Jump to content

ΧΡΟΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑΑ!!


ΣΑΜΠΟΤΑΖ

Recommended Posts

Είναι 8 η ώρα το πρωί κι όλο το βράδυ έκανα δουλειές του σπιτιού.Όπως καταλαβαίνεις αν και τα μάτια μου είναι ανοικτά,ο λογοτεχνικός μου οίστρος ροχαλίζει για τα καλά για αυτό και μην περιμένεις συγκλονιστικές ευχές που ποτέ δεν έχεις ξανακούσει,ούτε λόγια που θα σε συγκινήσουν μέχρι δακρύων :P

Λοιπόν..Πολύχρονος,υγιής,ευτυχής-τα πιο τρελά σου επαγγελματικά(ότι έχει να κάνει με ταινίες και έχει χρήμα,διάσημες ηθοποιούς που θα ξαπλώνουν χαλαρά στο κρεβάτι σου έπειτα από αξημέρωτα wild parties και δόξα) και συναισθηματικά σου όνειρα να πραγματοποιηθούν.[Και στη χειρότερη θα γίνεις γιατρός με καλλιτεχνικές ανησυχίες και εγχώριες επιτυχίες-Ελπίζω!!Στη τελική,αν δε γίνεις διάσημος,τότε τι σε κάνω παρέα!! emfrog ..Βλακείες.Όλοι ξέρουμε το γιατί.. emlicklipsempizzaempepsiemfoodemfoodemlicklipsemdribble ]

Αυτό που σου εύχομαι σε προσωπικό επίπεδο είναι να μείνεις έτσι όπως είσαι,πνεύμα ανήσυχο και μαχητικό,με απόψεις σφαιρικές και δίκαιες-γράψιμο μανιφέστο και οπτική πιο ψαγμένη απ'τη μάζα.

Για εμένα είσαι και θα είσαι emking στην καρδιά μου για αυτό που είσαι-για να μην επαναλαβω για ακόμα μια φορά πως στο βαθύ βόθρο που ονομάζεται ζωή,περπατάμε στα ίδια σκατά πλάι πλάι και εκεί θα συνεχίσω να στέκομαι ου μόνο για τις δύσκολες στιγμές αλλά για ΟΛΕΣ(ακούγεται λίγο απειλητικό αυτό?? :P ),όχι για κανέναν άλλο λόγο,αλλά επειδή το ξέρω πως δεν πρόκειται να βρω άλλον άνθρωπο σαν εσένα-ούτε και θέλω.Θέλω Μ Ο Ν Ο εσένα. emkissingemiloveyou

emflowersemwishemhug!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! emflowersemwishemwin

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά άρχοντα. Καλές επιτυχίες στις γυναίκες κ όπου αλλου θέλεις εσύ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά ρεεεεεεεεεεε

μη μας απογοητέυσεις ελπίζουμε σε σένα! (λέμε τώρα)

άντε και ότι ποθείς... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά μικρέ! :)

Υ.Γ. θέλω τη γνώμη σου για το six feet under... το κατέβασα και έχει μαυρίσει η ψυχή μου! :P κάτι σε πιο χαρούμενο;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύχρονος,να ονειρεύεσαι χωρίς μέτρο και να πραγματοποιείς τα όνειρά σου με μέτρο και με σύνεση.

(τι ευχήθηκα πάλι :blink::P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε μένα;;;;;;

Χρόνια πολλά φιλαράκο,φάε κανα ψαράκι κ για μας τους άμαυρους emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα ακόμη θερμό ευχαριστώ για τις ευχές:

@Άννα: με σκλάβωσες για μια ακόμη φορά... μένω άφωνος κι ελπίζω μόνο δυο πράγματα, το ένα να φανώ αντάξιος και το άλλο ότι καταλαβαίνεις πόσο αλήθεια ισχύουν και για σένα αυτά εκ μέρους μου...

@Clemence: ευχαριστώ παρά μερικά ναυτικά μίλια συντοπίτισσα! Καλή σταδιοδρομία ως μικροβιολόγος στην ιδιαίτερη πατρίδα σου!

@angelos: Χρήσιμη και επίκαιρη η ευχή σου! Χίλια θενξ!

@κώστας: αν περιμένετε από μένα, καήκατε! Αλλά δεν πειράζει, θα γίνουμε όλοι μαζί μπουρλότο στη Μητροπόλεως :P;)

@7: thank you!!! η άποψη μου για το αριστουργηματικό ΣΦΑ εδώ. Κάτί πιο ελαφρύ; Χμ... δοκίμασε το "Weeds" ;)

@doctor: και πολλά και καλά, ε; λίγο δύσκολο, ωστόσο right back at ya :)

@mix: ευχαριστώ και πάλι και αντεύχομαι! Άντε από μεθαύριο μας βλέπω πάλι Βιβλιοθήκη! :P

@Νικ: ατύχησες! κεμπαπ τσάκισα! θενκ γιου κι άντε να δούμε τι θα μας ταϊσεις εσύ :splats::splats:

P.S. Πρόσπαθησε να χαλιέσαι όσο λιγότερο γίνεται, όλα στο παιχνίδι είναι emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά,η δική μου ευχή αόρατη είναι? :blink::(

Αχουυ! Χίλια Σόρρυ! Και βέβαια δεν είναι! emoopsemstupid Ευχαριστώ τα μάλα! :splats:

Και σε σένα Αρειανέ, κύπελλο, πρωτάθλημα κι ό,τι άλλο αξιώνεστε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πωπωωωωωωωωωωωωω άργησα...

Μα καλά γιατί δε μου στέλνατε ένα μήνυμα να μου το πείτε βρε παιδιά...

Χρόνια Πολλά ΝΜούλη μου...

Να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμείς...

φιλάκια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Αργησα...το ξερω.....Χροοοοονια πολλα κ απο΄μενα!!! emwish

Πρεπει να σου γραψω τις εντθπωσεις μου για τους Πειρατες.....σιγα που δε θα πηγαινα να τους δω.....τελευταια μερα πριν φυγω κ σε θερινο σε παρακαλω....πιαστηκε ο emkwlos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά ασχετο και γώ τώρα το είδα....

Χρονια πολλά ρε ΝΜακο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ και πάλι όλους για το νέο κύμα ευχών! Να' στε καλά και καλά κουράγια όσοι δίνετε!:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και γω τώρα το είδα! Χρόνια πολλά και από μένα! Και να συνεχίσεις να γράφεις μερικές από τις πιο ενδιαφέρουσες τοποθετήσεις στο gm!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Thank you :) Αν και σπάνια πλέον τοποθετούμαι για ο,τιδήποτε... :splats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα και καλα αγαπημενε μου κριτικε (και ομολογω οτι εισαι απο τους αγαπημενους μου στο φορουμ οχι μονο για τις ταινιοκριτικές σου )

ό,τι ονειρευεσαι να βρει γρηγορα δρομο προς την πραξη. emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Να' σαι καλά! Να συναντηθούμε επιτέλους για να αλλάξεις γνώμη :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.