Jump to content

Γυναίκα και MUNDIAL...


doctor-x

Recommended Posts

Ορμώμενος από σχετικό άκουσμα σε ραδιοφωνικό σταθμό,ανοίγω αυτό το κεφαλαιώδους σημασίας θέμα. :P

Μέρες που είναι,ρίχτε εδώ φαρμακερές ατάκες που ακούσατε από τη θήλυ παρέα σας και που σας καρφώθηκαν στον εγκέφαλο για τα καλά..

Ατάκες τρίτων:

-Euro 2004,η κάμερα στον Νικοπολίδη και από κάτω λεζάντα "3 επεμβάσεις"

Θήλυ:"Αχ τον καημένο,καλέ τί τον βάζουν και παίζει χειρουργημένο άνθρωπο?" (ΝΤΟΥΠ)

-Σε ανύποπτο χρόνο,ύστερα από επανειλημμένα offsides εκατέρωθεν..

Θήλυ:"Καλά,αυτός ο Οφσάιντ παίζει και στις δυο ομάδες?" (ΝΤΟΥΥΥΥΥΥΠ)

Ατάκες που έζησα :blink: :

-Απορία παλιάς κατάκτησης μόλις το κοράκι σφυρίζει ημίχρονο:"Καλά,αυτοί γιατί σταμάτησαν τώρα?Κουραστήκανε?" (ΝΤΟΥΥΥΥΥΥΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ)

-Αγώνας της Ιταλίας στη φάση των ομίλων,η ίδια κάθεται και τον βλέπει λόγω Νέστα (και γι'αυτό ο τύπος σαβουριάζεται στο 15' και γίνεται αλλαγή).

Ο Πίπο Ινζάγκι σκοράρει και πανηγυρίζει

Και τότε σκάει το SMS "Αυτός ο ΙΑΠΩΝΑΣ καλά κρατιέται" :P

-Αγώνας ύπνου,το σκορ 0-0 και η μπάλα μες στην ταλαιπωρία

Θήλυ:"Μα καλά,γιατί δεν βάζουν γκολ?" Απάντηση?Ακόμα την ψάχνω emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-Απορία παλιάς κατάκτησης μόλις το κοράκι σφυρίζει ημίχρονο:"Καλά,αυτοί γιατί σταμάτησαν τώρα?Κουραστήκανε?" (ΝΤΟΥΥΥΥΥΥΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ)

Να την χαίρεσαι βρε... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτά για τις γυναίκες και το ότι δεν τους αρέσει το ποδόσφαιρο είναι στερεότυπα και καλά θα κάνετε να το έχετε κατά νου όταν γελάτε ... Σίγουρα πολλές δεν ασχολούνται αλλά δε σημαίνει ότι είναι τόσο ''τούβλα'' όσο αυτές που πετυχαίνετε εσείς (μα καλά που τις βρίσκετε?) Ψάξτε λίγο καλύτερα ... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παλι ΠΟΤΕ δε βλεπω μπαλα με αντρα

1ον γιατι δε βγαζετε τον σκασμο σας

2ον αμα χασει η ομαδα σας ....ποιος φταιει;

3ον γιατι μου αρεσει να βλεπω το ματς μονη και ερμη ....καλη ωρα οπως χθες που'παιζε η emitaly κ γελαγα με τους καραγκιοζηδες! embounce

το χρωματακι ειναι αφιερωμενο στον τοπικ-σταρτερ embye Χαχαχαχα θα τα ακουσω παλι :lol::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@milktray+markiza+anekdoto:

Άμα είχα ως όρο "η κοπέλα μου να βλέπει μπάλα και να ξέρει τί της γίνεται" θα ήμουν μόνιμα στο χειροκίνητο :splats:

Απλά ως γνήσιος ιππότης (καλά-καλά πείτε το λακαμάς) έκανα άπαξ την παραχώρηση της ομού θέασης... ευαισθησίες είναι αυτές,πληρώνονται <_<

@Μπουζουκοκωλαρίνα:Να χαίρεσαι την σκατοχώρα διαμονής σου και την ΠΑΡΑΓΚΑ της!

Για ένα πέτσινο penalty στο τελευταίο sec έχασα κάμποσα!ΟΥΣΤ! :angry:

(Άσε που είχα και τον Ιταλό στο τηλέφωνο και μου τα έκανε τσουρέκια για τον Τόττι και το κατενάτσο!ΕΛΕΟΣ ΡΕ! emnuke )

'Οσο για το χρώμα,καλοκαιράκι είναι,ρίξε και κανα φούξια :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

x-άκο μου emkiss και μελλοντικέ μου άντρα δεν είπα εγώ να έχεις τέτοια κριτήρια...αλλά το να λέει τέτοιες ατάκες είναι λιγουλάκι τραβηγμένο... :splats:

Ακόμα και εγώ που δεν μου αρέσει το ποδόσφαιρο και το βαριέμαι τραγικά ξέρω οτι ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΝ...απλά δίψασαν... :P :P :P χαχαχα...πλακίτσα... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"να βλέπει μπάλα" όχι, αλλά "να ξέρει τι της γίνεται" καλό θα ήταν να υπάρχει ως όρος..

