Jump to content

ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΞΑΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!


spidy

Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΚΑΤΑΛΗΨΗΣ ΕΚ ΝΕΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΩΛΟΕΒΡΑΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΩΛΟΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΠΑΝΤΑ ΣΦΑΖΟΥΝ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΑΘΩΟΥΣ ΣΤΟ ΛΙΒΑΝΟ....ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ...

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ???????

Α ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΧΡΩΣΤΑΩ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΕ ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΑΣ.....ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σωστη η VΛV!!

Οριστε λοιπον και που μπορεις να απευθυνθεις φιλε Spidy:

http://www.lebanesedoctors.com/Pages/Jobs/volunteering.html

Ελπιζουμε να πας συντομα και να μας πεις τις εντυπωσεις σου :) !

Καλο σου ταξιδι emthumbup !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Next please. :splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats:

Ακους εκει παλι καταληψη. Τεμπελχανιο. Βαλτε μυαλο ρεεεε, δε μπορει να κλεινει η σχολη καθε φορα που γαμιε. η χελωνα. Και να θες να βοηθησεις πως θα το κανεις αν δεν εχεις τις απαραιτητες γνωσεις?? Με την νοοτροπια αυτη θα βγουν αποφοιτοι made in baluchistan.

Αντε γεια, ο θεος να σας βοηθησει.....................................................................................................

(τα της καταληψης καλα, αλλα οι αγωνιστες φιλοι μας επι του πρακτικου χωλαινουν αρειανε, οποτε παραπεμπεις η μη σε sites τζαμπα κόπος)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπράβο ρε συ,πολύ καλό το site που έστειλες αλλά μάλλον δεν του έχουν κάνει update τώρα με τους βομβαρδισμούς και ασχολείται με προβλήματα υγείας σε καιρούς ευημερίας.

Ναι οπωσδήποτε μια κατάληψη θα σταματήσει τους τυφλούς βομβαρδισμούς....Θα συγκινηθεί το σύμπαν αμα μάθει ότι η ιατρική Αθήνας συμπαραστέκεται στο Λίβανο....

Αφήστε παιδιά μη σκοτώνεστε,όλοι οι επαναστάτες του καναπέ και του τηλεκοντρόλ θα σώσετε τον κόσμο....

Ναι βέβαια γιατί άμα λειτουργήσει η σχολή σωστά και εκπαιδευτούμε όπως πρέπει, όλοι μαζί μπούγιο θα πάμε να ασκήσουμε global medicine να βοηθήσουμε τους απανταχού δοκιμαζόμενους λαούς..

"Καληνύχτα Κεμάλ,αυτός ο κόσμος δε θα αλλάξει ποτέ....."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εννοειται οτι πρεπει να ξαναγινει καταληψη.

οι λογοι της προηγουμενης καταληψης δεν εχουν εκλειψει.

η γιαννακου ειναι στη θεση της και τα μετρα θα ερθουν απαραλλαχτα μετα τις δημοτικες νομαρχιακες εκλογες.

καλω και προκαλω τους παντες λοιπον να αποδειξουν με εργα το ποσο αγωνιστικα ενηργησαν το καλοκαιρι.

η μη ψηφιση καταληψης καταδεικνυει οτι ενηργησαν ωφελιμιστικα και καταπατησαν με φτηνες δικαιολογιες τα δικαιωματα συμφοιτητων τους.

υ.γ:και για να προλαβω μη απαντησεις αλλά συνθηματα που υπεδειξε προς αποστηθιση σε μερικους το κομμα να απαντησω οτι "τρια πλια καθοντανε στου τσιοκου μου την ακρη"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σωστη η VΛV!!

Οριστε λοιπον και που μπορεις να απευθυνθεις φιλε Spidy:

http://www.lebanesedoctors.com/Pages/Jobs/volunteering.html

Ελπιζουμε να πας συντομα και να μας πεις τις εντυπωσεις σου :) !

Καλο σου ταξιδι emthumbup !!

ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ αρουλη ΣΟΥ , ΜΑΘΕ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΚΑΙΡΟ LINK ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΠΝΕΥΜΑ ΕΞΩΓΗΙΝΟ ΑΣΠΟΝΔΥΛΟ! emflyemspermempolarbearempigemkeratas

Next please. :splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats:

Ακους εκει παλι καταληψη. Τεμπελχανιο. Βαλτε μυαλο ρεεεε, δε μπορει να κλεινει η σχολη καθε φορα που γαμιε. η χελωνα. Και να θες να βοηθησεις πως θα το κανεις αν δεν εχεις τις απαραιτητες γνωσεις?? Με την νοοτροπια αυτη θα βγουν αποφοιτοι made in baluchistan.

Αντε γεια, ο θεος να σας βοηθησει.....................................................................................................

(τα της καταληψης καλα, αλλα οι αγωνιστες φιλοι μας επι του πρακτικου χωλαινουν αρειανε, οποτε παραπεμπεις η μη σε sites τζαμπα κόπος)

ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΟΙ 'made in baluchistan' ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΣΘΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΕΑΝ ΣΦΑΓΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΛΑΟΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ!ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΥ ΑΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΛΙΒΑΝΟ? ΜΠΡΡΡΡ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ... emtoiletemkeratas

υ.γ:και για να προλαβω μη απαντησεις αλλά συνθηματα που υπεδειξε προς αποστηθιση σε μερικους το κομμα να απαντησω οτι "τρια πλια καθοντανε στου τσιοκου μου την ακρη"

ΤΟ ...ΠΕΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΧΩΡΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ????ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ...ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ...ΜΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΟΥ!!! emjawdropeminlove1emkiss3

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσυ ρε μπουτσο-λουγκρερ τι ειδους φλωρακι εισαι παλι που με 4 ποστς θα μας ερθεις να μας κανεις υποδειξεις τι θα κανουμε :lol: ?

Οταν εμεις αρχισαμε να κανουμε πνευμα,εσυ ειχες ακομα το δακτυλο στον πρωκτο σου και το κεφαλι σου μες στο βοθρο emot15id4.gif

Αντε τωρα κοψε την emot205dp4.gif μην βραχυκυκλωσεις το πληκτρολογιο...

και μετα δε θα βρισκουμε κρεοπωλη να μας βρει κανα σφαχταρι για τις 15 Αυγουστου 20ha2.gif

Aααα...

και αν θες να κανεις κατι για τον πολεμο στο Λιβανο...

παρε φορα και πεσε με την οπισθεν σε κανα ισραηλινο ουζι imageslr1.jpg

Aν καταφερεις και σπασεις αρκετα,θα εχουμε εκεχειρια κατω μεχρι να βρουνε αλλα emot15eb8.gif

Aλλιως...κατσε πανω εκει που ξερεις καλα...στα καγκελα της καταληψης :splats::splats::splats: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητέ μου φίλε Spidy!

ΛΟΙΠΟΝ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΚΑΤΑΛΗΨΗΣ ΕΚ ΝΕΟΥ

Εγώ όμως ξέρω και μπορω να φανταστώ και πολύ χειρότερες καταστάσεις από τη δική μου. Καλά ήταν τα παιχνιδάκια μας. Η κατάληψη ψηφίστηκε , από τον καθέναν για τους δικούς του λόγους (κι εγώ ανήκω σε αυτούς). Αλλά πέραν από την δήθεν αντικονφορμιστική επανάσταση του χαβαλέ ας σοβαρευτούμε λίγο.

ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΩΛΟΕΒΡΑΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΩΛΟΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΠΑΝΤΑ

Έλεος πια με την καραμέλα σας παλικάρια! Δεν πέρνω συγκεκριμένη θέση , αλλά έχω σιχαθεί τη ζωή μου να ακούω τον κάθε άσχετο από μικρά παιδιά μεχρι ηλικιωμένους να μου θάβουν την Αμερική και τους Εβραίους.

