Jump to content

ΧΕΙΡ.ΔΙΑΦΟΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ-Ο ΚΑΤΣΙΟΣ ΛΕΙΠΕΙ!!!ΘΑ ΔΩΘΕΙ 2Η ΕΞΕΤΑΣΗ?!?!


takismakis

Recommended Posts

ΤΟ 4ο ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ.ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΟΥ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΘΑ ΔΩΘΟΥΝΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ.ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ ΜΟΝΟ Ο ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΩΡΛ) ΚΑΙ Ο ΚΑΤΣΙΟΣ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 5ΟΥ ΕΤΟΥΣ.ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 6ΕΤΕΙΣ ΚΟΠΟΥΜΕ ΣΤΗ Χ.ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΚΑΤΣΙΟΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ.ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΔΙΑΦΟΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΔΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟ.ΑΝ ΟΜΩΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΙΟΥΝΙΟ ΟΣΟΙ ΚΟΠΟΥΝ ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΤΥΧΙΑΚΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΤΟΥΣ?!?!!?!?Ο ΚΑΤΣΙΟΣ ΕΙΠΑΝ ΛΕΙΠΕΙ ΜΕ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΟΣΦΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΛΛΟΣ.

emhelp ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΤΟΥΣ?ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ Η ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΤΟΥ 4ΟΥ (ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ) ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ emhelp

ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΤΥΧΙΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ,ΚΙ ΑΝ...

ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΕΤΑΣΗ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΑ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΘΕ ΟΣΦΥΑΛΓΙΑ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ Ε ΚΑΙ?????

ΟΣΟ ΓΙΑ 2Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΉΦΘΕΙ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΝ ΚΟΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΑΚΟ..ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ Ο ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ..ΟΠΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΕΙ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ.... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΤΑΙ ΨΑΞΤΕ ΤΟ...

ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΚΤΩΒΡΗ ΘΑ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΕΠΙΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΙΑΦΟΡΟΔΙΑΓΝΩΣΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΠΤΥΧΙΑΚΟ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ...

ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΔΩΘΕΙ 2ΠΛΗ ΠΤΥΧΙΑΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ (ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ) ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ Δ.Δ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟΤΕ????

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΤΑΙ ΨΑΞΤΕ ΤΟ...

ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΚΤΩΒΡΗ ΘΑ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΕΠΙΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΙΑΦΟΡΟΔΙΑΓΝΩΣΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΠΤΥΧΙΑΚΟ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ...

ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΔΩΘΕΙ 2ΠΛΗ ΠΤΥΧΙΑΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ (ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ) ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ Δ.Δ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟΤΕ????

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.... :antegeia:

Σημερα εδωσα κι εγω διαφορικη διαγνωση και δοξα το θεο πρεπει να περασα .Πηγα και ρωτησα στη γραμματεια κι απτα λεγομενα της εβγαλα το συμπερασμα οτι οσοι περασουν τωρα τη διαφοροδιαγνωση μπορουν υστερα απο συνεννοηση με τη γραμματεια να εξεταστουν το ΝΟΕΜΒΡΗ . Προσοχη : ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑΝ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ . Μια φοιτητρια που εδινε μαζι μου και τη ρωτησα επι του θεματος , μου ειπε πως η αδερφη της πηρε περυσι το Νοεμβρη πτυχιο με τη χειρουργικη . Συνεπως , να το ψαξουμε , να οργανωθουμε οσοι περασουμε τη δ/δ και να αρχισουμε να πιεζουμε απο τωρα για να δωσουμε το νοεμβρη !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνεπως , να το ψαξουμε , να οργανωθουμε οσοι περασουμε τη δ/δ και να αρχισουμε να πιεζουμε απο τωρα για να δωσουμε το νοεμβρη !!!

φιλε μου τα πραγματα ειναι μπεlγμενα μεχρι αϊδιας.

Ενας καθηγητης μου ειπε μπορει τον νοεμβρη να μην γινουν εξετασεις(μπορει και να ειναι ραδιοαρβιλα, δεν θελω να το πιστεψω.Αυτος μου ειπε οτι ακουγεται να δωθει διπλη εξεταστικη και για νοεμβρη θα ξανα συνεδριασουν και θα δουν....και σουξου μουξου....) ΘΑ ΔΟΥΜΕ.... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.