Jump to content

Γυναίκες και άνδρες: Μόνο σεξ ή και φίλοι;


olizyz

Γυναίκες και άνδρες  

88 members have voted

  1. 1. Υπάρχει φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών?

    • ναι, φυσικά
      36
    • όχι .. μόνο εραστές
      25
    • εξαρτάται από το αν "λέει" ο άλλος.
      27


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 141
  • Created
  • Last Reply
Ποιός θέλει να γίνουμε κολλητοί??? :P :P :P

Τσα :P !!

Xαχαχαχαχαχ....

Ορίστε Clem...να ο πρώτος εθελοντής...

Αρεινούλη πάρε ένα φιλικό-κολλητό φιλί emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιός θέλει να γίνουμε κολλητοί??? :P :P :P

Τσα :P !!

χα χα χα! τα δες Μαριζακι? ηδη ηρθε ο πρωτος "φιλος" ...κατι μου λεει οτι γρηγορα θα μαζευτουν κι αλλοι .....

οι αντρες τρελαινονται για τα ..."φιλικα "( στανταρ!!!!) ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως δε μπορώ να είμαι κολλητός με γυναίκα. Το δοκίμασα μία φορά και τη δάγκωσα ;-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πριν παντρευτώ είχα 3-4 "κολλητούς" (ο ένας γκέι). Μετά την έτζασαν όλοι σε χρόνο dt!

emsexwars

ακομα κ ο gay? <_< βρε μπας και ζαχαρωνε κανεναν απο τους αλλους κολλητους σου?? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πριν παντρευτώ είχα 3-4 "κολλητούς" (ο ένας γκέι). Μετά την έτζασαν όλοι σε χρόνο dt!

emsexwars

3-4??????? αρα πρεπει να εισαι ωραια ..... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω τί λέτε εσείς, πάντως ο κολλητός είναι κολλητός. Δεν μπλέκουμε τα μπούτια μας, δεν "πηδάμε" τις φιλίες μας (κυριολεκτικά και μεταφορικά) και αν έχουμε το θάρρος της γνώμης μας, μαθαίνουμε να λέμε έξω από τα δόντια το "σε γουστάρω-σε θέλω- σε διεκδικώ- ακόμη και το σ'αγαπάω" . Εγώ έχω φίλους άνδρες και μάλιστα αδελφικούς, πέρα από τα αστεία πειράγματα, δεν έχει γίνει ποτέ τίποτα μεταξύ μας, ούτε πιστεύω ότι θα γίνει ποτέ, γιατί νιώθουμε σαν μια οικογένεια πια. Από εκεί και πέρα, έλεος πια, αν τη γουστάρεις φίλε μου, έπρεπε να είχες το θάρρος να ζητήσεις το τηλεφωνό της, και ας φας χυλόπιτα. Τί έγινε δλδ και να άκουγες το όχι? Εγώ ξέρω, ότι αν ξέρεις πραγματικά τί είναι αυτό που θέλεις..απλώνεις το χέρι σου και το παίρνεις. Και αν τα καταφέρεις τα κατάφερες. Αν πάλι όχι, δεν πειράζει, όλα μέσα στο παιχνίδι ειναι!

Οχι άλλες κοτούλες ρε παιδιά!Αρκετά αυγά κλωσήσαμε ! ! !

(ΥΓ: Μην παρεξηγηθείς, δεν αναφέρομαι σε σένα ειδικά΄που δεν σε γνωρίζω κιόλας- αλλά γενικά στο είδος "άνδρες-κότες" , που δυστυχώς δεν είναι υπό εξαφάνιση._) :splaaaats:emboredemhelpemsos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα παλι δε μου απαντησες βρε dog....οταν εσυ λες "απο εδω ο κολλητος μου" τι εννοεις;Μη μου πεις οτι δεν θεωρεις καποιον κολλητο;!

Εεεε την απαντηση την εχεις εσυ.....ειτε πω κι εγω "απο εδω ο κολλητος ή η κολλητη" παει να πει ενας πολυ κοντινος φιλος/η

Γιατι μηχανη και οτι ηταν κολλητα αφιερωμενο ανεκδοτο:

Γιατι 2 ξανθες τσακωνονται πανω σε μια μηχανη;

Για το ποια θα κατσει στο παραθυρο!!!

