Jump to content

ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


agnostos

Recommended Posts

Ελλάς ολέ ολέ - δε τσαματώ να τραγουδώ ποτέεεε! Τώρα και το χρυσό με το καλό την Κερεκή.... ! Παιδιά καλή επιτυχία emgreeceemgreeceemgreece

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε, τον κατατροπώσαμε πάλι τον ιμπεριαλισμό :D :D :P:D:P:D:P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε, τον κατατροπώσαμε πάλι τον ιμπεριαλισμό :D :D :P:D:P:D:P :P :P

Το χαβά σου εσυ . Μη τυχει και σου ξεφυγει κανα post που να μη περιεχει πολιτικο σχολιο ... :P

Πραγματικα εντυπωσιακη η εθνικη ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ.ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΣΕ ΜΙΑ 4ετια ΠΗΡΑΜΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ(ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΡΙΣΗ) ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΤΗ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ, ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ..ΑΛΛΑΞΕ Η ΤΥΧΗ ΜΑΣ..ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε αφού πήραμε και τη γιουροβίζιον... Σύγχρονος ελληνικός πολιτισμός σου λένε μετά... Βγήκες κι εσύ στη νομαρχιά με τατουάζ ελληνική σημαία στα μάγουλα να πανηγυρίσεις για τη μεγάλη νίκη της... Έλενας Παπαρίζου... ;;; όπως είπε και η φανή "είναι στα γονίδια του έλληνα η πρωτιά"... (σύγχρονα μαθήματα φυλετικού ρατσισμού, να την χαιρόμαστε την κυρία)

Έ ρε σύγχρονη ελληνική υποκουλτούρα....

Ούτε στο euro ούτε και στο μπάσκετ κέρδισε η Ελλάδα... Μην γινόμαστε ηλίθιοι. Σιγά τις εθνικές επιτυχίες.

Επιτυχίες των αντιπροσοπευτικών μας ομάδων ήταν. Καλό είναι να χαιρόμαστε για τις επιτυχίες τους, κι εγώ χάρηκα αλλά ούτε στην Πόλη μπήκαμε (ευτυχώς) ούτε η ελληνική κοινωνία έκανε και καμια πρόοδο... Όσο για τους ολυμπιακούς μην σχολιάσω.... (μίζες τσιμέντο καταστολή και δεν συμμαζεύεται...)

Όταν οι καιροί είναι δύσκολοι, κάποιοι θέλουν να μας τάζουν άρτο και θεάματα. Με τον άρτο τα βρίσκουν κάπως δύσκολα οπότε τα θεάματα τους είναι ποιό εύκολο.

Συγχαρητήρια στην ελληνική ομάδα, και καλά μυαλά σε μας τους υπόλοιπους... τα χρειαζόμαστε με αυτά που βλέπω γύρω μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε αφού πήραμε και τη γιουροβίζιον... Σύγχρονος ελληνικός πολιτισμός σου λένε μετά... Βγήκες κι εσύ στη νομαρχιά με τατουάζ ελληνική σημαία στα μάγουλα να πανηγυρίσεις για τη μεγάλη νίκη της... Έλενας Παπαρίζου... ;;; όπως είπε και η φανή "είναι στα γονίδια του έλληνα η πρωτιά"... (σύγχρονα μαθήματα φυλετικού ρατσισμού, να την χαιρόμαστε την κυρία)

Έ ρε σύγχρονη ελληνική υποκουλτούρα....

Ούτε στο euro ούτε και στο μπάσκετ κέρδισε η Ελλάδα... Μην γινόμαστε ηλίθιοι. Σιγά τις εθνικές επιτυχίες.

Επιτυχίες των αντιπροσοπευτικών μας ομάδων ήταν. Καλό είναι να χαιρόμαστε για τις επιτυχίες τους, κι εγώ χάρηκα αλλά ούτε στην Πόλη μπήκαμε (ευτυχώς) ούτε η ελληνική κοινωνία έκανε και καμια πρόοδο... Όσο για τους ολυμπιακούς μην σχολιάσω.... (μίζες τσιμέντο καταστολή και δεν συμμαζεύεται...)

Όταν οι καιροί είναι δύσκολοι, κάποιοι θέλουν να μας τάζουν άρτο και θεάματα. Με τον άρτο τα βρίσκουν κάπως δύσκολα οπότε τα θεάματα τους είναι ποιό εύκολο.

Συγχαρητήρια στην ελληνική ομάδα, και καλά μυαλά σε μας τους υπόλοιπους... τα χρειαζόμαστε με αυτά που βλέπω γύρω μου...

