Jump to content

Αναμονες!!!


liuliya

Recommended Posts

Γεια σας,

επειδη εχω μεγαλωσει και σπουδασει στο εχωτερικο προβληματιζομαι με μερικα εδω στην Ελλαδα.

Με την δηλωση για τ'αγροτικα τα καταφερα την πρωτη φορα...αν και με εβγαλαν εκτος προκηρηξεως επειδη μου ελειπαν χαρτια...τελος παντων...την επομενη φορα.

Οταν πηγα στη νομαρχια για να δηλωσω ξια ειδηκοτητα μου ειπε η κοπελα πως θα μπορω να δω τ'ονομα μου μετα απο κατι μερες στο ιντερνετ σιτε της νομαρχιας.

Αλλα δεν ξερω ΠΟΥ πρεπει να το βρω τωρα.

Μηπως εχετε καμια ιδεα?

Ευχαριστω και καλο ΣΚ....Λυδια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτά ισχύουν για τη νομαρχία αθηνών,που σύμφωνα με τους ισχυρισμούς τους θα δημοσιοποιήσουν τα ονόματα στο ίντερνετ οσονούπω.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παντως η ιστοσελιδα του Αριστοτελειου μονο σε ελαχιστες περιπτωσεις αναφερει τις πραγματικες αναμονες.

Οταν εψαχνα να δω που θα βαλω τα χαρτια για ειδικοτητα πηρα σε ολες τις νομαρχιες τηλεφωνο

Αλλιως δε γινεται

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παντως η ιστοσελιδα του Αριστοτελειου μονο σε ελαχιστες περιπτωσεις αναφερει τις πραγματικες αναμονες.

Οταν εψαχνα να δω που θα βαλω τα χαρτια για ειδικοτητα πηρα σε ολες τις νομαρχιες τηλεφωνο

Αλλιως δε γινεται

αυτο ειναι αληθεια.

πιο πολυ ειναι για να δεις που δινει πληρη, ή ποσες θεσεις δινει το ταδε νοσοκομειο, ή να παρεις μια γενικη εικονα.

μερικες νομαρχιες παλι εχουν τις αναμονες του 2005...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.