Jump to content

Ω.Ρ.Λ.


karampa

Recommended Posts

τι εγινε παιδια?εδωσε κανενασ ΩΡΛ να μας πει τισ εμπειριες του? το οτι επεσε ερωτηση "Ποιος ηταν ο Γαληνος?" και αφου δεν την απαντησαν κοπηκαν ισχυει?!?!?!?! emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα κ δε ξέραν ποιος ηταν ο Γαληνός;;;;

μα είναι δυνατόν;

Τον Ιπποκράτη; τον έχουν ακουστα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το τριαρι παει συννεφο σε αυτη τη σχολη,οπως και το σπασμενο τηλεφωνο.

ρωτησε τι ανακαλυψε ο γαληνος σε σχεση με ΩΡΛ.

η εξεταση δεν μπορει να χαρακτηριστει ουτε ως ευκολη ουτε ως δυσκολη.

μπορεις να την χαρακτηρισεις ως απροβλεπτη οπως ειναι και ο ιδιος ο ασημ.

διαμορφωνει αποψη αναλογα με την 5αδα.δηλαδη ο ενας απο τους 5 θα ειναι ο καλυτερος!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι εγινε παιδια?εδωσε κανενασ ΩΡΛ να μας πει τισ εμπειριες του? το οτι επεσε ερωτηση "Ποιος ηταν ο Γαληνος?" και αφου δεν την απαντησαν κοπηκαν ισχυει?!?!?!?! emeleos

ακοθσα οτι ηταν ψαρωτικοσ αλλα ενω ασ πουμε η 1 ομαδα νομιζε οτι κοβοταν γιατι βαθμουσ δεν ελεγε ο ασιμ ελεγε στην 2 ομαδα οτι οι 1 τα ειχαν πει καλα!!τρεχα γυρευε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτα τα *&%¨"[]}{"΄{ των ¨"[}"/><>?+*&^^&% της ιατρικης πως δεν τα μπορω...Απαντηστε μου τι εκανε ο πολιτζερ ποος γαλλος το 1700 κτλ εισηγαγε το ταδε και ο τζοσεφ κτλ τι ηταν ο μουσα η μουσα του και τα συναφη...μας δουλευεις Αλμπαν?Μην εχετε το κολλημα να το παιζετε εξυπνοι..ο εξυπνος ακτινοβολει ντοντ γουορι...Δεν χρειαζετε σε ολα τα θεματα να εχουμε απαντηση και αποψη...κουλ

Παντως ρωταει απο ολα κυριολεκτικα...αν εισαι τυχερος τα καταφερνεις αλλιως πελαγωνεις...δεν ξερεις τπτ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιο χρήσιμο σαν κίνητρο θα ήταν αντί να κόψουν κάποιον που δεν το ξέρει, να περάσουν έναν που θα το βρει ;) Αλλά τί είχε περιγράψει ο Γαληνός σχετικό με ΩΡΛ? Αν το ακούσατε πείτε το να μάθουμε κι εμείς emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπον για να σας φτιαξω λιγο:

πώς ανακαλύφθηκε το καθρεπτακι για την έμμεση λαρυγγοσκοπηση?

ποτε ανακαλυψε ο meniere τη νοσο?

παρα πολλες τετοιες.

η εισαγωγη εχει ιστορια με αμετρητα ονοματα,οποτε ανοιγει το βιβλιο γιατι η γνωση αυτη αποδιδει "αιγλη" στο φοιτητη :lol::lol::lol:

μη ψαρωνετε παντως οτι και αν ακουτε οποιος ειναι να δωσει.

θα δοθει εξεταστικη ΝΟΕΜΒΡΗ για οποιον ενδιαφερεται(μετα το συνεδριο του)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΦΛΕΒΕΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΑΙΜΑ ΣΤΗ ΚΑΡΔΙΑ.....Α ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΜΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟΥ ΤΡΟΜΕΡΟ??????

ΜΙΑ ΑΝΑΠΝΟΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.....ΕΓΩ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΗΚΑ.....

ΤΡΕΛΟ ΜΠΛΕΞΙΜΟ......ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ Ο ΓΑΛΗΝΟΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ...

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΡΩΤΟΥΣΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΓΑΛΛΟΥΣ ΑΓΓΛΟΥΣ ΠΟΡΤΟΓΑΛΟΥΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ(ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΕ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ....) ΘΥΜΩΝΕ.....

ΑΝΤΕ ΝΕ ΞΑΝΑΒΡΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι ιδιαιτέρως σημαντικόν ότι ο Γαληνός περιέγραψεν την κεφαλαλγίαν, την συνδεομένην υπό ιλίγγου, εμέτων, ασταθείας της βαδίσεως και ελαττώσεως της ακουστικής αντιλήψεως, καταστάσεως η οποία ενθυμίζει την νόσον του Meniere

:P

http://64.233.183.104/search?q=cache:rJgFm...t=clnk&cd=5

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχαχαχαχα...το καθρεφτάκι πάντως το θυμάμαι στην έμμεση λαρυγγοσκόπηση...Ιταλός τενόρος που ήθελε να δει τις φωνητικές του χορδές! (ένα καθρεφτάκι στο στόμα και ένα απέναντί του)

Ο ορισμός της ματαιοδοξίας και του ναρκισσισμού...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την δικια μου την πενταδα την τσακισε εκτος απο εναν που συμπαθησε.

Στο τελος μας ελεγε να σας δωσω κια αλλη μια ευκαιρια αλλα εγω εχω ηδη σχηματισει γνωμη για σας.

Και ρωταει τον διπλανο μου να του πει τι εχει διαβασει και του λεει αντενδειξεις αμυγδαλεκτομης.

Του τις ρωταει και μετα του κανει την ερωτηση ματ τι ειναι το συνδρομο frey.

Παιρνει τον λουπο και ερχεται σε μενα και με ρωταει τι ξερω καλυτερα και του λεω Γοπ (μεσα μου ελεγα δεν παιζει το αγαπημενο του ειναι κατι θα με ρωτησει) αλλα με το που το ακουει μου λεει πες μου και εσυ το συνδρομο frey.

Μετα απο αυτο τι να πει κανεις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Giannena city forever :splats::splats::splats:

:blink:

τωρα σοβαρα σασ αρεσουν τα γιαννενα?και δεν εννοω σαν πολη μονο αλλα και σαν συμπεριφορα κατοικων.ξερω πολλουσ που λενε οταν τελειωσουν δε θα ξαναπατησουν εδω..γιατι τοσοπολυ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
τωρα σοβαρα σασ αρεσουν τα γιαννενα?και δεν εννοω σαν πολη μονο αλλα και σαν συμπεριφορα κατοικων.ξερω πολλουσ που λενε οταν τελειωσουν δε θα ξαναπατησουν εδω..γιατι τοσοπολυ?

βρε ουστ ρε χαμορ :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.