Ρε συ αν σου αρεσει η κοπελα κανε εκει μια κινηση....το πολυ πολυ να σου πει οτι δεν ενδιαφερεται.Καλυτερα να ξερεις παρα να αναρωτιεσαι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σορυ winmx που δεν απαντησα.. δεν ειδα την ερωτηση..

..οκ να σου απαντησω. Οταν λεω ο κολλητος μου εννοω ενα φιλο μου. Τωρα ποτε δεν ετυχε να πω η κολλητη μου,γιατι ποτε ως τωρα δεν ειχα γυναικα φιλη..

δεν ξερω ρε παιδια,αλλα δεν μπορω με τιποτα να δω μια γυναικα καθαρα και μονο φιλικα,χωρις να μπει το "πονηρο" στη μεση.. (don't shoot me ! i'm only a man !)..

απο 'κει και περα οντως θα συμφωνησω μαζι σου.. ειναι προτιμοτερο να κανεις την κινηση,ακομα κι αν φας τη χυλοπιτα, παρα να μην κανεις τιποτα και μια ζωη ν'αναρωτιεσαι..

..ειναι επιτακτικο να κατανοησουμε οτι οι εχθροι μας ειναι σκληροι και αδιστακτοι,και οτι θα κανουν τα παντα και οτι δεν θα σταματησουν σε τιποτε, προκειμενου να μας οδηγησουν στην ηττα,στην καταστροφη,στην ταπεινωση.. ειναι αναγκαιο λοιπον να καταλαβουμε οτι ο μονος τροπος,για να επιβιωσουμε ειναι να γινουμε 2 φορες πιο σκληροι,2 φορες περισσοτερο αδιστακτοι, και να τους κανουμε πρωτοι εκεινα που αυτοι θα εκαναν σε μας,πρωτου προλαβουν να καταλαβουν τι ηταν εκεινο που τους χτυπησε..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..οκ να σου απαντησω. Οταν λεω ο κολλητος μου εννοω ενα φιλο μου. Τωρα ποτε δεν ετυχε να πω η κολλητη μου,γιατι ποτε ως τωρα δεν ειχα γυναικα φιλη..

δεν ξερω ρε παιδια,αλλα δεν μπορω με τιποτα να δω μια γυναικα καθαρα και μονο φιλικα,χωρις να μπει το "πονηρο" στη μεση.. (don't shoot me ! i'm only a man !)..

Ε δε ειναι τοσο τραγικο που δεν μπορεις να δεις μια γυναικα σα φιλη.Ουτε ο πρωτος εισαι,ουτε ο τελευταιος.Υπαρχουν και γυναικες που δεν μπορουν να αναπτυξουν φιλικες σχεσεις με αντρες.

Ευτυχως δε ειμαστε ολοι ιδιοι...φαντασου τη βαρεμαρα θα υπηρχε αν ολοι ειχαμε τις ιδιες αποψεις

Παντως το γεγονος οτι δε πιστευεις εσυ δε παει να πει οτι μια μελλοντικη σου κοπελα δε θα πιστευει σε φιλια μεταξυ αντρα-γυναικας.Δεν πρεπει να καταπαταμε τα πιστευω των αλλων...ουτε να τους αλλαζουμε.

απο 'κει και περα οντως θα συμφωνησω μαζι σου.. ειναι προτιμοτερο να κανεις την κινηση,ακομα κι αν φας τη χυλοπιτα, παρα να μην κανεις τιποτα και μια ζωη ν'αναρωτιεσαι..

Κανε κανε....κι οχι επειδη εισαι αντρας κι επειδη πιστευω οτι οι αντρες πρεπει να κανουν την 1η κινηση....αυτο δε το λαμβανω υποψη μου.Εχω κανει την 1η κινηση,εχω πει σε φιλες μου να κανουν την 1η κινηση κι εχω πει σε φιλους να κανουν την 1η κινηση.Σ'αλλους πηγε καλα.....σ'αλλους επεσε χυλοπιτα,αλλοι πηγε καλα στην αρχη κ μετα στραβωσε...........δε μπορεις να ξερεις.

