Jump to content

ΕΞΕΤΑΣΗ


meddoc

Recommended Posts

ΣΤΙΣ 21/9 ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΠΑΣΟ, ΔΕΝ ΣΤΟ ΛΕΕΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ :splats: ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ :P ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...

ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΑΝΕ ΣΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΠΗΚΑΝ(ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΧΙ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΙΟΥΝΙΟΥ)

:antegeia:

Υ.Γ. ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ, ΟΧΙ ΣΟΣ emoops ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΝ Ή ΤΟΥΣ ΕΤΥΧΑΝ...

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συνδρομο Griduchat (κλαμα της γατας ) :splats:

το ρωτησε η Σιαμοπουλου τον Ιουλιο στους επι πτυχιω.Προφανως ηθελε να κοψει ..και αυτο εκανε ...πρεπει να περασε ενας στους 10-12 <_<

οποιος βρει την απαντηση για αυτο το συνδρομο (χρωμοσωμικη ανωμαλια )να μου την πει (εγω την ειχα διαβασει στο βιβλιο του μπαμπα μου -Παιδιατρικη του 1978) αλλα δεν θυμαμαι τπτ :splats::blink:

το βρηκα το βρηκα ....ριξτε μια ματια εδω:http://www.noesi.gr/book/syndromes/cri-du-chat

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχα το χε στην Βιολογία Γ λυκείου κατεύθυνσης, η μας το χαν πει σχολείο άκυροοοοοοοοοοοοοοοο πως το θυμήθηκα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικά δεν ρωτούν πολλά περίεργα. Εξάλλου συχνά-πυκνά πετούν έξω χωρίς εξέταση. Καθηγήτρια είναι, σιγά μην ψάχνει και δικαιολογία για να κόψει ή να περάσει. Ο Χαλιάσος όμως αρέσκεται στα τσιμπήματα - δαγκώματα. Από φίδι και αράχνη σε μέλισσα και σκορπιό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Cri-du-chat είναι έλλειψη του short arm στο χρωμόσωμα 5. Κάνει εκτός από αυτό το κλάμα, διανοητική υστέρηση και καρδιακές ανωμαλίες όπως VSD και ASD και είναι σοσάρα για τα USMLE. :P Τέλος πάντων, στο παγουροπανεπιστήμιο τώρα. Υπάρχει μια πατέντα που κυκλοφορεί και ρωτάει τα πάντα μέσα από αυτήν. Προσωπικά δεν την ήξερα αυτή την πατέντα (τουρίστρια ήμουν στο πανεπιστήμιο τελικά) και διάβασα Νέλσον (ναι ναι καλά ακούσατε, Νέλσον). Εξαρτάται πού θα πέσεις. Δηλαδή νεογνολογικά ρωτάνε μόνο η καθηγήτρια της νεογνολογίας και ο λέκτορας (δεν θυμάμαι τα ονόματα). Κάποια θέματα που έπαιζαν πολύ ήταν συγγενείς λοιμώξεις (σύφιλη, τοξόπλασμα, ηπατίτιδες, έρπης, συμπτώματα, διάγνωση και θεραπεία ή προφύλαξη). Πάρα πολύ πέφτουν λοιμώξεις (που είναι και συχνές στα παιδιά). Croop, γαστρεντερίτιδες, πνευμονίες, στρεπτοκκοκικές λοιμώξεις, μηνιγγίτιδες, ουρολοιμώξεις, τέλεια. Τώρα...μια ξανθιά παιδονευρολόγος θα σας ρωτήσει όλα τα νευρολογικά. Guillen-Barret κυρίως. Η Σιαμοπούλου είναι αγαπάει παιδονεφρολογία και παιδορευματολογία. Ποιά αντισώματα περνάνε από την μητέρα στο παιδί; Τί είναι το Digeorge σύνδρομο; Μην τα περνάτε αψήφιστα αυτά. Τώρα ο Χαλιάσος είναι ψυχούλα. Είναι απίστευτος. Βοηθάει πάρα πολύ και ακόμα και αν δεν ξέρετε κάτι θα σας αλλάξει ερώτηση. Συνήθως τον βάζουν με την καθηγήτρια της νεογνολογίας και είναι το απολύτως αντίθετο. Αυτή είναι είρων πολύ αλλά αν καταλάβει ότι το ξέρεις σε αφήνει, και αυτός είναι ψυχούλα. Η Σιαμοπούλου είναι καλή γενικά, και όποιον κόβει η άλλη καθηγήτρια τον εξετάζει πάλι την ίδια ακριβώς μέρα. Οπότε έχετε δεύτερη ευκαιρία αν σας κόψει η άλλη καθηγήτρια. Ααα αναιμίες (μεσογειακή ειδικά) τέλεια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την καλύπτει τέλεια. Δεν ξέρω πού την έβρισκαν οι άλλοι, όπως σου είπα εγώ δεν την διάβασα.:( Δοκίμασε στον πάπυρο και ρώτα και συμφοιτητές σου (κύπριους ή γιαννιώτες, αυτοί ξέρουν όλα τα καλά κόλπα :P;)).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΤΕΝΤΑ????ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ???ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΗΝ ΥΛΗ???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.... emhelp

ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΜΗ ΕΞΑΙΡΕΤΑΙΟ ΜΕΡΟΣ------------>ΠΑΠΥΡΟΣ :splats:

Υ.Γ1 ΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ, ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΑΝΤΕΝΤΑ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.(ΑΦΟΥ Ο ΠΑΠΥΡΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ :splats: )

Υ.Γ2 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ, ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΡΕΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ(ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΕΝΤΟΣ, ΑΠΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΤΟΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΝΑ ΠΕΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... emsos

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΝΑ ΠΕΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... emsos

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΝΑ ΠΕΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... emsos

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... emsos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ εξετάστηκα σε Ανδρονικου (Μπρρρρρ) και Τζουφη . Η Τζουφη με παρατησε απτην πρωτη ερωτηση και δεν ξανασχοληθηκε μαζι μου γιατι κατι της ειπα λαθος και τσατιστηκε , ενω στους αλλους εκανε απο 5 ερωτησεις . Κι εκει που λεω κοπηκα ερχεται η ωρα να με ρωτησει η Ανδρονικου και ευτυχως απαντησα τις εξις δυο δυσκολες ( κατα την αποψη μου ) ερωτησεις οι οποιες με ΕΣΩΣΑΝ :

1η: Ποιες 2 συγγενεις λοιμωξεις πρεπει να ερευνωνται μαζι . Η απαντηση ειναι Τοξοπλασμα και CMV . Μη με ρωτησετε γιατι ή πως το σκεφτηκα . Ειλικρινα δε ξερω . Σκεφτηκα για μισο λεπτο το απαντησα κι εκει που περιμενα το κραξιμο της αρκουδας ακουσα ενα " Σωστο !!!" . Κατι τετοια μου αποδεικνυουν πως πραγματικα υπαρχει Θεια Φωτιση .

2η: Ποια λοιμωξη θεωρειται συγγενης αλλα ουσιαστικα ειναι επικτητη ( η το αναποδο δε θυμαμαι ) . Η απαντηση ειναι η Ηπατιτιδα .

Εμενα αυτες οι δυο ερωτησεις με γλυτωσαν . Θυμαμαι ακομα το πως εντυπωσιαστηκε η Ανδρονικου οταν τις απαντησα . Τζουφη οπως προειπα δεν ειχα παει καθολου καλα . Οταν βγηκα εξω και περιμενα τα αποτελεσματα βγαινει η τζουφη φωναζει το ονομα μου και λεω " Ω θεε μου μονο εγω κοπηκα " και τελικα ειχε περασει μονο εμενα και ολους τους αλλους τους εστειλε στην καθηγητρια για επανεξεταση :blink::blink::blink:

Συμβουλες για οσους θα εξεταστουν στην Ανδρονικου :

