Jump to content

ΝΕΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΝΑΜΟΝΕΣ, ΔΗΛΩΣΕΙΣ


gml2005

Recommended Posts

Βοηθείστε με λίγο εσείς που καταλαβαίνετε τους νόμους.

Έχω τελειώσει το αγροτικό μου και τώρα έχω πάρει άγονο πλοίο.Ως επί θητεία δηλαδή, γιατί στην πρώτη προκύρηξη των πλοίων ζητούσαν μόνο αγροτικούς επί θητεία ή αγροτικούς που χρωστάνε μέρος του αγροτικού τους.Θέλω ενιαία ειδικότητα.Μπορώ να κάνω δυο αιτήσεις?Για πλήρη και μερική?

Το υπουργείο μου λέει πως δεν μπορώ γιατί είμαι επί θητεία.Κι ότι το μόνο όφελος για μένα είναι το χρηματικό.

Είναι γραμμένο όμως πουθενά αυτό?

Θα είμαι ο μόνος άγονος αγροτικός που θα έχει κάνει μόνο μια αίτηση για ειδικότητα.

Υπάρχει κανείς στην ίδια θέση ?Μήπως να το κυνηγήσω δικαστικά?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γυναίκα σε βαπόρι, μεγάλο λάθος, το είπα και θα το ξαναλέω...Περνάς καλά εκεί πέρα; (δεν ξέρω να σε κατατοπίσω για το ερώτημά σου, σόρι)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδή τί έπρεπε να γίνει?όσοι παίρνουν άγονο αγροτικό θα πρέπει να τους δίνουν άμεσα και τον τίτλο της ειδικότητας?Αφού με το άγονο ούτως ή άλλως θα έχεις μικρή ή και καθόλου αναμονή τί σε πειράζει αν δε σε ευννοεί η τροποποίηση αυτή που δημιουργήθηκε για να καλυφθούν οι κενές θέσεις ειδικότητας στην επαρχία και να αποσυμφορηθούν κάπως οι λίστες στα κεντρικά νοσοκομεία?

Γιατί, είδες πουθενά ή κατάλαβες από το ύφος μου ότι εγώ αγανάκτησα ή τσαντίστηκα που η ρύθμιση δεν πιάνει και τους άγονους ? Ερώτηση ήταν.

Πολύ στην τσίτα είναι μερικοί εδώ μέσα μου φαίνεται... Ανάσες παιδιά, βαθιές ανάσες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γυναίκα σε βαπόρι, μεγάλο λάθος, το είπα και θα το ξαναλέω...Περνάς καλά εκεί πέρα; (δεν ξέρω να σε κατατοπίσω για το ερώτημά σου, σόρι)

Δεν πήγα ακόμη .Πάντως οι περισσότεροι γιατροί σε πλοία φέτος στην Ελλάδα θα είναι γυναίκες.Είδες τα αποτελέσματα της προκύρηξης?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί, είδες πουθενά ή κατάλαβες από το ύφος μου ότι εγώ αγανάκτησα ή τσαντίστηκα που η ρύθμιση δεν πιάνει και τους άγονους ? Ερώτηση ήταν.

Πολύ στην τσίτα είναι μερικοί εδώ μέσα μου φαίνεται... Ανάσες παιδιά, βαθιές ανάσες.

γιατί έγραψα εγώ ότι αγανάκτησες ή τσατίστηκες?μάλλον παρανόησες.Απλά απάντησα γράφοντας και την γνώμη μου.Λυπάμαι αν σε έθιξα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατί έγραψα εγώ ότι αγανάκτησες ή τσατίστηκες?μάλλον παρανόησες.Απλά απάντησα γράφοντας και την γνώμη μου.Λυπάμαι αν σε έθιξα.

np ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.