Jump to content

Ο ταινιοκριτικός μας γιορτάζει ...


Clemence

Recommended Posts

Χρόνια πολλά Πάνο, καλά μπάνια και ελπίζω να μη ξεχάσεις να περάσεις και από τα πιο νότια νησιά ... ;) σε περιμένει κόσμος λέμε :rolleyes:

emiloveyouemrose

PS (προς @ξένος: emardown sgelo (ιταλικά, ρήμα sgelare): ξεπάγωμα, λιώσιμο του πάγου (πώς λέμε ''σπάσαμε τον πάγο'' :lol: ) ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα (αν και λίγο αργοπορημένα-μόλις γύρισα από διακοπές!) Πάνο, σου εύχομαι κάθε επιτυχία και ό,τι εσύ επιθυμείς. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα το κάνω κι αυτό στη ζωή μου-θα ευχηθώ για το χριστιανικό σου όνομα.. :blink: Δε το συνηθίζω,αλλά τι να κάνω που είσαι μονάκριβος και πολύτιμος,υπέροχος,μπλα μπλα μπλα, και για χάρη σου μέχρι και τα πιστεύω μου καταπατώ!! :splats:

Χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς και για να δεις πόσο καλή είμαι,για δώρο σου,δέχομαι το ρόλο στη ταινία σου,ΜΟΝΟ για 2 μύρια ευρώπουλα emlmfao (πάντως για θρίλερ count me in,ένεκα που η μούρη μου είναι κάπως έτσι emevil)

..Βλέπεις πόσα πολλά σημαίνεις για μένα.. emfrog

Α,και μη ξεχάσω να αναφέρω πως εκτός από αναγνωρισμένος πλέον(σε 20 χρονάκια) σινεματολόγος,σεναριογράφος,σκηνοθέτης ο ΝΜ,είναι ΚΑΙ καταπλητικός μάγειρας. emdroolemlicklipsemfoodempepsiemlicklips

Να προσέχεις m.b,ελπίζω όλα να σου πηγαίνουν καλά και ότι είναι άσχημο να είμαστε εκεί ο ένας για τον άλλο,μη ξεχνάς πως είμαι και θα είμαι δίπλα σου-σόρρυ που με πρόλαβαν άλλοι,αλλά κοιμόμουν.

emflowersemhugΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑ!! emhugemflowers

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδάκια ευχαριστώ τα μάλα για τις ευχές, για όσους ευχήθηκαν και για όσους ακολουθήσουν! Είμαι Κω αυτές τις μέρες και δεν μπαίνω συχνά ούτε MSN ούτε στο GM. Αντεύχομαι ο,τι επιθυμεί ο καθένας σας emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρεις κάτι και το λες αυτό heanenly?? Διότι τελικά πολλούς λάκους φαίνεται να έχει η φάβα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από μένα!!! :P

Πάντα ευτυχισμένος γεμάτος υγεία!!! :)

Αααα...Και να συνεχίσεις να μας ενημερώνεις διότι φέτος έχω ακούσει θα βγούν πολύ καλές ταινίες!!! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλάααααα σε ξέχασα το γαϊδουρογάδουρο! και μου άνοιξες και τοπικ!

να τα χιλιάσειςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.