Jump to content

Η ΙΡΙΔΑ μόλις απέκτησε καινούριο χρώμα


Remy Fincher

Recommended Posts

Η γλυκειά ΙΡΙΔΑ, συμφορουμίτισσα, συνάδελφος και νυν συνομήλικη, έκλεισε 21 χρόνια πάνω σ'αυτόν τον ταλαίπωρο πλανήτη (όχι ότι είχε σχέση με την ταλαιπωρία του πλανήτη). Ενεργητική, πρόσχαρη, με σκέρτσο, μπρίο και κάποιον άλλο παρόμοιο όρο που θα συμπληρώσετε μόνοι σας γιατί εγώ έχω περιορισμένο λεξιλόγιο μουσικών όρων, κερδίζει αμέσως και αβίαστα τη συμπάθεια όλων σε όποια παρέα εισβάλλει- με την καλή έννοια. Με τις ευλογίες του αρμόδιου τελετάρχη Μ@ΝΙ1<, ο οποίος απείχε από τα συνήθη καθήκοντά του επειδή προπονούνταν με κάτι μακρύ, βαρύ και φωτεινό- το φωτόσπαθό του, αν ήταν τίποτα άλλο θα είχα παραλείψει τουλάχιστον το "φωτεινό", της ευχόμαστε ολόψυχα υγεία, ευημερία, πρόοδο, σεξ, δημιουργικα ποστ στο GM και το "Σαλίγκαρο" να ανταγωνίζεται κάποτε την A.V. emgoalemgoalemrockonemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

alalal,life is wonderful!!Χρόονια Πολλάα στην πιο αισιόδοξη και ζωντανή ύπαρξη του φόρουμ(μαζί με το Μαριζάκι).

Να τα εκατοστήσεις,ότι επιθυμείς Ιριδούλα-αγάπη,ευτυχία και λοιπά κλασσικά +ειδικά για σενα να παραμείνεις πάντα με τόοση ενέργεια,ετοιμολογία και χιούμορ uber alles!! :)emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xρόνια Πολλά και από μένα...Πολύχρονη, ήρεμη, ώριμη, αισιόδοξη...και κυρίως αυτό που εύχεσαι σε όλους εμάς από την υπογραφή σου... ερωτευμένη!Αληθινά, υπέρτατα, και αποκλειστικά. Πάντα γερή, τυχερή και το ίδιο ακαταμάχητα γλυκιά!Χρόνια γερά και όμορφα... emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύχρονη, πολύχρωμη και πάντα ευτυχισμένη! emwishemkissing Με δροσερή διάθεση (αυτές τις τόσο αρρωστημένα ζεστές μέρες) και αυτόν τον τόσο πιπεράτο αυτοσαρκασμό και το δυνατό χιούμορ να κερδίζει τον κόσμο γύρω σου! Ό,τι ποθείς με υγεία (κυρίως υγεία...) πάνω απ'όλα τα άλλα...emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έτσι έτσι το συγκεκριμένο τόπικ είναι οφίσιαλ για ευχές προς την Ίριδα (προσοχή στις απομιμήσεις!!!)

Εύχομαι πολλά πολλά χρωματάκια να προστεθούν στο ουράνιο τόξο σου κ να δούμε κάποτε τον Σαλίγκαρο να εξαγοράζει τον ΔΟΛ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε βρε το σαλιγκαρακι μας γενεθλιαζει!Εχουμε πηξει στα διδυμακια εδω μεσα....τα καλυτερα παιδια βλεπω :D

Πολυχρονη και πολυποσταρισμενη!

Πολλα πολλα σαλιγκαρακια ολο το καλοκαιρι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από μένα. Να τα εκατοστήσεις και να γελάς πάντα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια σου πολλά! Να το κάψεις απόψε!

Σου ευχομαι ο Σαλίγκαρος να γίνει μεγάλος και τρανός!