ΤΙ ΛΕΣ ΦΙΛΕ?ΑΝ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΧΩΡΑ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥΛΩΣΕ.ΑΛΛΑ ΞΕΧΣΑ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΡΙΣΤΕΡΕΟΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΕ ΠΑΤΡΙΔΕΣ.ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΑΠΤΑ ΑΡ....ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΣΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΗ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ.ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΣΙΦΑΝΩΣ ΠΟΣΟ ΑΠΕΞΩ ΑΠΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΣΑΙ..ΑΣΕ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΦΟΡΕΣΑΝ ΤΟ ΕΘΝΟΣΗΜΟ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΥΜΝΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ..ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν εσεις ανακαλυψατε το μπασκετ και το ποδοσφαιρο προσφατα γιατι μεχρι τωρα διαβαζατε δεν φταει κανεις...

το θεμα ειναι οτι ειναι μεγαλες νικες στον αθλητισμο αλλα μεχρι εκει.ολοι πανηγυριζουμε αυτες τισ νικες,αλλα μην ξεχναμε και τα προβληματα που ταλαιπωρουν ολουσ μας.τα περι ελληνικων γονιδιων πρεπει να εισαι βλακας και τηλεθεατης του τηλεαστυ για να τα πιστεψεις.εκτος και αν υπαρχει κανεις που να πιστευει οτι οι αρχαιοι Ελληνες πηγαιναν για καφε στους ινκας με τηλεμεταφορα....

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%94%CE%B7%...%BB%CE%BF%CF%82

http://funel.blogspot.com/

:withstupid::withstupid::withstupid::withstupid::withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγνώμη για τα Αγγλοελληνικά μου..--->

Ευτυχώς που ο καθένας απαντάει πάνω στις απόψεις του άλλου...χαχαχα!έχετε κάνει μερικά μαθήματα με 5 στάνταρ φράσεις και τις πετάτε όπου και αν τύχει?αλλά θα μου πείτε ιατρική δεν περασαμε?αρα όλα με διάβασμα και παπαγαλία μαθαίνονται...>ώρες ώρες ντρέπομαι που βρίσκομαι στον <<χώρο>> αλλά από την άλλη είμαι υπερήφανος...για τα δικά μου ερεθίσματα και όλων όσων είναι ξεχωριστοί και η ζωή τους δεν θα κυμανθεί πάνω στα ξεπερασμένα συντηρητικά <<πρότυπα>> κάποιων ανθρώπων που στο τομεα μας τους ονομάζουν <<επιτυχημενους>>γιατι πολύ απλά έχουν σχεδόν αποκτήσει ότι θέλει ο διαστρεβλωτικός κόσμος του <<hollywood>>..Λες και η ζωή είναι ένα μακιγιαρισμένο-εγχειρισμένο έργο που πρέπει να πουλήσει σε όλες τις ανόητες και αδύναμες(ψυχικά)μάζες...anyway επειδή έτσι κι αλλιώς οι άνθρωποι δυσκολεύονται να δούνε πέρα από τη μύτη τους και να διαλέξουν τον δύσκολο μα συνάμα<<ευχισμένο>> δρόμο στη ζωή...ας μην μακρηγορήσω(ήδη το έκανα νομίζω)άλλο..

Συγχαρητήρια στην προσπάθεια των παιδιών της εθνικής μας ομάδας...για άλλη μια φορά το δίδαγμα είναι το ίδιο ----->η Ελλάδα προχωράει με τις εξαιρέσεις της!***

κουράγιο και δύναμη στις αυριανές εξαιρέσεις του τομεα μας που εγώ προκαταβολικά τους βγάζω το καπέλο..!

α!και να μη ξεχνιόμαστε η ιατρική έχει μέσα της την έννοια της διακονιάς!!

Ανοιχτά μυαλά παιδιά!!!

***πάλι<<αλλοι>>θα εκμεταλλευτούν το γεγονός..

Βλέπετε ο <<ήρωας>>σπάνια μιλάει

Υπομονή..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ.ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΣΕ ΜΙΑ 4ετια ΠΗΡΑΜΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ(ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΡΙΣΗ) ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΤΗ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ, ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ..ΑΛΛΑΞΕ Η ΤΥΧΗ ΜΑΣ..ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ

Αφού κερδίσαμε τη Γιουροβίζιον, δε θέλουμε τίποτα άλλο σα χώρα..

