Jump to content

28/8/2006


Recommended Posts

Αδέρφια μου αλήτες πουλιά, έχω μια πολύ σημαντική ερώτηση: μήπως ξέρει κανείς σας στις 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ (η πρώτη μέρα της εξεταστικής Σεπτεμβρίου) τί ώρα δίνουν Βιολογία 1 και τί ώρα Ψυχοσωματική???

Θέλω να τα δώσω και τα 2 γι αυτό ρωτάωωωωωωωωωωωωωωωωωω emhelpemhelpemhelp

πλιζ γκιβ μι εν ανσουερ :wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αδέρφια μου αλήτες πουλιά, έχω μια πολύ σημαντική ερώτηση: μήπως ξέρει κανείς σας στις 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ (η πρώτη μέρα της εξεταστικής Σεπτεμβρίου) τί ώρα δίνουν Βιολογία 1 και τί ώρα Ψυχοσωματική???

Θέλω να τα δώσω και τα 2 γι αυτό ρωτάωωωωωωωωωωωωωωωωωω emhelpemhelpemhelp

πλιζ γκιβ μι εν ανσουερ :wacko::wacko::wacko:

Δεν το γνωριζω αλλα γιατι δε παιρνεις τηλ. στις γραμματειες να ρωτησεις ? Η γραμματεια της Βιολογιας αποτι βλεπω εδω στον οδηγο σπουδων του 2000 ( ελπιζω να ισχυει ακομα ) ειναι 2651097566 . Το μαθημα της Ψυχοσωματικης δεν ξερω σε ποιον τομεα υπαγεται αλλα εαν υπαγεται σαυτον της ψυχολογιας που ειναι το πιθανοτερο τοτε το τηλ ειναι 2651097616 . Good luck !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αδέρφια μου αλήτες πουλιά, έχω μια πολύ σημαντική ερώτηση: μήπως ξέρει κανείς σας στις 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ (η πρώτη μέρα της εξεταστικής Σεπτεμβρίου) τί ώρα δίνουν Βιολογία 1 και τί ώρα Ψυχοσωματική???

Θέλω να τα δώσω και τα 2 γι αυτό ρωτάωωωωωωωωωωωωωωωωωω emhelpemhelpemhelp

πλιζ γκιβ μι εν ανσουερ :wacko::wacko::wacko:

:unsure:

Μια παρατήρηση : Η βιολογία 1 είναι στις 28 Αυγούστου και η Ψυχοσωματική στις 18 Σεπτεμβίου!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Nαι, όντως, είναι σε διαφορετικές μέρες!!!! :P

Πάντως η Ψυχοσωματική είναι στις 11:30 τη Δευτέρα, 18η Σεπτεμβρίου...

Aι χοουπ αι χελπτ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αδέρφια μου αλήτες πουλιά, έχω μια πολύ σημαντική ερώτηση: μήπως ξέρει κανείς σας στις 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ (η πρώτη μέρα της εξεταστικής Σεπτεμβρίου) τί ώρα δίνουν Βιολογία 1 και τί ώρα Ψυχοσωματική???

Θέλω να τα δώσω και τα 2 γι αυτό ρωτάωωωωωωωωωωωωωωωωωω emhelpemhelpemhelp

πλιζ γκιβ μι εν ανσουερ :wacko::wacko::wacko:

Αααχχ.... μαζί θα τον σηκώσουμε τον σταυρό..... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααχχ.... μαζί θα τον σηκώσουμε τον σταυρό..... :lol:

Δε το πιστευω πως εχει γινει τοσο δυσκολο μαθημα η βιολογια . Οταν την εδινα εγω θυμαμαι διαβαζαμε ενα βιβλιαρακι 200 σελιδων μικρου μεγεθους ( οχι Α4 ) και περνουσες κι ευκολα . Αλλαζουν οι καιροι και φοιτητες που δε το εδωσαν τοτε το χουν σκυλομετανιωσει . Στατιστικα οταν αφηνεις ενα μαθημα για μετα παντα τα πραματα γινονται χειροτερα ... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωχ ναι όντως είναι στις 18 η ψοχοσωματική!!! ευχαριστώ πάρα πολύ! παραλίγο θα την πατούσα... Κάτι τέτοιες βλακειούλες κάνω πάντα! :blink:

thanks guyssssssssssssss emwin

emflyemflyemfly

ψοχοσωματική εεεε ψυχοσωματική ήθελα να πω!

ψυχοσωματική ........ ψοφοσωματική ......... ψηφοσωματική κτλ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι το βιβλιαρακι αυτο ειναι...δενειναι κ μεγαλο,διαβασε το ολο,θεμα μιας μερας ειναι...αν και απ'ο,τι θυμαμαι αν στοχευεισ για δεκαρι(που δεν ειναι κ δυσκολο για το συγκεκριμενο μαθημα)πρεπει να εχεισ κανει κ καποια εργασια...αλλιως κ δεκα να αξιζεις θα παρεις εννια...αλλα αυτο δεν ειναι κ τοσο τραγικο :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ψοχοσωματική εεεε ψυχοσωματική ήθελα να πω!

ψυχοσωματική ........ ψοφοσωματική ......... ψηφοσωματική κτλ

:antegeia: Τι το θες το διάβασμα..αφου σε χαλάει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ανέβω σχολή τη δευτέρα θα κοιτάξω και θα σου πώ.

Πάντως απ'ότι θυμάμαι από γενάρη, επειδή είχα πάει και πρώτα βιβλιοθήκη να διαβάσω καμιά ωρίτσα πρέπει να ταν γύρω στις 11...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.