Αντε και σύντομα στο νετ ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας μερσώ όλους ολοψύχως και εγκαρδίως! Είστε γλύκες! emiloveyou

Εύχομαι σε όλους με τη σειρά μου υγεία, αγάπη, τρελό και άφθονο ΓΕΛΙΟ,ακόμα πιο τρελούς ΕΡΩΤΕΣ αυθορμητισμό, αυθεντικότητα, έμπνευση, φαντασία,δημιουργικότητα και πάνω απ 'όλα αισιοδοξία και πολλή πολλή χαρά! B)

Πιο ειδικά τώρα...

emarright NM25 αφού μου άνοιξες το τόπικ, θα σου κάνω το χατίρι να πρωταγωνιστήσω στην ταινία σου! Άντε βρε , με κατάφερες! :lol:emiloveyou

emarright Άννα keep walking! Μη χάσεις ποτέ τη γνησιότητά σου! Μου 'λειψαν οι συνελεύσεις... ;)

emarright sofoula -sofaki να σαι καλά! Με το καλό το πτυχίο και του χρόνου στο Humboldt εύχομαι! :)

emarright Αμελίτσα μου μη φωνάξεις για την αρχική μου ευχαριστία "Σας μερσώ!" :lol:emblush Μπορεί να γίνει και χειρότερος βιασμός της γαλλικής γλώσσας, οπότε ελπίζω να εκτιμήσεις τη μετριοπάθειά μου... :lol:

emarright milktray έχεις πιάσει το νόημα! emgoalemcolgate

emarright manic μη μου βάζεις ιδέες! :o Αν πάλι θες να με καλοπιάσεις για το σοκ που έπαθα στο μεξικάνικο, οκ τα πας καλά! Την επόμενη ταυλανδέζικο, τι λες?emhelpemkiss

emarright Winny μου να σαι καλά που πες μια καλή κουβέντα για τα διδυμάκια! Μια χαρά παιδιά είμαστε! B) Πότε θα μας έρθεις από τη χώρα της μόδας και του cappuccino?

emarright Μαριζάκι μου ευχαριστώ πολύ! Εσύ καταλαβαίνεις το δράμα των μικρών σαλιγκαριών :lol: Ελπίζω οι ευχές μου για τα φάρμακα να έπιασαν! emcolgate

emarright feg να είσαι πάντα καλά και να συνεχίσεις να ποστάρεις στο φορουμάκι μας! Εύχομαι ό,τι ομορφότερο!

emarright Χάρη έχεις καταλάβει πολλά! emgoal Σσσσσςςςς μην πούμε άλλα, θα μας ακούσουν... :unsure: Θα είσαι από τους πρώτους που θα μάθεις τις εξελίξεις dear roadrunner! Καλά μπανάκια στην Πάτρα! B)

emarright Άγγελε να χαίρεσαι το dsl σου, με το καλό το πτυχίο και εύχομαι γρήγορα με μια Ferrari ( αν και εμένα μου αρέσουν πιο πολύ οι Lamborgini-δε μπορείς να πεις, έχω φτηνά γούστα, ε; :P )

emarright τικ τακούλα μου milles mercis! Eύχομαι να είσαι πάντα το ίδιο γλυκιά και χαμογελαστή! emrose

emarright Doc7 ξέρεις το Happy birthday με το τετράχορδο;;; :o Αν ναι , περιμένω να σε ακούσω να το εκτελείς! :lol: Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Ιριδούλα χρονια πολλα και δημιουργικα!

να σε χαιρόμαστε και να σε διαβαζουμε συχνα!

emiloveyou emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Ήρα μου σε ευχαριστώ πολύ! emrose

Εύχομαι ό,τι ομορφότερο! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

Μεταμεσονυχτια και αλλη δουλεια δεν εχω παρα να ευχηθω στην ΙΡΙΔΑ μας τα πιο "βροχερα"χρονια πολλα μου..τα χρειαζεστε σεις στην Αθηνα τωρα ειδικα με τετοια ζεστη ε???Χεχε..λοιπον να ζησεις πολυ πολυ ,να μας κανεις να γελαμε χμμμ... αυτα...τα υπολοιπα αφου δω το αρθρο μου δημοσιευμενο!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέ μου βροχάνθρωπε σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. emiloveyou

Ξέρεις γιατί τα 22α γενέθλιά μου ήταν τα καλύτερα;

Γιατί ήταν γεωμετρικά "άτακτα" ..... :o;)emblush

Να προσέχεις τον εαυτό σου, όχι τίποτα άλλο, είσαι και επίτιμο μέλος του Σαλίγκαρου τώρα.... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.