Η Αμερική καλώς ή κακώς έχει καταστεί μια μεγάλη δύναμη. Απλά με ενοχλεί αφάνταστα ο ανευ ουσιαστικής επιχειρηματολογίας αντιαμερικανισμός - που στην Ελλάδα καλλιεργείται δεόντως (καλά , και όχι μόνο...)

Έλεος πια με τα παντώς τύπου ρατσιστικά μηνύματα (άγνοιας). Τώρα , αν τα σαπουνάκια DOVE δεν σε βολεύουνε , λυπάμαι λάθος εποχή!

ΣΦΑΖΟΥΝ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΑΘΩΟΥΣ ΣΤΟ ΛΙΒΑΝΟ....ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ...

Ότι σφαγές γίνονται είναι αλήθεια. Ότι το Ισραήλ έχει - με την αμερικανική υποστήριξη - το πάνω χέρι στην περιοχή είναι επίσης αλήθεια. Όμως πυρά (μπορεί όχι ισότιμα) υπάρχουν αμφοτερόπλευρα. Η Ελλάδα είχε ανέκαθεν σαφώς φιλοαραβική στάση που είναι σαφώς εκπεφρασμένη και μέσω των ΜΜΕ. Όπως και κανένας άλλος λαός , ας μην πιστεύουμε ότι ΕΜΕΙΣ είμαστε οι κοινωνοί της απολύτης αλήθειας. Επιτρέψτε μου να έχω τις επιφυλάξεις μου περί "ΕΙΚΟΝΩΝ"... Μου δείχνεις μόνο τους βομβαρδισμούς στο Λίβανο. Να το δεχτώ. Την ίδια στιγμή οι ρουκέτες της Χεσμπολάχ εναντίον του Ισραήλ περνούν στο κάτω μέρος της οθόνης ώς "υπότιτλος" , φευγαλέα... Ο πόλεμος - άνισος ή όχι - είναι πόλεμος. Δεν είναι ούτε άσπρο , ούτε μαύρο....

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ???????

Εννοείς , τα γεγονότα στην Κάνα? Εγώ είμαι μέσα! Πες μου ένα ρεαλιστικό τρόπο "κινητοποίησης" και είμαι μέσα. Προς το παρόν , καλές βουτίες comandante!

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΟΙ 'made in baluchistan' ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΣΘΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΕΑΝ ΣΦΑΓΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΛΑΟΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ!ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΥ ΑΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΛΙΒΑΝΟ? ΜΠΡΡΡΡ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ... emtoiletemkeratas

Δεν το παίζω Μητέρα Τερέζα, ούτε Τσε Γκεβάρα της πλάκας, ούτε επαναστάτης του καναπέ. Ας είμαστε ρεαλιστές. Εάν είσαι απόλυτα πεπεισμένος για το ποιός είναι ο απόλυτος υπαίτιος... ο δρόμος είναι ανοιχτός, πηγαίντε να προσφέρετε τις υπηρεσίες σας εκεί που πρέπει και αφήστε τους αναίσθητους να κάνουν ΜΑΘΗΜΑΤΑΚΙΑ.

Μια ερώτηση στον Αρειανό-Πως γίνεται να εισάγεις τον Αυνάν? Νομίζω οτι πρέπει να γενικευτεί η χρήση του για πολλούς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΛΟΙΠΟΝ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΚΑΤΑΛΗΨΗΣ ΕΚ ΝΕΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΩΛΟΕΒΡΑΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΩΛΟΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΠΑΝΤΑ ΣΦΑΖΟΥΝ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΑΘΩΟΥΣ ΣΤΟ ΛΙΒΑΝΟ....ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ...

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ???????

