Jump to content

Ιστορία της Ιατρικής


tik-tak

Recommended Posts

χτες περασα τυχαία (για αλλου πηγαινα και αλλου βρεθηκα :Ρ) από την γραμματεία της ιστορίας της ιατρικής που ειχε απέξω ανακοίνωση οτι δίνουμε στις 28/3.

Είπα στη γραμματέα οτι εχει γίνει συνέλευση ετους την προήγουμενη εβδομάδα και ότι έχει αποφασιστεί να δωθεί στις 15/3 το μάθημα.

Μου ειπε πως σε αυτήν πήγαν κάποια άτομα και της ειπαν οτι αυτοι ειναι η πλειοψηφια και πως η προηγουμενη συνελευση δεν ίσχυε και για αυτο να αλλάξει η ημερομηνία και να δωθει στις 28/3 το μάθημα...

Η γραμματεία του μαθήματος τουλάχιστον μεχρι χτες το μεσημέρι θεωρούσε πως το μάθημα θα δωθεί στις 28/3 τελικά

οπότε ή απλώς δεν έχει πάει ακόμα η απόφαση της συνέλευσης στη γραμματεία ή δουλευόμαστε μεταξύ μας....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...
  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση?Η ύλη που υπάρχει στις σημειώσεις του καθηγητή Ανδρούτσου καλύπτεται από το βιβλίο του Λασκαράτου?Ή πρέπει να πάρουμε οπωσδήποτε τις σημειώσεις?Επίσης ξέρει κανείς πόσο στοιχίζουν???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση?Η ύλη που υπάρχει στις σημειώσεις του καθηγητή Ανδρούτσου καλύπτεται από το βιβλίο του Λασκαράτου?Ή πρέπει να πάρουμε οπωσδήποτε τις σημειώσεις?Επίσης ξέρει κανείς πόσο στοιχίζουν???

Ιστορία Ιατρικής

επαναληπτική Σεπτεμβρίου

8.12.2011

ώρα 4:00-6:00

τα αμφιθέατρα δεν τα έχω πρόχειρα, sorry

(σύμφωνα με το ψηφισθέν πρόγραμμα το μάθημα θα έπρεπε να είχε δωθεί πολύ καιρό πριν αλλά άλλαξε -δεν ξέρω γιατί- η ημερομηνία)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Παιδιά, καλησπέρα. Το πρόγραμμα λέει ότι 28 Φεβρουαρίου είναι η εξεταστική των κανονικών. Ισχύει; Αν ναι, μήπως ξέρετε ώρα και αμφιθέατρα emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά η εξέταση θα γίνει 4 Απριλίου?

Ξέρει κάποιος σίγουρα?

Άλλαξαν την ημερομηνία; Φημολογείτο πως μπορεί να αλλάξει δηλαδή ή άκουσες πως την άλλαξαν; Μήπως υπάρχει κάποιο τηλέφωνο για αυτή την έδρα; επειδή δεν βλέπω να βγάζουμε άκρη αλλιώς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οι εξετάσεις θα διεξαχθουν γραπτά στις 4/4/12 και ωρα 6:30-8μμ στο αμφιθέατρο ΝΑΒΟ και στο ΝΑΑΟ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Παιδιά,έχει διαβάσει κανείς και τα δύο βιβλία,του Λασκαράτου και του Μαρκέτου,να μας πει τη γνώμη του?όχι για εξετάσεις, για προσωπικό διάβασμα και τη βιβλιοθήκη.ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...

Καλησπέρα! Θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει στο εξής: Στην εξεταστική τώρα το μάθημα της Ψυχολογίας είναι 11 Μαρτίου στις 14.00 και η Ιστορία είναι 11 Μαρτίου στις 15.00. Αν κάποιος θέλει να τα δώσει και τα δύο τι γίνεται; Μίλησα και με τις δύο γραμματείες και μου είπαν 'δεν ξέρω, δεν..., η κεντρική γραμματεία ξέρει', ρώτησα στην κεντρική γραμματεία και μου είπαν ότι το κάθε έτος κανονίζει για τις μέρες κ ώρες που εξετάζονται τα μαθήματα. Ευχαριστώ:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω αν είναι αναρτημένες οι ώρες, πάντως μου το μετέφεραν μετά από ερώτηση σε διδάσκοντα.

Επίσης σε γκρουπ του φμπ, έχει ανέβει η παρακάτω ανακοίνωση:

Capture.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Εγώ έδινα στο αμφιθέατρο μικροβιολογίας που τα πράγματα ήταν αρκετά χαλαρά (μάλλον ένοιωθαν το δράμα μας οι επιτηρητές). Μια νεαρή κυρία που -από ότι κατάλαβα- ήταν η πιο σχετική με το αντικείμενο, καθόταν στην έδρα, υπήρχαν άλλοι 2-3 νεαροί και ένας νεαρός ο οποίος μάζεψε κάτι βιβλία-σημειώσεις-κινητά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο βαθμός είναι οριστικός και δεν αλλάζει, ακόμα και αν τα έχεις απαντήσει; Και αν θες σου εξηγεί και πως προέκυψε ο βαθμός; Δηλαδή η βαθμολογία ΔΕΝ βγαίνει με κλήρωση;;; :o

Απορίες:

1) Η κυρία στο γραφείο είναι καμία γραμματέας ή είναι η αναπληρώτρια, η Πουλάκου (η οποία προσωπικά νμζ είναι συνεννοήσιμη..);

2) Ποιος τα διορθώνει τα γραπτά;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω πως το κρινει!

εχει κανεις αποψη αν ειναι καλυτερο να δωσεις σε αμφιθεταρο που δεν επιτηρει ο καθηγητης ή είναι το ίδιο οπου και να γραφεις;;

Καλύτερα σε αμφιθέατρο χωρίς τον καθηγητή. Η επιτήρηση είναι πιο φιλική προς το φοιτητή... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η κυρία στο γραφείο είναι μια καλή κυρία, όχι νεαρή, με μαύρα μαλλιά καρέ, αρκετά εξυπηρετική πιστεύω (δηλ. δεν σου απαντάει με ύφος και γενικώς θεωρώ ότι είναι όντως συνεννοήσιμη). Από αυτά που είπε έκατσε και τα υπολόγισε ξανά και ξανά τα αποτελέσματα ώστε να βεβαιωθεί ότι δεν έχει γίνει κάποιο λάθος. Προσωπικά κατάλαβα ότι τα γραπτά τα διόρθωσε ο καθηγητής (δεν το γνωρίζω σίγουρα όμως).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω πως το κρινει!

εχει κανεις αποψη αν ειναι καλυτερο να δωσεις σε αμφιθεταρο που δεν επιτηρει ο καθηγητης ή είναι το ίδιο οπου και να γραφεις;;

Καλύτερα σε αμφιθέατρο χωρίς τον καθηγητή.

Ναι μάλλον είναι καλύτερα σε κάποιο άλλο αμφιθέατρο :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καταλαβα, ειναι καλυτερα σε αλλο.

οντως καντε καμια αφαιρεση απο τα ποστ στις λεπτομερειες γιατι εχει τυχει σε αλλο μαθημα να αλλαξουν τακτικη εξαιτιας αυτων που διαβασαν.

ευχαριστω για τις απαντησεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.