Jump to content

Εξεταστικη Νοεμβριου


zoulapi

Recommended Posts

Μηπως ξερει κανενας τι παιζει με την εξεταστικη του Νοεμβριου που γινεται για τους επι πτυχιω?Δινονται ολα τα μαθηματα ή μονο τα πτυχιακα?Ρωταω γιατι ετσι που παει η δουλεια,θα τη χρειαστουμε μια εξεταστικη ακομα...Υπαρχει ορκομοσια το γεναρη για αυτους που τελειωνουν Νοεμβριο ή ορκιζονται μαζι με αυτους που τελειωνουν Φεβρουαριο?Οποια αλλη σχετικη πληροφορια ειναι καλοδεχουμενη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η εξεταστικη Νοεμβριου ειναι μονο για τα πτυχιακα.Μεχρι περυσι εδιναν 6(δηλαδη συν ψυχιατρικη,νευρολογια).φετος μαλλον μονο τα 4.πάντως να ξερεις οτι θα δινονται με 2-3 μερες διαφορα το ενα απο το αλλο,οποτε πρεπει να τα εχεις ηδη διαβασει απο πριν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδη καποιος που θα περασει τωρα τα πτυχιακα και μεινει με 1-2 ασχετα,πχ φαρμακα ή βιοχημεια,θα δωσει το Φεβρουαριο παλι...?Ειναι τοσο ο,τι να 'ναι αυτη η σχολη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό ακριβώς. Χρωστάς (κτύπα ξύλο) μια ουρολογία και πρέπει να πας Φλεβάρη.

Αν τελειώσεις με τα μαθήματα το Νοέμβριο (δηλαδή τα τελευταία σου ήταν πτυχιακά), τότε γίνεται ξεχωριστή ορκομωσία. Φέτος έγινε στις 19 Ιανουαρίου. Αυτοί που τελείωσαν Φλεβάρη, ορκίστηκαν 30 Μαρτίου.

Ναι, είμαστε ό,τι να'ναι... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΝ ΧΡΩΣΤΑΣ ΛΙΓΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΤΥΧΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΤΥΠΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ.Π.Χ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΕΔΩΣΑΝ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΤΥΧΙΟ..... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που λέτε, προχθές το πρωί έβλεπα "Σαμπρίνα, η μικρή μάγισσα" και είχε ένα επεισόδιο για το πως βγαίνουν οι φήμες. emhelp Βγαλμένο από τη Σχολή μας ήταν το άτιμο emnuke

Η εξεταστική Νοεμβρίου αφορά ΜΟΝΟ και ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ τα μαθήματα του πτυχίου. Δεν νοιάζει κανέναν αν έχεις έστω και μισό μάθημα που δεν είναι πτυχιακό, θα πας Φλεβάρη. Αν τώρα καταφέρεις και πάρεις κάποια άτυπη και περάσεις το μάθημα θα έχεις καλά Χριστούγεννα, αλλά πτυχίο δεν θα έχεις γιατί ο βαθμός θα περαστεί το Φλεβάρη, οπότε πάλι θα ορκιστείς Μάρτη.

Όσον αφορά στην εξεταστική που πραγματοποιήθηκε πριν ενάμιση μήνα, ήταν μόνο για τους επί πτυχίω και λόγω της κατάληψης . Και πάλι όμως, ορκομωσία δεν έγινε και έτσι, τα παιδιά που τελείωσαν Ιούνη περιμένουν ακόμη να ορκιστούν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΑΤΥΠΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΟΕΜΒΡΗ Π.Χ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ...ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΟ ΝΟΕΜΒΗ...ΕΔΩΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΤΥΠΑ...ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ..

ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΛΙΣΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΞΥΠΝΗ.......

emoopsemoopsemoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΝ ΧΡΩΣΤΑΣ ΛΙΓΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΤΥΧΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΤΥΠΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ.Π.Χ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΕΔΩΣΑΝ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΤΥΧΙΟ..... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

για να σου δωσεις ατυπη δε χρειαζεται να εισαι πτυχιο.απλα ορισμενοι καθηγητες ειναι πιο ελαστικοι και στην ημερομηνια και στην εξεταση(παθαν,ουρολογια,οφθαλμ.).αυτοι που δεν εχουν δωσει ποτε ατυπη εξεταστικη(μαρσελος.φωτσης κτλ) δεν παιζει να δωσουν ειτε εισαι 7ο ειτε 27ο ετος!!!

τζινα συμφωνω μαζι σου,παντα θεωρουσα τη μαγια τη μελισσα πολυ ξενερωτη...

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικά έχω ακούσει ότι ο φώτσης άτυπες δίνει...

γενικα εκτος του οτι μπορεις να δωσεις την καθε βιοχημεια και στα 2 εξαμηνα,δηλαδη συνολο 3 φορες μαζι με την εξεταστικη του Σεπτεμβριου ο φωτσης ατυπες δε δινει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΑΤΥΠΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΟΕΜΒΡΗ Π.Χ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ...ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΟ ΝΟΕΜΒΗ...ΕΔΩΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΤΥΠΑ...ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ..

ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΛΙΣΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΞΥΠΝΗ.......

emoopsemoopsemoops

Στου κουφού την πόρτα... Βρε κι εγώ έχω δώσει άτυπη το Νοέμβριο (Ιατροδικαστική), αλλά ο βαθμός δεν περάστηκε, απλά στάλθηκε για το Φλεβάρη. Εγώ απλά τα λέω για να μην ποντάρει κανείς και χάσει άδικα εξάμηνο, από εκεί και πέρα άτυπες δίνονται αρκετές (βαθμοί όμως δεν περνιούνται!).

ΥΓ."Μάγια η μέλισσα";;;;;;!!!!!! Συγνώμη, αυτή είχε σταματήσει να προβάλλεται από τότε που πήγα Δημοτικό. Ξαναπαίζεται;!!! Πότε; Μήπως παίζει και ο Άγνωστος Πόλεμος;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΒΡΕ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΩ...ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΤΥΧΙΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΤΥΠΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ...ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ????Η ΜΗΠΩΣ ΟΧΙ ΠΑΛΙ?????ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΑΤΥΠΕΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΟ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?????? :blink::blink::blink::blink::blink:

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ?????Ε????? :splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.