Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Σεπτέμβριος 2006


drsiena

Recommended Posts

Τι νεα απο τα αγροτικα????

Μεθαυριο τελειωνει αισιως και η 6 εβδομαδα......

Κατι νεοτερο κανεις????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απο το site του ΑΠΘ

ΕΡ. Πότε και που ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των διορισμών;

ΑΠ. Μία εβδομάδα μετά την ημερομηνία λήξης της προκήρυξης (συνήθως ημέρα Παρασκευή) στο Υπουργείο Υγείας και Πρόνοιας και στο διαδίκτυο στην ιστοσελίδα του Υπουργείου: www.mohaw.gr). Κατόπιν εγγράφως με συστημένη επιστολή στους διορισθέντες (σε 20-30 μέρες από την έκδοση των αποτελεσμάτων).

Κανονικα θα επρεπε,ουσιαστικα τα ζουμε!!!! :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τη Δευτέρα τους ρώτησα και μου είπαν "στο τέλος της εβδομάδας". Οπότε λογικά θα βγούν αυριο μεσημεράκι, εκτός αν μας περιμένει καμιά νέα έκπληξη! :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties: ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!!

ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΟ 2105232821

ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ....ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!!

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.... ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ..ΑΚΡΙΒΩΣ!!

ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φιλε,δεν ειναι οτι εγινε εγινε.τι παει να πει αυτο?οτι τωρα φωναζουμε, εκνευριζομαστε, διαμαρτυρομαστε,νευριαζουμε και μετα μουγκα στη στρουγκα?μηπως ακριβως αυτο θελουν και περιμενουν και αυτοι?

δηλαδη ενταξει μωρε, θα μας τα πρηξουν λιγοο,θα μας βρισουν κιολας καμια φοραα, αλλα μετα ολα ενταξει?ωστε στην επομενη προκηρυξη να εχουμε παλι τα ιδια ορισμενοι απο μας οχι τοσο τυχεροι η και οποιοσδηποτε αλλος??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φιλε,δεν ειναι οτι εγινε εγινε.τι παει να πει αυτο?οτι τωρα φωναζουμε, εκνευριζομαστε, διαμαρτυρομαστε,νευριαζουμε και μετα μουγκα στη στρουγκα?μηπως ακριβως αυτο θελουν και περιμενουν και αυτοι?

δηλαδη ενταξει μωρε, θα μας τα πρηξουν λιγοο,θα μας βρισουν κιολας καμια φοραα, αλλα μετα ολα ενταξει?ωστε στην επομενη προκηρυξη να εχουμε παλι τα ιδια ορισμενοι απο μας οχι τοσο τυχεροι η και οποιοσδηποτε αλλος??

O,TI ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ,ΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΤΩΡΑ.... ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ...ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑΝ...ΚΑΙ ΓΙ΄ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ....ΑΥΤΟ!

ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ,ΣΟΒΑΡΟΛΟΓΟΥΜΕ?

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ MAIL ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΙΣΘ ΕΤΣΙ..ΓΙΑ ΑΡΧΗ... ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΚΙΝΗΣΗ.ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΕΚΘΕΤΕΙ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΤΟΥ... ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΣΜΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΜΟΝΟ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΝΑ ΕΚΤΕΘΩ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγνωμη αν καταλαβα λαθος,απλα ετσι οπως το διατυπωσες αυτο φαινοταν.δεν ειναι στοχος μου να σε θιξω ουτε κανεναν αλλον εδω μεσα για οτιδηποτε, ειναι δουλεια αλλων αυτη.:)απλα, βαρεθηκα οπως οι περισσοτεροι πιστευω να συζηταμε ατελειωτα για θεματα μειζονος σημασιας για μενα, να τα αναλυουμε οσο δεν παει, θυμιζοντας μου ατερμονα ξενυχτια ως φοιτητης με καλη παρεα πανω στο αν ειναι εφικτα η οχι τα τααξιδια στο χρονο!!!

αν δεν γινουμε ολοι μας πιο δραστικοι(ναι ναι βαζω και τον εαυτο μου μεσα), λιγοτερο επιεικεις και πιο σκληροι(πες το απεργια, πες το καταληψη, πες το καθιστικη διαμαρτυρια, πες το να τους πεταμε κατι μουχλιασμενες μουσταλευριες που εχς προχειρες... δεν γινεται δουλεια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα αγροτικά βγήκανε. Σύμφωνα τουλάχιστον με άτομο που έμαθε πού πάει. Τώρα αν το έμαθες "αλλιώς", δεν το γνωρίζω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδια ας παει ενας που μενει Αθηνα να τις πλακωσει αυτες τις μαλακισμενες στα μπουκετα

Επιτελους δηλαδη ΜΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥΣ emeleos

Ημουνα κι εγω καποτε καλο παιδι που πιστευα σε ουτοπιες κτλ. Μολις μπηκα στο χορο ολα αυτα τελειωσαν, καταλαβα οτι γινεται πατης με πατω σε. Πρεπει καποτε να παρουμε ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ θεση. Πρεπει καποτε να καταλαβουν καποιοι οτι εχουν να κανουν με επιστημονες κι οχι με μαλακες. Το προβλημα ειναι οτι πολλοι απο μας βολευονται με τον αλφα βητα τροπο και μενουμε στα λογια και στις θεωριες. Και δυστυχως για να γινει κατι εξαρτωμαστε απο τα συλλογικα μας οργανα τα οποια εχουν αλλες ιδεες...