Αφού για τα επόμενα 40 χρόνια θα πληρώνουμε, διοργανώσαμε εκπληκτικούς Ολυμπιακούς αγώνες..

Ίσως να άλλαξε η τύχη μας... αλλά τα μυαλά μας παραμένουν τα ίδια..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλε Spidy επειδη με γνωριζεις καταλαβαινεις πολυ καλα ποιοι προσπαθουνε να περασουν απο τη θεωρια στη πραξη...οσο για το χωλαινουμε καλα τα λες ..αλλα πως να μη χωλαινουμε...βρισκονται ολα γραμμενα καπου?<<παιρνουμε>> ενα βιβλιο και το διαβαζουμε χωρις συναισθημα...ετσι απλα...θεωρια για τη θεωρια...τι ειναι επιπεφυκιτιδα?μπλα μπλα μπλα...τι ειναι συγκοπτικο επεισοδιο?μπλα μπλα μπλα...δεν ξερω αν θυμασαι ομως το γεγονος της λιποθυμιας ενος παππου και τις αντιδρασεις 40 σχεδον φοιτητων(γυρω του)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είμαι υπερήφανος...για τα δικά μου ερεθίσματα και όλων όσων είναι ξεχωριστοί και η ζωή τους δεν θα κυμανθεί πάνω στα ξεπερασμένα συντηρητικά <<πρότυπα>> κάποιων ανθρώπων που στο τομεα μας τους ονομάζουν <<επιτυχημενους>>γιατι πολύ απλά έχουν σχεδόν αποκτήσει ότι θέλει ο διαστρεβλωτικός κόσμος του <<hollywood>>..Λες και η ζωή είναι ένα μακιγιαρισμένο-εγχειρισμένο έργο που πρέπει να πουλήσει σε όλες τις ανόητες και αδύναμες(ψυχικά)μάζες...

Θα σε χαρακτήριζα ποιητή...

αλλά θα μου πείτε ιατρική δεν περασαμε?αρα όλα με διάβασμα και παπαγαλία μαθαίνονται...>ώρες ώρες ντρέπομαι που βρίσκομαι στον <<χώρο>>

Έχεις δίκιο. Έχουν καταστραφεί ζωές εκεί μέσα. Πάλεψε και εσύ να σώσεις την δική σου. Το κακό είναι πως πάντα πίστευα πως αυτά τα κλισέ -οι γιατροί είναι έτσι, οι π.χ μαθηματικοί είναι αλλιώς και άλλα τέτοια, δεν ισχύουν. Και έκλινα τα μάτια και τα αυτιά για να δώ τον καθένα χωρίς προκαταλήψεις. Αλλά ξέρεις κάτι, δύσκολά, πολύ δύσκολα να βρείς αυτό που περιγράφεις.

Το θέμα είναι όμως πώς αν μας ρωτήσεις έναν έναν εδώ μέσα, θα σου πούμε όλοι τα ίδια. Το ΝΟΗΜΑ θα είναι ακριβώς αυτό που λές και εσύ. Ακόμα και αυτός που σου είπε

ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟΝ ΑΝΕΥΛΑΒΗ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ....
η επόμενη φράση του ήταν
ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ
. Συνεπώς στη θεωρία είμαστε όλοι καλά. Εγώ εσένα δεν σε έχω ξεχωρίσει ανάμεσα στους άλλους, ούτε εσύ εμένα. Και ξέρεις γιατί? Γιατί και στην σχολή, στο κυλικείο και στον καφέ το "avatar" αυτό που έχουμε για υπογραφή (το εικονίδιο κάτω απο το ψευδώνυμο μας εδώ στο φόρουμ) το φοράμε μονίμως κατάφατσα. Ο καθένας πουλάει την μούρη του ή χειρότερα την μούρη που του φοράνε οι άλλοι. Για να τα πώ πιό απλά αυτά που λές εδώ αν ήθελες να τα πείς στον οποιοδήποτε στην σχολή ΔΕΝ θα του τα έλεγες. Θα φόραγες το avatarάκι σου και θα μου φερόσουν ευγενικά. Συνεπώς καλά είπε ο spidy
ΣΤΗ ΠΡΑΞΗ ΧΩΛΑΙΝΟΥΜΕ.....
. Και για να πώ και αυτό που θέλω να πώ τόσην ώρα, αν έλεγες στους άλλους αυτό που ήθελες νά πείς πολλά θα αλάζανε. Το πολύ θα ανοίγατε κουβέντα. Έχω και εγώ βαρεθεί ΄κάθε μέρα στη σχολή να λέω πεντακόσιες καλημέρες και να ακούω πίσω απο την πλάτη μου 492 σχόλια... Δεν μου τα ρίχνεις στην μάπα καλύτερα? Το πολύ πολύ να με γνωρίσεις. Εγώ για εμένα το προτιμώ πάντως. Για να μήν ντρέπεσαι μετά που είσαι στον χώρο...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλε Spidy επειδη με γνωριζεις καταλαβαινεις πολυ καλα ποιοι προσπαθουνε να περασουν απο τη θεωρια στη πραξη...οσο για το χωλαινουμε καλα τα λες ..