ΥΓ.Ξεχασα...βρε συ πρεπει να αλλαξουμε τον τιτλο του τοπικ...να ειναι πιο συγκεκριμενος.

Εχουμε ενα παλιο τοπικ που πρεπει να δεις....εχουμε και δημοσκοπηση

Γυναίκες και άνδρες: Μόνο σεξ ή και φίλοι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλτατο σκυλι του πολεμου, η ερωτηση σου ειναι οντως αξια... Βλεπεις το θεμα κολλητοι δεν ειναι παντα καλα ορισμενο. Εχω γνωρισει (οπως και ολοι μας φανταζομαι) κολλητες φιλων(και ηταν fuckbuddies) , κολλητους απο φιλες (και αυτοι σε κατι τετοιο επιδιδοταν) και παει λεγοντας. Δε θα ξερεις ποτε τι ακριβως λεει μια κοπελα με τον κολλητο της(απλα επειδη ουτε και με σενα θα τα πει)ουτε τι εχει μοιραστει σε διαφορες φασεις της ζωης της με αυτον τον ανθρωπο ουτε ποσο κοντα ηρθαν με αυτα που μοιραστηκαν... (δε λεω οτι ανταλλαξαν και σωματικα υγρα, προς Θεου!!!). Οι γυναικες το θεωρουν φυσιολογικο αυτο, να εχουν εναν κολλητο.(Τωρα, εγω που δεν εχω, ειμαι αφυσικος????)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οντως winmx πρεπει ν'αλλαξουμε τον τιτλο του τοπικ,για να ναι πιο συγκεκριμενος.. λαθος μου in the first place που δεν το σκεφτηκα

....στο μεταξυ οντως υπαρχει τοπικ "γυναικες και αντρες σεξ η' φιλοι" ? και σκεφτομουν να προτεινω να κανουμε δημοσκοπηση περι του θεματος.. θα παω να ψηφισω τωρα αμεσως !

συναδελφε ar_pe_tzes συμφωνω απολυτα μ΄ολα οσα ειπες.. ποσο δικιο εχεις.. και γι'αυτο ακριβως εκανα και το ερωτημα αρχης εξαρχης.. γιατι τελικα ποτε δεν ξερεις μια γυναικα με τον "κολλητο" της,ποσο "κολλητοι" ειναι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προσωπικα πιστευω οτι ειναι αδυνατον να μην μπει το "πονηρο" στοιχειο αναμεσα σ'εναν αντρα και μια γυναικα,εκτος κι αν καποιος απο τους δυο δεν βλεπεται -περιπτωση στην οποια και παλι αυτος που δεν βλεπεται,θα "βλεπει" τον αλλο "πονηρα"-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω ότι πάντα ο ένας από τους δύο (ή και οι δύο) θα ήθελαν η φιλία να εξελιχθεί διαφορετικά...

Μπορεί αυτό να μην ειπωθεί ποτέ. Αλλά η ερωτική έλξη πάντα υποβόσκει όταν πλησιάζουμε άτομα του αντίθετου φίλου.

Και όσοι λένε ότι έχουν την τέλεια φιλία με άτομο του άλλου φύλου χωρίς να έχει προκύψει ζήτημα έρωτα, ας ρωτήσουν και τον κολλητό/την κολλητή τους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορεί να υπάρξει φιλία μεταξύ αντρών και γυναικών. Αν δεν μπορεί τότε είναι σαν να λέτε ότι νιώθουμε σεξουαλική έλξη για οποιονδήποτε του αντίθετου φύλου. Δεν ισχύει κατά τη γνώμη μου.

Πάντα είχα καλούς φίλους αγόρια.

Έχω κολλητό με τον οποίο είμαστε μαζί τη μισή μέρα, περνάω απίστευτα μαζί του, μπορώ να του πω και να μου πει το οτιδήποτε και κανένας από τους δύο δεν θέλει τον άλλον - και όχι γιατί δε βλεπόμαστε, απλά δεν βλέπουμε ο ένας τον άλλον κατά αυτό τον τρόπο, ούτε το είδαμε ποτέ αλλιώς... αυτό είναι εντελώς εξακριβωμένο.