Μιλαω γενικα μια και τα χω παρει κρανιο με το θεμα με τα αγροτικα, αλλα τα προβληματα μας ειναι πολλα και δε φαινεται να βρισκεται λυση.

Drsiena μιας και ειμαστε μονο 2 προτεινω να παμε σαν αλλοι "natural born killers" αλα Tarantino και να κανουμε το μακελειο at Aristoteloys 8 και να εκτονωθουμε και μπορει να πουλησουμε και τα δικαιωματα στον Tarantino για το Vol.2 και να βγαλουμε κανα φραγκο και να παρατησουμε την Ιατρικη :splats:

emnuke

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

sovereign δε λες σε αυτόν τον γνωστό σου να μάθει τίποτα και για εμάς???με το αζημίωτο πάντα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδια ας παει ενας που μενει Αθηνα να τις πλακωσει αυτες τις μαλακισμενες στα μπουκετα

Επιτελους δηλαδη ΜΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥΣ emeleos

Ημουνα κι εγω καποτε καλο παιδι που πιστευα σε ουτοπιες κτλ. Μολις μπηκα στο χορο ολα αυτα τελειωσαν, καταλαβα οτι γινεται πατης με πατω σε. Πρεπει καποτε να παρουμε ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ θεση. Πρεπει καποτε να καταλαβουν καποιοι οτι εχουν να κανουν με επιστημονες κι οχι με μαλακες. Το προβλημα ειναι οτι πολλοι απο μας βολευονται με τον αλφα βητα τροπο και μενουμε στα λογια και στις θεωριες. Και δυστυχως για να γινει κατι εξαρτωμαστε απο τα συλλογικα μας οργανα τα οποια εχουν αλλες ιδεες...

Μιλαω γενικα μια και τα χω παρει κρανιο με το θεμα με τα αγροτικα, αλλα τα προβληματα μας ειναι πολλα και δε φαινεται να βρισκεται λυση.

Drsiena μιας και ειμαστε μονο 2 προτεινω να παμε σαν αλλοι "natural born killers" αλα Tarantino και να κανουμε το μακελειο at Aristoteloys 8 και να εκτονωθουμε και μπορει να πουλησουμε και τα δικαιωματα στον Tarantino για το Vol.2 και να βγαλουμε κανα φραγκο και να παρατησουμε την Ιατρικη :splats:

emnuke

emroseemgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoal

ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ..ΜΕΣΑ..ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΙΜΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!!ΣΥΝΘΕΤΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΙΠΩΘΕΙ... ΛΕΙΠΕΙ,ΣΟΒΑΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ,ΝΑ ΦΑΝΟΥΜΕ!!!ΕΣΤΕΙΛΑ MAIL ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ Ι.Σ.Θ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ!!ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΩΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ...

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Ο,ΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΟΣ ΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ.

ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΩ,ΕΧΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ..ΜΕΣΑ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΦΑΣΗ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ... ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΝ,ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡ ΙΑΤΡΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΟΚ??...

ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2105232821,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ!!!!!

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OVER! :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

sovereign δε λες σε αυτόν τον γνωστό σου να μάθει τίποτα και για εμάς???με το αζημίωτο πάντα...

Μετά χαράς, αν είχα το τηλέφωνό του.. Για να επαναδιατυπώσω, πρόκειται απλά για τον αντικαταστάτη μου που πήρε για πληροφορίες (και ο Θεός να τον κάνει αντικαταστάτη, ενδιαφερόταν μόνο για το αν μπορεί να πάρει ολική απόσπαση, αν μπορεί να πηγαίνει 2 φορές τη βδομάδα, αν έχει μέγαρο για να μένει. Α, και δεν ήξερε ούτε καν σε ποιο ΝΟΜΟ είναι το αγροτικό...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emroseemgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoal

ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ..ΜΕΣΑ..ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΙΜΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!!ΣΥΝΘΕΤΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΙΠΩΘΕΙ... ΛΕΙΠΕΙ,ΣΟΒΑΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ,ΝΑ ΦΑΝΟΥΜΕ!!!ΕΣΤΕΙΛΑ MAIL ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ Ι.Σ.Θ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ!!ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΩΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ...

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Ο,ΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΟΣ ΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ.

ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΩ,ΕΧΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ..ΜΕΣΑ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΦΑΣΗ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ... ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΝ,ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡ ΙΑΤΡΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΟΚ??...

ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2105232821,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ!!!!!

