Jump to content

Προγραμμα εξεταστικης


Recommended Posts

3erei kanenas to programa tis e3etastokis tou 2ou etous h' akomi an bgike kapoia anakoinosi sxetika me to programma tis diplis e3etastikis?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν πρέπει να έχει κατατεθεί ακόμα κάτι, είμαι αθήνα και χάνω εξελίξεις, θα ενημερώσω με το πρόγραμμα όταν βγει...

υγ. Κοίτα που και το έτος μου έμαθε το γκρηκμεντς χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

hellooooooo!!! :D

Σήμερα το πρωί μίλησα με την γραμματεία της σχολής για να μάθω αν βγήκε το πρόγραμμα εξεταστικής Σεπτεμβρίου. Με ενημέρωσε ότι δεν έχει βγει και πως περιμένουν τους φοιτητές να τους το καταθέσουν. Προφανώς εννοεί τους εκλεγμένους.... μήπως λοιπόν ξέρετε πότε σκοπεύουν να το κάνουν??? :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παίδες,μήπως ξέρετε αν υπάρχει διεύθυνση να δούμε το πρόγραμμα όοοοοοοοοοοοοοοοταν και άααααααααμα βγεί; emhelp

Ευχαριστώ όποιον/α μπεί στον κόπο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς δεν νομίζω ότι έχει ανακοινωθεί ποτέ το πρόγραμμα εξεταστικής σε site, για να το κάνουν και τώρα!!!

Ίσως θα πρέπει καποιος από εμάς να το κοινοποιήσει και στους υπόλοιπους.

Πάντως πιθανότατα το πρόγραμμα να βγει μέσα στην εβδομάδα που διανύουμε... emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απ'ότι έμαθα τηλεφωνικά το πρόγραμμα για το 2ο έτος του σεπτέμβρη θα είναι το ίδιο με αυτό που είχε ψηφιστεί για τον ιούνη, προσαρμοσμένο βέβαια στις καινούριες ημερομηνίες.

28 Αυγούστου είναι το πιθανότερο να δωθεί το εργαστήριο ιστολογίας.

Το πρόγραμμα θα κατατεθεί αυτή την βδομάδα εκ νέου στη γραμματεία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.