Και κάτι ακόμη...πιστεύω πως οι άνθρωποι μπορεί να μένουν φίλοι μετά που χωρίζουν, αφού ξεπεράσουν και οι δυο τη σχέση φυσικά. (ε! τι στο καλό! Κανείς δεν μένει για πάντα κολλημένος κάπου!). Σε αυτή την περίπτωση εξαρτάται καθαρά από το χαρακτήρα και τη βούληση των εμπλεκομένων. Ίσως μάλιστα τότε να είναι ακόμη πιο εύκολο να γίνεις φίλος με κάποιον του αντίθετου φύλου, γιατί υπάρχει αυτή η οικειότητα και το νοιάξιμο που μοιράζονται δυο άνθρωποι που έχουν κοιμηθεί μαζί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλτατο σκυλι του πολεμου, η ερωτηση σου ειναι οντως αξια... Βλεπεις το θεμα κολλητοι δεν ειναι παντα καλα ορισμενο. Εχω γνωρισει (οπως και ολοι μας φανταζομαι) κολλητες φιλων(και ηταν fuckbuddies) , κολλητους απο φιλες (και αυτοι σε κατι τετοιο επιδιδοταν) και παει λεγοντας. Δε θα ξερεις ποτε τι ακριβως λεει μια κοπελα με τον κολλητο της(απλα επειδη ουτε και με σενα θα τα πει)ουτε τι εχει μοιραστει σε διαφορες φασεις της ζωης της με αυτον τον ανθρωπο ουτε ποσο κοντα ηρθαν με αυτα που μοιραστηκαν... (δε λεω οτι ανταλλαξαν και σωματικα υγρα, προς Θεου!!!). Οι γυναικες το θεωρουν φυσιολογικο αυτο, να εχουν εναν κολλητο.(Τωρα, εγω που δεν εχω, ειμαι αφυσικος????)

Η αληθεια φιλε μου , ειναι οτι μια γυναικα λεει πολλα και ενδιαφεροντα με τον κολλητο της ....συνηθως , η σχεση που αναπτυσσει μαζι του και τα πραγματα που λενε ειναι συχνα διαφορετικα σε σχεση με αυτα που λεει με το αγορι της ....

Το προβλημα ειναι το εξης : στις γυναικες αρεσει να μιλανε ...αρεσει να ανοιγονται ...αυτο χρειαζεται προσοχη και φροντιδα απο τη μερια του φιλου τους .....αν μια γυναικα ειναι τοσο τυχερη ωστε να καλυπτει αυτες της τις αναγκες με το αγορι της , τοτε , οχι μονο εχει την τελεια σχεση , αλλα προκειται και για μια σχεση η οποια θα παραμεινει αναλλοιωτη στο χρονο σε ολα τα επιπεδα .....βεβαια αυτο , ειπα και πριν χρειαζεται προσπαθεια και αγαπη και ουσιαστικο ενδιαφερον απο την πλευρα του φιλου και μαλιστα σε τετοιο βαθμο , ωστε να μπορει να μιλαει μαζι της με την ιδια ευκολια και απουσια βαρεμαρας τοσο για ενα σοβαρο προβλημα στη δουλεια της , οσο και για το πως θα φτιαξει τα νυχια της ή τα μαλλια της ....και δεν ειναι ευκολο για εναν αντρα να μιλαει για πραγματα που δεν τον ενδιαφερουν ή του ειναι και βαρετα , αλλα ειναι θεμα εξυπναδας να αφιερωσει λιγα λεπτα για να το κανει και να καλυψει και αυτη της την αναγκη .....

Συνηθως λοιπον , λεμε με τους κολλητους αυτα που δεν μπορουμε να πουμε με τη σχεση μας ....και μαλιστα πολλες φορες εθελοτυφλουμε και λεμε ψεματα στον εαυτο μας οτι αυτος με τον οποιο ειμαστε μαζι μας τα καλυπτει ολα .....αλλα φυσικα , οταν χρειαζομαστε εναν κολλητο με τον οποιο λεμε πραγματα για τα οποια δεν μιλαμε ποτε ή σχεδον ποτε με το αγορι μας , αυτο ταυτοχρονα δειχνει πραγματα για τη σχεση μας ...( και μαλιστα οχι και πολυ καλα πραγματα ...)

