Jump to content

Χρόνια πολλά Αρειανέ )))


Clemence

Recommended Posts

Χρόνια πολλά τρελο-Αρειανέ, να ζήσεις έτη πολλά,να δεις τις συνέχειες του Ρόμποκοπ και του AVP

Α και φέτος κλείσαμε, η Γερμανία το σηκώνει emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά Αρειανέ και από δώ. Καλά μπάνια και καλά να περάσεις αυτό το καλοκαίρι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Αρειανούλη! Και του χρόνου να σου τραγουδήσει η Χριστίνα το happy birthday!!!Τώρα που βγήκε και από το fame story ;) !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα.....(πανω στο καλυτερο με πεταξε.....επεσε η συνδεση μου.... :angry: )

Ποια Χριστινα???? Μια βολτα εδω περα στα Μα-μουνια κ θα βρεις 100 Χριστινες που του χρονου θα ναι σε Fame Story + Dream Show! :D:lol:

emrockonB)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε βρε ποιος γενεθλιαζε χθες!Αντε επιτελους εχουμε και καρκινακι στο φορουμ....τα λατρευω :wub:

Να τα εκατοστησεις βρε! emwish

Καλο καλοκαιρι να εχεις ...αααα και φυσικα καλες νικες emcolgate για την ομοδα σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά φίλε μου! Πάντα γερός, δυνατός,με αχτυπητο χιούμορ και αδυναμία στα όμορφα κορίτσια!!!! :P:P Α!!!!!!!!!! και καιλό πτυχίο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aααα...σας ευχαριστω πολυ ολους παιδια!!

Με συγκινησατε :P !!

Και σε σας ευχομαι ο,τι επιθυμειτε με υγεια πανω απο ολα για ολους μας και τις οικογενειες μας!!

Α,και δεν εχω ακομα γενεθλια...αργουν ακομα :D ...

Ονομαστικη εορτη ειχα χθες B) !!

Και παλι σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυ ολους σας!! emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από μένα,ότι επιθυμείς,άντε και με μια ξανθιά με τεράστια βυζιά και κρυφά προσόντα!! emwin

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Many years! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από μένα,ότι επιθυμείς,άντε και με μια ξανθιά με τεράστια βυζιά και κρυφά προσόντα!! emwin

emarup a_panayiotou τι ειναι αυτα που του λες του παιδιου! Ακους εκει "μια ξανθία με τεραστια βυζια"! Αίσχος! Σήψη! Που έχουμε καταντήσει. Ακους εκει "μια"! Για ονομα...

Βαλε δυο (απ' όλα) να το ευχαριστηθει ο άνθρωπος! ;)

Πολυχρονος Αρειανε και να μη χάσεις ποτε το χιούμορ σου φιλε μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρειανουλι χρονια πολλα . Ο,τι επιθυμεις και κυρίως ό,τι ονειρευεσαι γρηγορα να πραγματοποιηθει. emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενας δευτερος κυκλος ευχαριστηριων σε ολους οσους με θυμηθηκαν B) !!

Δηλωνω ιδιατερα συγκινημενος emcry με τις ευχες περι των δυο ξανθιων και χαιρομαι ιδιαιτερα που υπαρχουν ανθρωποι που συμμεριζονται τις ανησυχιες και επιθυμιες μου 344ng.gif:

jennypam6kz.jpg

Και μια απο Χριστινα για το "χρονια πολλα" :D :

407dg.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.