Α ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΧΡΩΣΤΑΩ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΕ ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΑΣ.....ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ....

f

spidy+mpouli εχετε δικιο στο εξης¨τον Ιουνιο οι περισσοτεροι που ψηφιζαν ΚΑΤΑΛΗΨΗ δεν τοκαναν για να εναντιωθουν στο νομοσχεδειο αλλα γιατι τους βολευε να πανε για μπανια και να μην διαβασουν.Τωρα ομως πουρχεται το αβγο στο κωλο,ειμαι περιεργος να δω τι θα προτεινουν οι ΤΟΟΟΣΟΟΟ ΑΓΩΝΙΣΤΕς ΠΑΣΟΚΟΙ Κ ΚΚΕΔΕΣ και τι θα ψηφισουμε οι φοιτητες.Γιατι τιποτα δεν αλλαξε απτο νομοσχεδιο,αρα τα "¨δηθεν"προβληματα παραμενουν και οσοι ειναι συνεπεις με αυτα που ειπαν η ψηφισας το καλοκαιρι,πρεπει ΠΑΛΙ ΚΑΤΑΛΗΨΗ!ΑΛΛΑ τζαμπα μαγκες ειναι,δεν προκειται να ξαναψηφισει κανεις,ευτυχως δηλαδη..Και κατι τελευταιο,την ιδια ωρα που "ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ" απτην ΑΘΗΝΑ ερχονταν στις συνελευσεις και μας πιεζαν να κλεισουμε τη Σχολη μας "οπως και αυτοι" στην ΑΘΗΝΑ ειχαν δωθει πολλα μαθηματα 4+5ου ετους +6ο +επι πτυχιο εδιναν κανονικα!!!!!!!ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΕΠΙΑΣΑς ΚΟΡΟΙΔΑ+Η ΔΙΚΙΑ ΤΟΥς Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΓΙΝΕ..αυτα να μας γινουν μαθημα και οδιγος για μελλοντικες ΗΛΙΘΙΕς αποφασεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατάληψη ξανά;ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.Στο Ηράκλειο χάσαμε το εξάμηνο μας τη στιγμή που όλες οι άλλες σχολές θα δώσουν τα μαθήματά τους το Σεπτέμβριο.Υπάρχει περίπτωση να τολμήσει ο οποισδήποτε να έρθει να μου πει να ξαναψηφίσω κατάληψη;Με τί μούτρα;Ειλικρινά δεν το νομίζω.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σαν πιο μεγάλος και πιο έμπειρος αφού έχω ήδη φάει το αγγούρι θα δείτε πως θα σας πονάει ο "απαυτος "σας όταν θα περιμένετε πενταετίες και βάλε για μία θέση σε ειδικότητα και αγροτικά(αν υπάρχουν τότε).

Και τότε να δείτε πόσο μακριά θα είναι ο Λίβανος και το Ισραήλ και αν θα σας νοιάζει πόσοι πεθαίνουν εκεί και όπου αλλού έχει πόλεμο τότε!

Καλά παίξατε δύο μήνες με τις καταλήψεις ,καταφέρατε να χάσουν το πτυχίο οι εκτοετεις και τα μικρότερα έτη να χάσουν τη σειρά και το ρυθμό τους!

Δε θα έπρεπε να υπάρχει διπλή εξεταστική και να έβλεπες πιο θα ψήφιζε υπερ!Αλλά αυτά γίνονται μόνοι στην Ελλάδα!

Οι πιό μυαλωμένοι εκεί μέσα προσέξτε!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ,ΤΟ forum ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΧΑΝΕΤΑΙ Ο ΕΛΕΓΧΟΣ.ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΡΑΖΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.ΓΙΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ p.m. ΣΕ ΕΝΑ forum ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.

emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανεξάρτητα από το αν θα γίνει ή όχι κατάληψη για τους ΛΑΘΟΣ λόγους (αντί να ζητήσετε να αλλάξει έστω και λίγο ο χαμός που υπάρχει στο σύστημα, ζητάτε να παραμείνει έτσι...αν είναι δυνατόν!), αυτό με την γραμματεία απαράδεκτο! Γιατί δεν φτιάχνουν το site της σχολής;;;; Τελευταία φορά που μπήκα και έστειλα email διαμαρτυρίας στον πρόεδρο, μην πω πού με γράψανε. Απαράδεκτο. (και φυσικά το φόρουμ το στηρίζω αλλά δεν πρέπει να υποκαθιστά την σχολή!). Θα πρέπει να υπάρχει πραγματική οργάνωση διαδικτυακά για τα προγράμματα, για επικοινωνία με κάθε γραμματεία κλπ. Αν λοιπόν διαβάζει η γραμματεία, αν γίνεται να μεταφράσει τους βαθμούς και να τους στείλει μαζί με το dean's letter pleaaaaase!! :P thanks!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πράγματι, πάρα πολύ ανέυθυνη η στάση της Γραμματείας. :splats: Αν θέλουν τεχνολογία, να φτιάξουν το site και να το κάνουν χρήσιμο.