εχεισ αρκετη δοση δικιου.πιστευω οτι σταδιακα σαυτη τη σχολη χανουμε τον εαυτο μασ και παιρνουμε αλλη ταυτοτητα δυστυχωσ χειροτερη..μασ κανουν ετσι?η σκληραινουμε μονοι μασ και γινομαστε ανταγωνιστεσ για το πτυχιο?πολλοι φιλοι που πιραν πτυχιο μου ελεγαν πωσ ΟΛΟΙ στο 6ο ετοσ σφαζονται.λιγο η πιεση,λιγο η ανοητη αποψη "να περασω εγω αρα να κοπει ο αλλοσ.."τι να πω ελπιζω ολα αυτα ναναι υπερβολικεσ ιστοριεσ.φιλε το σημαντικο ειναι οταν γυρνασ το βραδυ σπιτι να κοιμασαι ηρεμοσ και περηφανοσ για τη μερα που περασε..STAY REAL

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φιλε mayhem δε ξερεις ποσο συμφωνω με τον rockdock σε ολα οσα ειπε απλα η καθημερινη τριβη αποδεικνυει οτι τιποτα και κανενας δεν αλλαζει.....

οσα χρονια κι αν περασουν οσες καλημερες και να λες παντα παντα θα υπαρχει καποιος κατ`εμε τελευταιος να σε σχολιασει να πει το δικο του...απλα αυτο ειναι επειδη στη καρδια μας υπαρχει φθονος και μικροψυχια.....

και στον ιατρικο χωρο ακομα πιο πολυ......απο φοιτητες καταλαβαινεις τι θα γινει αυριο οταν ολοι η καποιοι θα ειμαστε στο ιδιο νοσοκομειο κτλ....

αλλα αυτα ειναι τα κολληματα και δε ξεπερνιωνται ποτε......και αν δε τα ειχαμε τωρα θε ειμασταν αλλου.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φιλε mayhem μιας και το εθεσες προσωπικα...(μεγαλο λαθος για μια συζητηση)εχεις απολυτο αδικο!!!οτι ακριβως γραφω αυτα φωναζω ολη μερα και το ξερουν παρα πολυ καλα οι γνωστοι μου γι αυτο και πειραζοντας με μου προσδιδουν το ονομα ''Ανευλαβης''!Α! και που σαι και ο λογος μου ευγενικος ηταν...!αλλο ευγενια αλλο σιγη!τα μελε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα πως να μην λενε χιλια δυο πισω απο την πλατη σας αφου δεν εχουν αλλα ενδιαφεροντα!!!θελετε λογω της φυσης της σχολης(διαβασμα,κλινικες κτλ),θελετε λογω της φυσης των ανθρωπων που μπαινουν σε αυτη τη σχολη('φυτα' και καλα),οι περισσοτεροι τους(μας-ενδεχομενως και εγω μεσα) δεν εχουν προσωπικη ζωη ή κατι αλλο να ασχοληθουν.ποσες φορες βγηκατε με συμφοιτητες μας και βαρεθηκατε να ακουτε για μαθηματα,εξεταστικες και τα λοιπα???ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...

εδω εχουμε καταντησει κατι μεταξυ beverly hills και melrose place,που ολα τα αγορακια εχουν ασχοληθει με ολα τα κοριτσακια λες και δεν υπαρχουν χιλιαδες φοιτητες και φοιτητριες στα γιαννενα!!!

ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ butcher.....

ΕΓΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ BEVERLLY HILLS ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΜΠΡΕΝΤΑ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΓΥΡΩ.....

ΧΑ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ butcher.....

ΕΓΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ BEVERLLY HILLS ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΜΠΡΕΝΤΑ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΓΥΡΩ.....

ΧΑ!!!!

Α... τωρα θα τα χαλασουμε!!!

ειμαι με το αντιπαλο δεος http://www.jenniegarth.com/

:wub::wub::wub::wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.