Jump to content

Χρόνια πολλά στη γιατρό μας τη Clemence !


γιατρίνα

Recommended Posts

Ναι συμβαίνει τώρα (που θα λεγε και ο Λιάγκας στο star)...H αγαπημένη Clemence εορτάζει και κινούμενη από αγάπη κι εκτίμηση γι΄αυτή την τόσο γλυκιά γιατρό του forum θα θελα να τις ευχηθούμε όλοι : Χρόνια πολλά και καλά, και κάθε ευτυχία στη ζωή σου emrose

Αφιερωμένο εξαιρετικά και το κλασικό και πάντα διαχρονικό άσμα για τα δυναμικά παιδιά :

Χρόνια πολλά

Στους αλήτες που αγαπήσανε, στους φευγάτους που γυρίσανε, στους φαντάρους που τα παίξανε, στους τρελούς που λογικέψανε

Στους κουρσάρους που σαλτάρισαν, στους προφήτες που σαλπάρισαν , στους παπάδες που κολάστηκαν, στους ροκάδες που κουράστηκαν.

Χρόνια πολλά σε σένα , χρόνια πολλά και ευτυχισμένα, χρόνια πολλά στα παιδιά που ερωτεύονται, χρόνια πολλά στα παιδιά που δεν τρωνε τη φόλα, χρόνια πολλά στα παιδιά που τα θέλουνε όλα.

Στις παρέες που σκορπίσανε, στις φιλίες που κρατήσανε, στις φωνές που πια σιωπήσανε, στις σιωπές που τραγουδήσανε. Στις καρδιές που όλα τα δώσανε, στις αγάπες που τελειώσανε, στις αγάπες που αρχίζουνε, στις σκιές που συνεχίζουνε

Χρόνια πολλά σε σένα, χρόνια πολλά και ευτυχισμένα, χρόνια πολλά στα παιδιά που ονειρεύονται, χρόνια πολλά στα παιδιά που δεκάρα δε δίνουν, χρόνια πολλά στα παιδιά που και μένα με φτύνουν.

Χρόνια πολλά σε μένα , χρόνια πολλά και ευτυχισμένα, χρόνια πολλά στα παιδιά που ερωτεύονται, χρόνια πολλά στα παιδιά που δε τρωνε τη φόλα, χρόνια πολλά στα παιδιά που τα θέλουνε όλα.

Και πάλι πολύχρονη γλυκιά μου και ό,τι ποθείς να γίνει σύντομα πραγματικότητα emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Last Reply

Πωωωω με κουραζετε!Μα καλα...με τι ταχυτητα ποσταρετε εδω μεσα.....;

Αντε θα τα ξαναπω....

San Francesco d'Assisi

Χρονια πολλα κ απο'μενα

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παλι χρονια καλα και πολλα, υγεια και δημιουργια, ευτυχια και χαμογελα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά κι ό,τι επιθυμείς emwish

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

πάρτυ!!!!! :cool05:emband:cool05:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

πάντα ευτυχισμένη και ό,τι επιθυμείς με υγεία και χαρά!!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά, αν και είμαι σχεδόν βέβαιoς ότι έχω κάνει αυτήν την ευχή για σένα πάνω από δυο φορές φέτος... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

NM είσαι πονηρούλης τελικά ... είπα ότι έχω δυο ονόματα + κάτι γενέθλια, τί να κάνω τώρα :P

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ και εύχομαι η (ακαδημαϊκή) χρονιά που αρχίζει να σας φέρει πιο κοντά το πτυχίο, ή το μεταπτυχιακό, ή τη διατριβή, ή ό,τι άλλο παλεύετε αυτή την εποχή emrose Bytheway, ο Άγιος Φραγκίσκος πιστεύω θα ταίριαζε και στο δικό μας εορτολόγιο μια χαρά, τουλάχιστο ο Καζαντζάκης με το ''Φτωχούλη του Θεού'' του έδωσε μια θέση στη λογοτεχνία μας :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά!!! Χρόνια υπέροχα συντοπίτισσα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Φραγκίσκη αα και στην Γουίν αλλά επειδή βαριέμαι να ανοίξω τόπικ (βαριέμαι γενικότερα τη ζωή μου με την κωλοεξ3τασ1κή) ας ευχήθουμε και στις 2 προσωπικότητες του φόρουμ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Clemence μου χρόνια πολλά! emcolgate

Εύχομαι τα καλύτερα! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Baby μ΄αυτό το ''clemencouka'' μ΄έκανες λιώμα :lol:

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ, να χαιρόμαστε τη Winnie σήμερα, πάμε γι΄άλλο τόπικ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ emkissemkissemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά κι από μένα.

Η ζωή δεν μετριέται στις ανάσες που παίρνεις αλλά στις στιγμές που σου "κόβουν" την ανάσα...

Σου εύχομαι πολλές "στιγμές" στην ζωή σου.

(Δε γνωρίζω κανέναν εδώ διότι είμαι καινούργιο μέλος. Βλέπω όμως ενδιαφέροντα θέματα και μάλλον καλή και "δεμένη" παρέα).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλα και όμορφα και ¨φωτεινά¨ ! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.