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OVER! :wacko:

Στειλε μια το mail του Προεδρου, αντε να δουμε τι θα δουμε... emstupid

emnuke

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

OK το βρηκα μονος emstupid

emnuke

1000 συγνωμη τωρα συνδεθηκα παλι....ελπιζω να το βρηκες!κι αν οχι στο site www.isth.gr εχει και τηλεφωνα και email διευθυνσεις.Στειλε και στη γραμματεια ΥΠ΄οψη του κ.προεδρου!!!

εγω οπως σου ειπα,εστειλα...

Στειλε κι εσυ να στειλουμε κι αλλοι οσο μπορουμε περισσοτεροι....

ακου που σου λεω!!!υπαρχει λογος,γιατι μπορουμε σε πρωτη φαση να ακουστουμε και να προωθηθει το θεμα...

ενημερωσε με σε παρακαλω....

οποιος ειναι απο θεσσαλονικη μπορουμε να οργανωθουμε με ΙΣΘ απο εδω,οι υπολοιποι καντε τον κοπο να ειδοποιησετε τους τοπικους σας Συλλογους emrockon !!!!!!!!!

για ευννοητους λογους μια αντιπροσωπευση ΚΑΙ απο το Συλλογο δεν ειναι καθολου ασκοπη!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όντως έχουν βγεί τα αγροτικά,απλώς δεν τα έχουν αναρτήσει στους πίνακες στο υπουργείο και στο ίντερνετ.Από ότι είπαν,αυτό θα γίνει τη Δευτέρα.Το γνωρίζω,γιατί γνωστός μου που ρώτησε στο υπουργείο,του είπαν που τοποθετήθηκε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά χαράς, αν είχα το τηλέφωνό του.. Για να επαναδιατυπώσω, πρόκειται απλά για τον αντικαταστάτη μου που πήρε για πληροφορίες (και ο Θεός να τον κάνει αντικαταστάτη, ενδιαφερόταν μόνο για το αν μπορεί να πάρει ολική απόσπαση, αν μπορεί να πηγαίνει 2 φορές τη βδομάδα, αν έχει μέγαρο για να μένει. Α, και δεν ήξερε ούτε καν σε ποιο ΝΟΜΟ είναι το αγροτικό...)

OK,sovereign,ευχαριστούμε και για την πρόθεση σου και μόνο!

Πάντως είναι τραγικό αυτό που συμβαίνει!Μερικοί να ξέρουν και μερικοί να αναρωτιούνται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, θα το πω και εδώ. Σαββατοκύριακο έχουμε, όλο και κάποιοι από εμάς θα βρεθούμε με άλλους γιατρούς. Να ενημερώσουμε όσο μπορούμε περισσότερους να στείλουν επιστολές με παράπονα και προτάσεις τη Δευτέρα στο Υπουργείο και στους Ιατρικούς συλλόγους. Να στείλουμε mails και να πάμε όλοι από το Υπουργείο. Εγώ ξέρω κόσμο που θα πάει από Θεσσαλονίκη και από Καλαμάτα τη Δευτέρα στο υπουργείο. Είναι κρίμα όποιοι είναι στην Αθήνα να μην πάνε. Να μαζευτεί κόσμος, να κλείσουμε λίγο την Αριστοτέλους, να μαζευτούν τα κανάλια. Έλεος πια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ανεβαινω αθηνα αυριο κι ελεγα να την κανω την κυριακη.αμα ειναι να κατσω και να φυγω δευτερα μπας και γινει τιποτα στο υπουργειο.ακρες σε καναλια και μμε δεν εχω.να μην ειμαι μονος μου ομως και με περασουν για πλανοδιο πωλητη?!ετσι κι αλλιως, το πολυ πολυ να δω και ταποτελεσματα αγροτικου απο κοντα...οταν λετε να γινει κατι, τι ακριβως εχετε υποψη, γιατι το να παμε το πρωι της δευτερας και να το κουβεντιαζουμε παλι το θεμα δεν μενδιαφερει.για κατι πιο συνταρακτικο ειμαι μεσα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, θα το πω και εδώ. Σαββατοκύριακο έχουμε, όλο και κάποιοι από εμάς θα βρεθούμε με άλλους γιατρούς. Να ενημερώσουμε όσο μπορούμε περισσότερους να στείλουν επιστολές με παράπονα και προτάσεις τη Δευτέρα στο Υπουργείο και στους Ιατρικούς συλλόγους. Να στείλουμε mails και να πάμε όλοι από το Υπουργείο. Εγώ ξέρω κόσμο που θα πάει από Θεσσαλονίκη και από Καλαμάτα τη Δευτέρα στο υπουργείο. Είναι κρίμα όποιοι είναι στην Αθήνα να μην πάνε. Να μαζευτεί κόσμος, να κλείσουμε λίγο την Αριστοτέλους, να μαζευτούν τα κανάλια. Έλεος πια!

emgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoal

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!

ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΗ ΦΟΒΑΣΤΕ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ,ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΗΔΗ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΙΣΘ!!!!!!!!!!

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδία εκλογές έρχονται πολλά παιχνίδια παίζονται πάνω στα κεφαλάκια μας και στις ψήφους μας , περιμένετε μάλλον δεν τα μαγείρεψαν καλά ακόμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.