Jump to content

BarKingdom:Η αποκαθήλωση


Sovereign

Recommended Posts

Με έκπληξη διαπίστωσα ότι πλέον ο Barky δεν είναι ο κάτοχος του ρεκόρ posts του forum, αλλά τη θέση του πήρε με πραξικοπηματικό τρόπο ο Μάστορας.Ο υπογράφων πέρασε στη δεύτερη θέση,ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΕΛΕΗΤΑ.

Λέω να ξεκινήσουμε με απεργία πείνας(θα στερήσουμε το φαγητό από το μάστορα),να συνεχίσουμε με λιθοβολισμό και κλωτσοπατινάδα και να ολοκληρώσουμε με εκτέλεση στο Σύνταγμα των πραξικοπηματιών.Είμαι σίγουρος ότι και ο Bloody έχει βάλει το χεράκι του σε αυτή την απίστευτης χυδαιότητας λογοκρισία,γι'αυτό και θα είμεθα αμείλικτοι και με αυτόν.Σε αυτόν θα εφαρμόσουμε το αντίθετο σύστημα,δηλαδή θα τον ταϊζουμε μέχρι να γίνει επιτέλους κανονικός άνθρωπος και μετά θα του κλείσουμε το στόμα για να μη μιλάει πολύ και θα του δέσουμε τα χέρια για να μην γράφει πολύ.

Η διαδυκτιακή τρομοκρατία δεν θα περάσει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά. Δεν ξέρω τι έχει γίνει. Ηρεμία. Έχω backup, έχει και ο provider... θα βρούμε το φταίει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Τί σιγά ρε πρό; Το θέμα είναι φλέγων. Ξέρεις ότι πλέον δεν έχω την αυτοπεποιήθηση που είχα όταν έμπαινα στο forum; Πρίν έμπαινα και έκανα εντύπωση, με κοίταζε όλος ο κόσμος. Τώρα τι μπαίνω, τι δε μπαίνω, δεν αλλάζει τίποτα. Ξέρεις τι χάνω εγώ κάθε μέρα απ'αυτή την ιστορία; Θα με φάνε οι πολυεθνικές ρε στο τέλος.Θα αναγκαστώ να ξεπουληθώ γαμώτη μου!

Θέλω τα posts μου πίσω. Δε με νοιάζει που δε θα τις βλέπει κανείς. Θέλω να υπάρχουν. Έτσι για σπάσιμο ρε φίλε! Επίσης θέλω και τα posts της Βασίλως πίσω. Θέλω τα posts της zkw μπροστά, του sover στο πλάϊ και του του bloody σβησ'τις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Μπάρκουλη,μπας και θες και τα δικάμ' από πίσω;Ε,εντάξ',δεν είναι πολλά ακόμη,αλλά άμα είναι να σε ικανοποιήσω,να εντείνω την προσπάθεια... :roll:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρώτον....λίγα με τον Barky! Δεύτερον, να τα φυλάξεις για τις θαυμάστριές σου....(!) Τρίτον, αν είναι να γίνει ο doctor x ιάτρακλας και να γυρνάμε στην ίδια θέση ο Barky κι εγώ, παραιτούμαι από το site!!!! Απαιτώ δικαίωση ΤΩΡΑ!!!!! :eleos: :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν κάποια μικρά προβλήματα στην αποκατάσταση των σβησμένων. Αλλά, ο αριθμός είναι παιχνιδάκι... απλά πείτε μου πόσα νομίζετε ότι σας έχουν σβηστεί 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ νομίζω ότι μου έχουν σβηστεί περίπου 150.000 posts.Μπορεί να γίνει κάτι για αυτό? Του BarKingdom πρέπει να έχουν σβηστεί περί τα 300.000.000,αν δεν κλάνω λάθος :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά το είχα ψυλιαστεί ότι κάτι μύριζε εδώ μέσα.... :monalisa:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ είμαι ΜΕΓΑΛΟΚΑΘΗΓΗΤΗΣ. Φχαστώ ρε Σάραντ. Αλλά τί σ'ευχαριστώ. Εσύ πρέπει να μ'ευχαριστείς που υπάρχω ρε και δίνω νόημα στη ζωή σου. Ρεμαλορέμαλε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπα να πω κάτι κι εγώ στα ασόβαρα και μου τη λένε...

Ρε σοβαρά μιλάω για το νούμερο posts. Πες μου πόσα θες. 100; 150; Στη Μπαρκουλήθρα πρόσθεσα 500 (γιατί του αξίζουν).

Προσπάθησα να βάλω και τα παλιά (το κείμενο) αλλά πήρα τον... [αυτολογοκρίνομαι] γιατί τα καινούργια έχουν κλέψει κάτι post id (το νουμεράκι επάνω -εδώ είναι 1270- για όσους δεν είναι τεχνοφρικιά σαν κι εμένα που μπαίνω 7 το πρωί πριν τη Γιαμαρέλλου...) από τα παλιά και γίνεται χαμός.

Ρε Τζορτζ Μπους Jr, έχεις πάρει το ρόλο του Προέδρου σοβαρά πλέον! Κυρίιιιιλα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α,πλάκα κάναμε τόσον καιρό?

Υ.Γ:Αφού πήρε ο ΒΚ 500 να μην πάρω κι εγώ καμιά 400αριά?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρακαλώ πολύ, μπορώ να έχω κι εγώ τα 170 posts, που μου λείπουν; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μετά τιμής,

η επίτιμη αντιπρόεδρος,

Βασίλω!

Υ.Γ. Θα σου δείξω εγώ παλιοσιχαμενο***λογοκρισία***doctor x... :evil:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ τον Μάστορα για την τιμή που μου έκανε να μου απονείμει το Nobel.Ευχαριστώ όσους πίστεψαν σε μένα σε όλη αυτή τη δύσκολη πορεία. Ευχαριστώ τον μάνατζέρ μου,τον ατζέντη μου,τον μανικιουρίστα και την κομμώτριά μου. Ευχαριστώ την Ζούκου για τη σοκολάτα που με κέρασε όταν ήμουν σκνίπα, τον Φίλιππο που ήταν ο μόνος που ήταν στη βιβλιοθήκη ενώ είχαμε δώσει ραντεβού με 1500 άτομα περίπου, τον Καραγκούνη που τα δίνει όλα για την Πανάθα ακόμα και κουτσός, τον Μάκη Τριανταφυλλόπουλο που τα δίνει όλα για τον απλό πολίτη αυτής της χώρας. Λαστ μπατ σουρλι νοτ λιστ,τον BarKingdom που με στήριξε στα δύσκολα χρόνια της αμφισβήτησης και της φασουλάδας.

Θα σας έχω πάντα στην καρδιά μου,στο μυαλό μου και στο λιπωδώς διηθημένο σκώτ μου.

--------------------------------------------------------------------------

Αφού είμαστε πολύ γραψερά παιδιά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.