1) Σχολια του στυλ " Απο την πολη ερχομαι και στην κορφη κανελα " , "μα γιατι ηρθατε σημερα να δωσετε δε καταλαβαινω " , " Ω θεε μου που τα διαβασατε αυτα " , " Χριστε μου δε μπορω να ακουω αλλο παω εξω " ( και πραγματι σε μας σηκωθηκε κι εφυγε για 5 λεπτα ) κτλ , θεωρουνται αναμενομενα . ΜΗ ΨΑΡΩΣΕΤΕ . Οσοι δε μασησανε και συνεχισαν ακαθεκτοι να απαντανε με αυτοπεποιθηση περασανε οι περισσοτεροι ( μεσα σαυτους κι εγω )

2) ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΥΦΟΣ . Οσο καλα κι αν ξερετε την απαντηση θα απαντατε με ταπεινοφροσυνη . Δυο φοιτητριες στην ομαδα μου που δεν εκαναν ουτε ενα λαθος κι απαντησαν τα παντα απο οσα ρωτησε αλλα ειχαν το υφος του " δε μπορεις να με κοψεις γιατι εγω εχω διαβασει τα παντα και οσο κι αν προσπαθησεις δε θα με βρεις πουθενα " κοπηκαν και τραβαγαν τα μαλλια τους . Ειναι απιστευτο αλλα ετσι ειναι δυστυχως ...

3) Εαν κοπειτε στην Ανδρονικου μην απελπιστειτε . Η καθηγητρια μετα περναει το 90 % οσων κοβει η Ανδρονικου . Τουλαχιστον αυτα συμβαινανε με εμας .

Εαν θυμηθω κατι αλλο θα το γραψω , Καλη τυχη παιδια ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

και μια ερωτηση κρισεως: περσι στην πρωτη ομαδα παιδιατρικης εβαλαν κατι εργασιες και μετα νομιζω εγινε προαιρετικο? φετος? μετραει αυτο πουθενα η μπα? ρωταω γιατι εγω ακομα το χρωσταω το μαθημα emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μια ερωτηση κρισεως: περσι στην πρωτη ομαδα παιδιατρικης εβαλαν κατι εργασιες και μετα νομιζω εγινε προαιρετικο? φετος? μετραει αυτο πουθενα η μπα? ρωταω γιατι εγω ακομα το χρωσταω το μαθημα emconfused

Μπααα.... όσοι δικοί μας πήραν δεν είχαν κανένα ώφελος. Ίσα-ίσα που κουράστηκαν για την παρουσίαση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:) επιτελους καποιος μου απαντησε .... δηλαδη δεν ειναι υποχρεωτικο?εσυ περισι ησουν? αχααααααα! :P

Ops! Αποκαλύφθηκε η ταυτότητά μου. Όλοι θα μάθουν ότι είμαι ο Κλαρκ Κεντ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η εξεταση της Παιδιατρικης θα διεξαχθει σε 2 μερες (λογω του μεγαλου αριθμου ατομων).

Οι μισοι θα εξεταστουν την Πεμπτη 21/9 στις 8 το πρωι και οι υπολοιποι την Παρασκευη 22/9 παλι στις 8 το πρωι .

Εχουν αναρτηθει στην γραμματεια της Παιδιατρικης(μεταβατικο) τα ονοματα και οι μερες εξετασης .Απαραιτητη η φοιτητικη η' αστυνομικη ταυτοτητα ,οπως τονιζουν <_< στο τελος θα ζητησουν και αφμ :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απαραιτητη η φοιτητικη η' αστυνομικη ταυτοτητα ,οπως τονιζουν <_< στο τελος θα ζητησουν και αφμ :splats:

Περίεργο. Δεν έχω ξανακούσει να ζητούν πάσο. Βρε, μήπως κάποιος έστειλε διαβασμένο γνωστό του στα προφορικά;;; (έχει ξαναγίνει άλλωστε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η εξεταση της Παιδιατρικης θα διεξαχθει σε 2 μερες (λογω του μεγαλου αριθμου ατομων).

