Jump to content

Mike's Karaoke Night


Recommended Posts

Έχει πάει κανείς σε karaoke night στο Mike's Irish Bar;;; Ποιά ήταν η εμπειρία σας;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στους Αμπελοκήπους, στον Πύργο των Αθηνών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποιος που ΕΧΕΙ πάει;;;;; Που ΕΧΕΙ;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω ειχα παει περσι... αλλα ειχε πολυ λιγο κοσμο και δεν εγινε καραοκε.... Ημασταν 3 κοριτσακια και κατι περιεργοι τυποι απο γυρω :P

Aλλα γενικα εχω ακουσει πως αμα πας με παρεα ειναι καλα... Μια εμπειρια ειναι κ αυτο

Θα βγεις να τραγουδησεις ? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόοοον...

έχω πάει 1-2 φορές..Τρίτες νομίζω είχε βραδιά Καραόκε. Το περιβάλλον ωραίο, άνετο και ευχάριστο, και η μπύρα σούπερ (απ ότι μου είπαν, εμένα δε μου αρέσει :P ).

Όσον αφορά το τραγουδιστικό μέρος: Μόνο ξένα τραγούδια, συγκεκριμένη λίστα, τραγούδαγες μόνος ή με παρέα, γενικά έμπαινες στην αναμονή :splats::wub: , κυκλοφορούν περίεργα τυπάκια που ανεβαίνουν και τραγουδάνε επίσης (ένας εκ της παρέας έβγαζε φωτογραφίες... οι μισές ήταν με κάτι αγγλιδούλες, οι άλλες μισές με εμάς-δίκαιη μοιρασιά :P ).

Ανά τακτά χρονικά διαστήματα είχε διάλειμμα από καραόκε με διάφορα τραγουδάκια (ξένα πάντα) που προσφέρονταν για χορό.Επίσης είχε διαγωνισμό μεταξύ των τραγουδιστάδων-δεν ξέρω αν κερδίζεις τπτα πέρα από τιμή και δόξα :P .

Είχαμε πάει μεγάλη παρέα, περάσαμε τέλεια...

Πάει καιρός βέβαια emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχα πάει και είχα τραγουδήσει no woman no cry με τον Σπύρο και μια φίλη τ, ύστερα από πολλες τεκίλες! τρελλά γέλιαααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ έχω πάει 2 φορές!

Είναι απλά τέλεια!Ήταν τίγκα σε κόσμο,καλά τραγούδια απλά δεν υφίστανται..

π.χ.2-3 κοπέλες της παρέας ελαφρά ντυμένες επέλεξαν να πουν το like a virgin γενικά τρελά γέλια

το ένα βράδυ που είχα πάει μάλιστα είχε και καραόκε και μουσική-υποθέτω επειδή ήταν Απόκριες..

έχει και πολλές ξένες μέσα :P

μπύρες φοβερές,τιμές νορμάλ στα ποτά,δε θυμάμαι αν πληρώνεις είσοδο ή το ποτό μέσα..

γενικά το προτείνω θα περάσετε καταπληκτικά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόοον η κατάσταση στου Mike's έχει αλλάξει τον τελευταίο καιρό κι αυτό προς το καλύτερο! emgoal

Τελευταία φορά που πήγα ήταν πριν 5 μήνες.

emarright Υπάρχει είσοδος 3 ευρώ και από κει και πέρα πληρώνεις μέσα το ποτό σου. Οι τιμές είναι λογικές και προσιτές. :D

emarright Λειτουργεί γενικά σαν μπαράκι και κάθε Κυριακή, Δευτέρα και Τρίτη μετά τις 12 ξεκινά το καραόκε! B)

emarright Υπάρχει μεγάλη ποικιλία τραγουδιών ξένων και ελληνικών και είναι όλα monitored. ;)

emarright Κλου της βραδιάς είναι ο παρουσιαστής του καραόκε, ο Βασίλης, που αν σας συμπαθήσει και αν τραγουδάτε και εντυπωσιακά, θα σας κεράσει και σφηνάκια! emblush

emarright Ο dj είναι ο γνωστός από τη Χιλή /Βενεζουέλα /δεν έχω καταλάβει ακόμα που θα σας τονίσει ότι δεν ξέρει να διαβάζει ελληνικά, οπότε του δείχνετε τα τραγούδια με νούμερα! Πάρόλο που δεν ξέρει ελληνικά, μπορεί και τα αντιγράφει πολύ γρήγορα στο χαρτί που έχει μπροστά του! Φαινόμενο! :P

emarright Το μπαράκι είναι μικρό και μαζεύει αρκετό κόσμο, συνήθως ηλικίες 20-30 και πολλούς φοιτητές. Κάποιοι είναι μόνιμοι θαμώνες. Στο τέλος συνήθως γίνονται όλοι μια παρέα και τραγουδάνε μαζί. :anavwfwties: Επίσης συχνά έχει και τουρίστες.

Όσες φορές έχω πάει, έχω περάσει καταπληκτικά! emrockonemgoal

Αν κανονίσουμε να πάμε, πείτε το μου να κλείσω τα αγαπημένο μου τραπεζάκι -βαρελάκι! emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Thanx!! Όχι, δεν πάω εγώ, η σίστερ και με παρακάλεσε να βολιδοσκοπήσω... αλλά άμα είναι έτσι, κάνουμε φορουμοσυνάντηση στου Μάικ'ς :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πήγα πέρυσι.

Το θετικό ειναι ότι έχει κανονικό stage με προβόλια και μικρόφωνο με stand αλλά το άσχημο είναι ότι δεν έιχε μόνιτορ με τους στίχους που απλώς σου τους έδινε σε μια σελίδα χαρτί!

Κατά τα άλλα πολύ ωραίο μαγαζάκι, με ωραίο κόσμο και καθαρά ποτα.

Απο τις κλαές βραδυες που έχω περάσει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.