Τωρα , ειναι εξουθενωτικο να καλυπτει ενας ολες τις αναγκες .....κανενας δεν ειναι τοσο πολυπλευρος οσο ολος ο κοσμος ..... :) .Επομενως οι απαιτησεις απο τον φιλο μας , πρεπει ισως μερικες στιγμες να εχουν καποια ορια ....( παντως σε μια ιδανικη σχεση ο αντρας καλυπτει ολες τις αναγκες στη γυναικα )

Για εκεινες που ειτε ειναι μονες τους , ειτε το αγορι τους δεν τους καλυπτει ολες τις αναγκες , ειτε τους αρεσει η παρεα και με αλλους ενδιαφεροντες ανθρωπους , ο κολλητος δεν ειναι κακη ιδεα , αρκει να μην περναει μαζι του περισσοτερο χρονο απο αυτον που περναει με τον φιλο της ....( γιατι το ξαναλεω αυτο δειχνει πραγματα για τη σχεση της ....οσο κι αν δε θελει να τα δει γιατι αγαπαει τον φιλο της ...)

Εγω προσωπικα ειχα παντα κολλητους , οι κολλητοι μου ηταν ανθρωποι με τους οποιους ειχα μοιραστει πολλα , αλλα οχι περιεργα πραγματα (....) , ηταν ανθρωποι τους οποιους εμπιστευομουνα πολυ και περνουσα πολυ καλα μαζι τους ....Δεν τους εβλεπα ομως ποτε ερωτικα .....δε θα ημουν ποτε μαζι τους ακομα κι αν ηταν οι τελευταιοι αντρες πανω στη γη ....πιστευω οτι ο κολλητος ειναι καποιος για τον οποιο δεν πρεπει να υπαρχει ερωτικο ενδιαφερον , αλλιως το ολο πραγμα καταληγει σε ψευτια .....Δεν μπορω ομως να αποκρυψω την αληθεια , οτι δηλαδη , σε ολες δυστυχως τις περιπτωσεις , υπηρχε ενδιαφερον απο την πλευρα τους και μαλιστα ειχαν ολοι τους την κρυφη ελπιδα οτι καποια στιγμη θα ειμαι μαζι τους ......

Πιστευω λοιπον οτι , ναι μπορει να υπαρξει φιλια αντρα -γυναικας μονο οταν δεν γουσταρει κανεις κανενα .Αλλα συνηθως ποτε δεν συμβαινει αυτο .Σχεδον παντα , υπαρχει ενδιαφερον απο τη μια πλευρα .

Τωρα για τις περιπτωσεις που αναφερεις , σχετικα με ανθρωπους που και καλα ηταν φιλοι , αλλα τελικα εκαναν μαζι σεξ , δεν εχω να πω τιποτα , γιατι ποτε δεν μου αρεσε η ψευτια γενικοτερα και παντα θα υποστηριζω τις ξεκαθαρες σχεσεις μεταξυ των ανθρωπων .Οι καλοι λογιαριασμοι κανουν τους καλους φιλους αλλωστε....Αν καποιος γουσταρει να εχει παραλληλη σχεση , λεει απλα ψεματα στον εαυτο του ....πρωτα για την ποιοτητα της κανονικης σχεσης του και δευτερον για την ποιοητα που προσφερει στη ζωη του η παραλληλη σχεση του ....Αν μεγαλωσει και ωριμασει ( μερικοι πεθαινουν ανωριμοι βεβαια ) , θα καταλαβει οτι ολα αυτα ειναι μια απατη προς τον εαυτο του.