Στο κάτω-κάτω κανείς δεν με εμποδίζει να γράψω ότι βγήκε ανακοίνωση ότι μεθαύριο ξεκινά η εξεταστική και να κάνω ένα σωρό άτομα να τρέχουν. Δεν λέω ότι κάποιοι εδώ έχουν τέτοια διάθεση, αλλά όχι και να δέχονται επισήμως την πρωτοβουλία του κάθε φοιτητή να πληροφορήσει τους υπολοίπους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ αρουλη 44 ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΙΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ Χ-ΒΟΧ,ΔΕΣ ΤΗΝ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΠΑΡΟΙΚΙΑ 44 ΑΠΟΨΕ,ΤΡΑΒΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΗ ΜΕ ΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΙΝΔΑΛΜΑ ΚΑΙ ΠΕΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ...ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙΣ... emiloveyou ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ...

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΩΣ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΒΕΡΑΜΑΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ...

ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ...

:antegeia::antegeia::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

ακριβως αυτο ειναι το προβλημα φιλε.νομιζεις οτι εισαι πιο ξυπνιος απο τους αλλους ενω οι υπολοιποι ειναι κουτοι και κοιμουνται.

στατιστικα να ξερεις σε μεγαλο ποσοστο το IQ εχει μικρες διακυμανσεις.

παντως τοση εμμονη στο να σε κανουν να πιστεψεις οτι εισαι μελος εκλεκτης "εξυπνης" ομαδας αποκαλυπτει μια αδυναμια ή αμφιβολια ισως.

για την ταμπακιερα παντως σφυριζεις αδιαφορα και αυτο δειχνει ελλειψη επιχειρηματων.

δεν ηρθαν οι απαντησεις για τη νεα χρονια ε?

αντε καληνυχτα

ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΩΣ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΒΕΡΑΜΑΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ...
:blink::blink:

και ετσι να ειναι δεν ενδιαφερει κανεναν.υπαρχουν αλλα προβληματα που ειναι ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι γεγονός ότι το forum έχει χάσει λίγο τον προσανατολισμό του και ότι οι χρήστες το χρησιμοποιούν , όπως σωστά ειπώθηκε από κάποιον πιο πάνω , για να τη λένε ο ένας στον άλλο . Ωστόσο θα ξεφύγω λίγο ακόμα γιατί με όλα αυτά που διαβάζω εδώ μέσα , είναι ορισμένα πράματα που θέλω οπωσδήποτε μα πω :