τεσπα, τι μας νοιάζει εμάς.. εσύ μετά χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο..

..αλλά ίσως και να αξίζει προκειμένου να βγεις από το χειροκίνητο.. εσύ ξέρεις..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι το ίδιο και τα στερεότυπα με εκνευρίζουν!!! <_<

Θα έκανα τη σχετική καταγγελία αλλά αυτό είναι σε άλλο τόπικ! :P

Εγώ βλέπω μπάλα φανατικά!! Και όχι μόνο όταν παίζει η Ιταλία! (που φυσικά μου αρέσει γιατί μερικά στερεότυπα έχουν μια δόση αλήθειας emoops ...και ναι στις γυναίκες αρέσει πολύ η Εθνική Ιταλίας!!! :splats:)

Βλέπω τσαμπιονς λιγκ πάντα και φυσικά τα μουντιάλ και τα πανευρωπαϊκά και σου λέω πως πολλές γυναίκες ξέρουν που πάνε τα τέσσσερα!

Αντίθετα έχω κολλητό που όταν παίζει ποδόσφαιρο πιστεύει πως 22 τύποι και ένας ακόμη με μαύρα τρέχουν άσκοπα πάνω κάτω πίσω από ένα τόπι!!

Οπότε απλά πρέπει να ξέρεις με ποιον θα κάτσεις να δεις το ματς.

Προσωπικά τους σημαντικούς αγώνες τους βλέπω πάντα μόνη μου - γιατί είμαι προληπτική και γιατί θέλω να φωνάζω και να βρίζω όσο θέλω χωρίς να ενοχλώ και χωρίς να με ενοχλούνε. Αν και συνήθως είμαι σιωπηλή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντίθετα έχω κολλητό που όταν παίζει ποδόσφαιρο πιστεύει πως 22 τύποι και ένας ακόμη με μαύρα τρέχουν άσκοπα πάνω κάτω πίσω από ένα τόπι!!

Έι!!! Υπάρχουν κι άλλοι έκει έξω! :splats::splats::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απο τις 9 του μηνα και μεχρι και σημερα ακομα που μιλαμε ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου οι φορες που δεν εχει μια "ματσαρα" το βραδυ,οποτε το ενδεχομενο εξοδου απλα δεν παιζει!!! -θα βγουμε αποψε;-εισαι τρελη;;;σημερα παιζει η villariba με το villabaho και αλλα τετοια σε καθημερινη πλεον βαση. Ασε δε τη ρομαντζαδα:-Ρε μ... ειδες τι εδωσε ο π...;;; Αν λοιπον εμενα δεν μου αρεσε να βλεπω μπαλα ηδη απο το σχολειο καταλαβαινεις αγαπητε μου doctor-x πως θα δημιουργειτο ενα θεματακι! Αποψε και παλι μπαλα και παλι delivery (να ακουσω μετα και κανενα "παχυνες τελευταια"να διαπραξω και φονο) αλλα μου αρεσει τι να κανω;Και ξερω αρκετες κοπελες που τους αρεσει επισης το ποδοσφαιρο.Τωρα αν τυχαινει και παιζουν και κανα δυο κουκλια ειναι κακο να το επισημαινουμε;;; Δε νομιζω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιστεύω πως οι γυναίκες προτιμούν να βλέπουν μποξ..Εκεί ο παίδαρος έχει ήδη βγάλει το μπλουζάκι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι σαδιστριες γυναικες εννοεις......μουαχαχαχαχαχα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"να βλέπει μπάλα" όχι, αλλά "να ξέρει τι της γίνεται" καλό θα ήταν να υπάρχει ως όρος..

τεσπα, τι μας νοιάζει εμάς.. εσύ μετά χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο..

..αλλά ίσως και να αξίζει προκειμένου να βγεις από το χειροκίνητο.. εσύ ξέρεις..

"Να βλέπει μπάλα και να ξέρει τί της γίνεται ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ" αγαπητέ/ή anekdoto

Αν το εννοούσα γενικά θα έφτιαχνα άλλο -και σίγουρα πιο μακροσκελές- thread. :P

OK τώρα? :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-Απορία παλιάς κατάκτησης μόλις το κοράκι σφυρίζει ημίχρονο:"Καλά,αυτοί γιατί σταμάτησαν τώρα?Κουραστήκανε?" (ΝΤΟΥΥΥΥΥΥΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ)

Παντως το δικιο της το εχει! Το ημιχρονο γινεται για την ξεκουραση των παικτων! emgoal

εγω ειμαι Γαλλια γιατι

1ον παιζει εγκεφαλικο(σιγα μην παιζει και εμφραγμα! :splats: ) ποδοσφαιρο emrockon

2ον ειναι το κουκλι ο Zizou :wub: (τι γκολαρα εχτες)

kaiiiiiii

3ον εχει πολλα καυτα αγοριαααα! :anavwfwties:

οπως ειπε και ενας φιλος δεν εισαι ποδοσφαιροφιλη εισαι ποδοσφαιριστοφιλη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.