Οι μισοι θα εξεταστουν την Πεμπτη 21/9 στις 8 το πρωι και οι υπολοιποι την Παρασκευη 22/9 παλι στις 8 το πρωι .

Εχουν αναρτηθει στην γραμματεια της Παιδιατρικης(μεταβατικο) τα ονοματα και οι μερες εξετασης .Απαραιτητη η φοιτητικη η' αστυνομικη ταυτοτητα ,οπως τονιζουν <_< στο τελος θα ζητησουν και αφμ :splats:

Που είναι το κακό?Επειδή συνηθίσαμε στο μπάχαλο?

Μπάτε σκύλοι αλέστε είναι οι εξετάσεις.και η σχολή μαζί.Όποιος θέλει δηλώνει συμμετοχή στις εξετάσεις λες και οι λίστες βγαίνουν για να χαλιέται χαρτί,όποιος θέλει δίνει το μάθημα και όποτε θέλει με ότι φάτσα του γουστάρει.Κι επίσης με ό,τι φάτσα και στυλάκι θέλει παέι και στις κλινικές και δε σηκώνει και κουβέντα.

Και μας παρακαλάνε να τους φέρουμε εκείνη τη γ... φωτογραφία στη γυναικολογία αντι να μας πούνε δεν πειράζει θα τη θυμηθείς του χρόνου!

Ζούμε στην πιό ελεύθερη χώρα και ταυτόχρονα ανοργάνωτη και δε μας αρέσει.

Ναι και ΑΦΜ θα ζητήσουν και , τηλέφωνο και fax και αριθμος πιστωτικής σε όποιον έχει τέλος πάντων.

Μας αρέσει η προχείρότητα μέχρι εκεί που μας βολεύει.

Και ναι οι ανακοινώσεις αναρτόνται για να διαβάζονται -και πάλι καλά που η γραμματέας το επισήμανε αντι να μας γράψει στα !@#$ της!

Δεν έχω με σένα τιποτα προσωπικά neraidoula-με αφορμή το σχόλιο σου-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η εξεταση της Παιδιατρικης θα διεξαχθει σε 2 μερες (λογω του μεγαλου αριθμου ατομων).

Οι μισοι θα εξεταστουν την Πεμπτη 21/9 στις 8 το πρωι και οι υπολοιποι την Παρασκευη 22/9 παλι στις 8 το πρωι .

Εχουν αναρτηθει στην γραμματεια της Παιδιατρικης(μεταβατικο) τα ονοματα και οι μερες εξετασης .Απαραιτητη η φοιτητικη η' αστυνομικη ταυτοτητα ,οπως τονιζουν <_< στο τελος θα ζητησουν και αφμ :splats:

Κι αν καποιος δεν εχει πασο,θα υπαρχει μια καλη δικαιολογια να τον διωξουν απο την αρχη χωρις εξεταση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που είναι το κακό?Επειδή συνηθίσαμε στο μπάχαλο?

Μπάτε σκύλοι αλέστε είναι οι εξετάσεις.και η σχολή μαζί.Όποιος θέλει δηλώνει συμμετοχή στις εξετάσεις λες και οι λίστες βγαίνουν για να χαλιέται χαρτί,όποιος θέλει δίνει το μάθημα και όποτε θέλει με ότι φάτσα του γουστάρει.Κι επίσης με ό,τι φάτσα και στυλάκι θέλει παέι και στις κλινικές και δε σηκώνει και κουβέντα.

Και μας παρακαλάνε να τους φέρουμε εκείνη τη γ... φωτογραφία στη γυναικολογία αντι να μας πούνε δεν πειράζει θα τη θυμηθείς του χρόνου!

Ζούμε στην πιό ελεύθερη χώρα και ταυτόχρονα ανοργάνωτη και δε μας αρέσει.

Ναι και ΑΦΜ θα ζητήσουν και , τηλέφωνο και fax και αριθμος πιστωτικής σε όποιον έχει τέλος πάντων.

