουμανία :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωχ! Καλά ξεμπερδέματα… μην τα παιδεύεται τα ρουμανάκια και αυτά ψυχή έχουν…τι φταίνε τα δύστυχα που βγήκαν λίγο λειψά …(πλάκα κάνω.. :blink: κακόγουστη :splats: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά από βαθύτατο προβληματισμό για το τόπικ που ξεκίνησε ο φίλος λιαρόπουλος το μόνο που θα προσπαθήσω να διατυπώσω με την ευγλωττία που με διακρίνει είναι:

???????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.