Jump to content

Μουντιαλική φορουμοσυνάντηση...


Doctor_7

Recommended Posts

Εγω δε θα ερθω....σας κραταω μουτρα :(emaits

Στα μούτρα σου μωρή!

Και μην μου ξαναβάλεις εμένα κόκκινα....νταξ μπουζουκοκωλαρίναμ'? :wub:

(έλα μωρέ,όλα επίτηδες γίνονται,δεν το έχεις καταλάβει τόσο καιρό? :P Πότε έρχεσ' by the way?)

Μεγάλη συμμετοχή βλέπω....μήπως πρέπει να φέρω και καμιά στριπτιζού για να έρθετε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Last Reply
Μεγάλη συμμετοχή βλέπω....μήπως πρέπει να φέρω και καμιά στριπτιζού για να έρθετε?

Και καμία και κανέναν... :P

Εκτός και αν φορέσεις εσύ εκείνο το κόκκινο σεξουλιάρικο νυχτικάκι...που είχε κάψει καρδιές ένα βράδυ... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα μουτρα μου εχεις να τα δεις ενα χρονο κ απ'οτι λενε ειναι ομορφοτερα....θα φταιει η μαλλουρα!Αααα κ emkwlos εχει γινει στρουμπουλος....χαχαχα τι χανεις!

Δε εχω ιδεα ποτε θα κατεβω αλλα σιγα μη τα πουμε :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και καμία και κανέναν... :P

Εκτός και αν φορέσεις εσύ εκείνο το κόκκινο σεξουλιάρικο νυχτικάκι...που είχε κάψει καρδιές ένα βράδυ... :P:P:P

Θες να ξαναπονέσει το χέρι σου δηλαδή,ε? :P

Τα μουτρα μου εχεις να τα δεις ενα χρονο κ απ'οτι λενε ειναι ομορφοτερα....θα φταιει η μαλλουρα!Αααα κ emkwlos εχει γινει στρουμπουλος....χαχαχα τι χανεις!

Δε εχω ιδεα ποτε θα κατεβω αλλα σιγα μη τα πουμε :splats:

Ποτέ μην λες ποτέ...... επίσης πρόσεξε γιατί σε κάποια γλώσσα το "ΝΑΙ" σημαίνει "ΟΧΙ" ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup παλι καλα που εχω εσενα και μου ανοιγεις τα ματια emcool ......ρε συ emblush μου'λειψες ρεεεεεεεεεε.....καιρο εχουμε να πλακωθουμε,να βριστουμε....

καλο το κοκκινακι :P ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα άνοιξα βλέφαρο και είμαι στις δυο τζούρες καφέ...

Οπότε: Κι εγώ σ'αγαπώ μωρό μου.... :wub:

και : Στα διάλα ΜΩΡΗ πρωί-πρωί! :P

(Ξαναβάλε κόκκινα και θα χεστούμε,έτσι για να ξαναβρούμε τη φόρμα μας :anavwfwties: )

Υ.Γ. ΡΕ ΣΟΥΡΒ,τί θα γίνει με τις Pics?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ. ΡΕ ΣΟΥΡΒ,τί θα γίνει με τις Pics?

Kαλά ακόμα τις φωτογραφίες ονειρεύεσαι εσύ?

Για πιές λίγο καφέ παραπάνω μήπως και ξυπνήσεις... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωωωωω δε θα μου πειτε καλε πως τα περασατε;που πηγατε;ποιοι;μεχρι τι ωρα;τι ηπιατε;τι φαγατε;;;

εεεεεεεεεεεεελα πειτε μου καλε :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α ....καλα ....καταλαβα....πρεπει να περιμενω για να μαθω τα κουτσομπολια!!!!!

καλο το κοκκινακι μαυροτσουκαλο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΕΤΗ Ν.Μ. ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ (ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΩΝ) ΤΡΕΛΩΝ

EPISODE V: Μουντιαλική Φορουμοσυνάντηση

-"Καθήστε τώρα... θα βγάλω μπούτι".