Χάνετε το νόημα παίδες ( και ας μου συγχωρεθεί το ύφος ) , Speedy , και κάθε Speedy . Μας λέτε να κάνουμε ξανά κατάληψη γιατί στο Λίβανο σκοτώνονται αθώοι άνθρωποι . Να την κάνουμε την κατάληψη για ποιο λόγο ? Για να πιέσουμε την κυβέρνηση της Ελλαδίτσας των 6.000.000 Ελλήνων και των 4.500.000 αλλοδαπών να κάνει τι ? Να πει στους Εβραίους να σταματήσουν τον πόλεμο ή στον Μπους να κόψει τις μαλακίες για να ανεβάζει την τιμή του πετρελαίου ? Που ζείτε ρε παιδια ? ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ ??? emeleos Είπαμε ... το φοιτητικό κίνημα έχει δύναμη , όχι υπερδύναμη . Αποφάσεις τέτοιου είδους , που καθορίζουν τη μοίρα ολόκληρων λαών , δε θα αλλάξουν επειδή 50 παλικάρια απτα Γιάννενα κι απ' τα κάθε Γιάννενα αποφάσισαν να διαμαρτηρηθούν μέσω κατάληψης . Για την ακρίβεια , όπως σίγουρα ξέρετε κι ας μη θέλετε να το πιστέψετε , κανείς δε θα μάθει καν για τον "αγώνα" σας . Εάν πράγματι μια κατάληψη , πανελλαδική ή μη , ήταν αρκετή για να σταματήσει τον πόλεμο και να σώσει χιλιάδες αθώες ζωές τότε ειλικρινά σας το λέω : θα ήμουν ο πρώτος που θα την ψήφιζε κι ας πήγαινε το πτυχίο μου πίσω ένα εξάμηνο ή ένα χρόνο . Γιατι πιστεύω ότι αυτη είναι η φιλοσοφία του γιατρου : το να σώζεις ζωές με όποιον τρόπο μπορείς κι όχι απλά με φάρμακα και επεμβάσεις ...

Σταματήστε λοιπόν να ασχολείστε με πράγματα που απλά ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ να αλλάξουν , τουλάχιστον όχι από εσάς , και ασχοληθήτε με άλλα , απλά και προσιτά μεν εξίσου ουσιώδη όμως δε . Και τι εννοω μαυτό ?

Όλοι εσείς που μας το παίζετε φιλάνθρωποι και ανατριχιάζετε με τις εικόνες πού δείχνουν στις ειδήσεις ( οι οποίες είναι όντως σοκαριστικές ) και συν τοις άλλοις θα γίνετε και γιατροί ...

1. δοκιμάσατε ποτέ να γίνεται εθελοντές αιμοδότες ? Αλήθεια πόσοι από εσάς , φιλάνθρωποι , που διαμαρτύρεστε για τη σφαγή των αθώων , δώσατε εθελοντικά αίμα για κάποιον άγνωστο με μεσογειακή αναιμία , για κάποιον άγνωστο που είχε σοβαρό τροχαίο και χρειάζεται επειγόντως φιάλες ? Πολύ ελάχιστοι φαντάζομαι ...

2. Πόσοι από εσάς , φιλάνθρωποι , πήγατε να δείτε αν είστε συμβατοί δότες μυελού για το μικρό αγοράκι που προβλήθηκε πριν από λίγες ημέρες στην τηλεόραση ? Κανείς θα έλεγα . Γιατί ? Μήπως γιατί ξέρατε πως εάν ήσασταν όντως συμβατοί θα πονούσε το κωλαράκι σας για να σας πάρουν το μόσχευμα ? Αυτή είναι η φιλανθρωπία σας ? Αυτό το αγοράκι δεν ήταν αθώο ? Δε θα πέθαινε άδικα εάν δε βρισκόταν ο πραγματικά φιλάνθρωπος Κυπριος που του έδωσε λίγο απτό μυελό του ?

3. Πόσοι από σας , φιλάνθρωποι , υπογράψατε και στείλατε το έντυπο για τη μετά θάνατον δωρεά οργάνων που μας μοιράσανε στην απογραφή που έγινε πριν λίγα χρόνια ? Κανείς , δέκα , είκοσι ? Γιατί ? Θα τα χρειαστείτε μήπως ? Ξέρετε πόσοι άνθρωποι μπορούν να σωθούν από τα όργανα ενός και μόνο δότη ?

4. Πόσοι από εσάς , φιλάνθρωποι , έχετε αγοράσει υλικό της Unicef για να συνεισφέρετε στον αγώνα της για τα παιδιά του 3ου κόσμου ή στείλατε τρόφιμα ή ρούχα ? Ξανά ελάχιστοι ... Γιατί ρε παιδιά ? Οι εικόνες αυτές δηλαδή , των παιδιών ζωντανών νεκρών δεν είναι εξίσου ανατριχιαστικές ?