Μας αρέσει η προχείρότητα μέχρι εκεί που μας βολεύει.

Και ναι οι ανακοινώσεις αναρτόνται για να διαβάζονται -και πάλι καλά που η γραμματέας το επισήμανε αντι να μας γράψει στα !@#$ της!

Δεν έχω με σένα τιποτα προσωπικά neraidoula-με αφορμή το σχόλιο σου-

αφου μας εχουν συνηθισει σε μπουρδελοκαταστασεις ...γιατι να το αλλαξουν τωρα ? Για να μας χαλασουν την σειρα και το κεφι ? :P:splats:

Κι αν καποιος δεν εχει πασο,θα υπαρχει μια καλη δικαιολογια να τον διωξουν απο την αρχη χωρις εξεταση...

αν καποιος δεν εχει πασο ..τοτε θα φερει αστυνομικη ταυτοτητα ..αν δεν εχει και τετοια ..τοτε ναι μαλλον θα φυγει απο την εξεταση ..εκτος και αν τον αναγνωρισει καποιος εκει τριγυρω :splats:

Καλως ηρθατε στα Γιαννενα ... :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλως ηρθατε στα Γιαννενα ... :mellow:

Το κορυφαίο είναι ότι οι Γιαννιώτες (συν τοις άλλοις) αποκαλούν τα Γιάννενα "το Λονδίνο της Ελλάδας", επειδή βρέχει τόσο πολύ. Κάποια φορά που ήμουν σε παρέα με Λονδρέζους και Λονδρέζες έκανα την τρομερή γκάφα να τους αναφέρω οτι ''Ioannina is called the London of Greece'', και ξαφνικά το βλέμμα τους σοβάρεψε ενώ φυσικά δεν γέλασαν καθόλου! Βέβαια υπάρχουν και χειρότερα, φαντάζεστε οι Άγγλοι να γνώριζαν Γιάννενα και Γιαννιώτες και να άκουγαν για φινάλε τη σύγκριση Ιωαννίνων με Λονδίνο;

Β.

Είναι αυτό που λέει η φράση " Add insult to injury"!! :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου φαινεται οτι ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα του τοπικ :blink:

εδωσε καποιος σημερα Παιδιατρικη ? Μπορει να ενημερωσει , για το τι ρωτησαν και το πως ηταν το κλιμα της εξετασης με Σιαμοπουλου-Χαλιασο ?

εγω ακουσα οτι υπηρξε μια επαναληψη του θριλερ του Ιουλιου,η Σιαμοπουλου ειχε νευρα , επιασε παλι τα σπανια συνδρομα και οι ερωτησεις κινηθηκαν γωρω απο νεογνολογια και καρδιολογια ....χωρις να εχουν καμια σχεση με τα sos της πατεντας <_<

ελπιζω πως ολα αυτα ειναι απλα φημες (τετοιες κυκλοφορουν πολλες)

οποιος ξερει κατι ..ας το μοιραστει ..

καλη τυχη , ο Θεος να βαλει το χερι του , για την αυριανη εξεταση , του δευτερου γκρουπ φοιτητων emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέρα από πατέντες και λοιπά νομίζω μια πληροφορία θα έσωζε πολύ κόσμο.

Τι ζώδιο είναι επιτέλους η Σιαμοπούλου;;;!!!! (Υποψιάζομαι Δίδυμοι αλλά θέλω να το διασταυρώσω)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

προσωπικα δεν δινω δεκαρα για το τι ζωδιο ειναι η Σιαμοπουλου...

το μονο σιγουρο ειναι οτι θα παει στην κολαση ..με τετοια ψυχη και τετοιο χαρακτηρα :angry:

burn in hell emdevil2:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΣΙΑΜΟΠΟΥΛΟΥ..ΑΝ Κ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ...ΕΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΚΕΙ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΜΑΛ...... ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ... emhelpemhelpemhelpemeleosemeleos ΟΥΤΕ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΔΙΝΑΜΕ.... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.