Τωρα , κατι τελευταιο .....ειναι λογικο η παρεα με τους αντρες να εχει περισσοτερο ενδιαφερον απο την παρεα με τις γυναικες .,....γιατι ομως ? Οχι βεβαια γιατι αρεσει σε καποια να γκομενιζει , αλλα γιατι δυστυχως ειναι πολυ λιγες οι γυναικες με "αντρικα " χαρακτηριστικα ....ποια ειναι αυτα ?? :ενδιαφερουσες συζητησεις , απουσια βαρετων επαναληψεων σχετικα με την πικρα για τον γκομενο που τις παρατησε , σικατο και πιπερατο κουτσομπολιο χωρις κακια , ενδιαφεροντα χομπυ και παρα πολλα αλλα ....για να βρει κανεις μια γυναικα να εχει αυτα τα στοιχεια , αυτη θα πρεπει να ειναι ακομπλεξαριστη , να εχει αυτοπεποιθηση , να ξερει που παει και τι θελει απο τη ζωη τηςκαι βασικοτερο ολων να μη ζηλευει τη φιλη της .....πολυ λιγες γυναικες τα εχουν αυτα ....ολα ειναι θεμα ανθρωπων φιλοι μου ....αν δεν βρεις μια γυναικα να στα καλυπτει αυτα , θα βρεις εναν αντρα ...αν μαλιστα αυτος ειναι και γκομενος σου παραλληλα , τοτε εκανες την τυχη σου ....

αυτα απο μενα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ προσυπογράφω τον/την supernova, όσο για τα υπόλοιπα, για περάστε πρώτα τα 25 κυρίες μου και κύριοι, για να δούμε τότε πόσα κολλητιλίκια χωρίς ερωτική έλξη έστω από τη μια πλευρά θα έχετε διατηρήσει... embaaa

ΥΓ: εσείς που λέτε για υπέροχους κολλητούς που ποτέ δεν έχετε δει αλλιώς, θα εκπλαγείτε μια μέρα....όταν μάθετε πως σας βλέπουν αυτοί!

ΥΓ2: τώρα είδα ότι είχα ξαναπαντήσει το Φεβρουάριο....ε, συμφωνώ και με όσα έλεγα τότε! emcolgate

γιατί υπάρχει αυτή η οικειότητα και το νοιάξιμο που μοιράζονται δυο άνθρωποι που έχουν κοιμηθεί μαζί.

Ναι, πως, παράλληλα όμως με το "δεν το πιστεύω πως ήμουνα εγώ με αυτόν τον μ@λ@κ@!" κάθε φορά που θυμάσαι γιατί και πως φτάσατε στο σημείο να χωρίσετε... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω ότι πάντα ο ένας από τους δύο (ή και οι δύο) θα ήθελαν η φιλία να εξελιχθεί διαφορετικά...

Μπορεί αυτό να μην ειπωθεί ποτέ. Αλλά η ερωτική έλξη πάντα υποβόσκει όταν πλησιάζουμε άτομα του αντίθετου φίλου.

Και όσοι λένε ότι έχουν την τέλεια φιλία με άτομο του άλλου φύλου χωρίς να έχει προκύψει ζήτημα έρωτα, ας ρωτήσουν και τον κολλητό/την κολλητή τους...

Κι εμενα με καλυπτεις πληρως ..... :)

Εγώ προσυπογράφω τον/την supernova, όσο για τα υπόλοιπα, για περάστε πρώτα τα 25 κυρίες μου και κύριοι, για να δούμε τότε πόσα κολλητιλίκια χωρίς ερωτική έλξη έστω από τη μια πλευρά θα έχετε διατηρήσει... embaaa

ΥΓ: εσείς που λέτε για υπέροχους κολλητούς που ποτέ δεν έχετε δει αλλιώς, θα εκπλαγείτε μια μέρα....όταν μάθετε πως σας βλέπουν αυτοί!

ΥΓ2: τώρα είδα ότι είχα ξαναπαντήσει το Φεβρουάριο....ε, συμφωνώ και με όσα έλεγα τότε! emcolgate

γιατί υπάρχει αυτή η οικειότητα και το νοιάξιμο που μοιράζονται δυο άνθρωποι που έχουν κοιμηθεί μαζί.

Ναι, πως, παράλληλα όμως με το "δεν το πιστεύω πως ήμουνα εγώ με αυτόν τον μ@λ@κ@!" κάθε φορά που θυμάσαι γιατί και πως φτάσατε στο σημείο να χωρίσετε... :splaaaats:

χα χα χα! καλα ...εσυ με καλυπτεις γενικως .... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.