5. Πόσοι από εσάς , φιλάνθρωποι , δώσατε έστω και μισό Ευρώ σε ανθρώπους που φαίνεται πως το έχουν πραγματικά ανάγκη (π.χ ακρωτηριασμένους) , όταν τους βλέπετε να κάθονται στην άκρη του πεζοδρομίου , στα φανάρια ή όταν ήρθαν να σας ενοχλήσουν στην καφετέρια ?

Έχετε την εντύπωση πως μόνο στον πόλεμο του Λιβάνου πεθαίνει κόσμος ? Πως τα παιδάκια πεθαίνουν μόνο από σφαίρες και βόμβες ? Μακάρι να ήταν έτσι ... Αν το ψάξετε λίγο παραπάνω θα δείτε πως ένα μικρό μόνο ποσοστό ανθρώπων πεθαίνει σε πολέμους . Η συντριπτική πλειοψηφία πεθαίνει απο επιδημίες λόγω έλλειψης φαρμάκων , απο λιμούς κτλ κτλ ... αφήστε λοιπόν τον πόλεμο του Μπους και των Ισραηλινών , γιατί καλώς ή κακώς δε μπορείτε να το αλλάξετε . Ασχοληθείτε με προβλήματα που μπορείτε , με αυτά στα οποία η δράση σας θα έχει αποτέλεσμα . Όποιος λοιπόν θέλει να διαμαρτυρηθεί για τον πόλεμο στο Λίβανο , το πανό του και στη Νομαρχία , κι ας αφήσει επιτέλους αυτή τη σχολή να κάνει τη δουλειά της ...

Αυτα ήθελα να πω . Με συγχωρείτε εαν σας κούρασα . Καλό διάβασμα σε όσους διαβάζουν και καλή συνέχεια διακοπών στους υπολοίπους ... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ αρουλη 44 ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΙΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ Χ-ΒΟΧ,ΔΕΣ ΤΗΝ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΠΑΡΟΙΚΙΑ 44 ΑΠΟΨΕ,ΤΡΑΒΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΗ ΜΕ ΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΙΝΔΑΛΜΑ ΚΑΙ ΠΕΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ...ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙΣ... emiloveyou ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ...

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΩΣ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΒΕΡΑΜΑΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ...

ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ...

:antegeia::antegeia::antegeia:

Ελα ρε τεραστιε που ξερεις οτι ειναι και σιγουρη και κανονισμενη η 2η εξεταστικη!!Εισαι πανασχετος και οταν ειναι να λες κατι να το στηριζεις με επιχειρηματα.Για πες μου δηλαδη,που εςυ ο τοσο εξυπνος τοδες γραμμενο η το ξερεις για την εξεταστικη τη2η που ειναι_οπως λες_κανονισμενηκαι δε το ξερουμε εμεις?Πιστευω ΟΛΟΙ πεθαινουμε να ακουσουμε κατι σιγουρο.Αλλα να χαρεις μην αρχισεις παλι με παραταξεις,γιατι απο ΠΡΑΣΙΝΕς ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΕς ΠΑΡΑΤΑΞΕΙς ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΟΛΙ ΚΑΤΑΛΗΨΕΙς ΚΑΙ ΧΑΣΙΜΟ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ!!!!! emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια εγω λεω να κανουμε καταληψη γιατι η γελαδα του παππου μου δεν κατεβαζει γαλα...............Τι να πω? ολοι γινατε επαναστατες απο τοτε που πηρατε Μερσεντες... κριμα οταν θα παρω θα γινω και εγω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια εγω λεω να κανουμε καταληψη γιατι η γελαδα του παππου μου δεν κατεβαζει γαλα...............Τι να πω? ολοι γινατε επαναστατες απο τοτε που πηρατε Μερσεντες... κριμα οταν θα παρω θα γινω και εγω....

\

mpafra δικιο εχεισ ολοι οι σθμφοιτητες που εχουνμπαμπα που πληρωνει τωρα βρηκαν να το παιξουν επαναστατες.καισε λιγαωχρονια σαν γιατροι με 1000 τσεπεσ θαταρπαζουν..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.