Είπε, και μετά περισσής αποφασιστικότητας και με το κατάλληλα ναζιάρικο, λαγουδίσιο βλέμμα το πιο δημοφιλές θηλυκό του φόρουμ, η πασίγνωστη και μη εξαιρετέα Μαρίζα, ξεχύθηκε στη νυχτερινή Βουλιαγμένης για να βρει ελεύθερο ταξί που θα μετέφερε στην Όστρια τους τρεις ταλαίπωρους συνοδοιπόρους της. Ο Δοκ- 7, η milktray και ο υποφαινόμενος περπατούσαν σταθερά, μα και προσεκτικά πίσω της για να αποφύγουν να παρασυρθούν από τα φρενήρως διερχόμενα αμάξια των καλοκαιρινών προσκυνητών της παραλίας. Πώς όμως οι ήρωές μας έφτασαν σε αυτό το "εφιαλτικό" κατά milktray σημείο;

Η περιπέτειά μας ξεκίνησε από το Σύνταγμα, στις 9 μ.μ. όταν οι δεινόσαυροι του GM είχαν καταφτάσει ήδη και περίμεναν υπομονετικά τους "μικρούς", δηλαδή το Μ@Ν1< που προτίμησε να περάσει μια νύχτα αχαλίνωτης ακολασίας στη Σαρωνίδα, την a_panayiotou που ερχόταν με τα πόδια από την Πατησίων κι εμένα που τους συνάντησα με 10 λεπτά ομολογουμένως επιτηδευμένης καθυστέρησης (μετά από αναρίθμητες παρόμοιες συναντήσεις είχα πάψει να πιστεύω στην παραμικρή πιθανότητα συνέπειας- then again, δεν είχα ξαναβγεί ποτέ με τα παιδιά). Αφού συστηθήκαμε με όσους δε γνωριζόμουν από κοντά -παραδόξως και με όσους γνωριζόμουνα ήδη- σόρρυ Φωτεινή emblush - προέκυψε το δίλημμα: Κέντρο η Παραλία; Ψυρρή, Θησείο, Πλάκα VS. Φλοίσβο, Φάληρο, Βουλιαγμένη. Θεωρώ πως ήταν μάλλον ο ιδρώτας στα μανίκια μας που έδωσε λύση. "Παραλία it is" είπε ο doctor-x και μαζί με την Athena φύγανε με το αμάξι του για την "Όστρια". Οι επίλοιποι κατευθυνθήκαμε προς την αφετηρία του τραμ, το οποίο διαπιστώσαμε τελικά ότι ήταν το καταλληλότερο μέσο για τη μετακίνησή μας. Αλλά δεν το πήραμε (sic) διότι, φευ, το βλέμμα της Μαρίζας εντόπισε ως ραντάρ το σταθμευμένο Α4 και εκείνη όρμησε κατά πάνω του ως λιμασμένο κουνέλι που είδε το πρώτο καρότο σε ακτίνα 3 χλμ. Την ακολουθήσαμε.

Το ταξί δεν έκανε πολύ ώρα να μας αφήσει έξω από τον προορισμό μας. Δεν είχα πάει ποτέ στην Όστρια- κι αν είχα πάει, μάλλον ήμουν αρκετά μεθυσμένος για να το θυμάμαι. Σε ένα σκοτεινό γωνιακό τραπέζι, σκοτεινότερο από τα σχέδια του Χριστόδουλου και πιο μαύρο από την ψυχή του Βερέμη, κάθονταν ήδη επί εικοσαλέπτου ο x και η Athena απολαμβάνοντας τις μαργαρίτες τους. Η επιλογή τους έγινε και δική μας: η μαργαρίτα, όπως και κάθε κοκτέιλ, αποτελεί πάντοτε αξιόπιστη λύση όταν δεν μπορείς να δεις τι πίνεις. Μόνο η *γκουχ* Μαρίζα *γκουχ* πήρε χυμό, αλλά όλοι ανεξαιρέτως, πεινασμένοι ένεκα, χιμήξαμε στους ξηρούς καρπούς.

Ποιά ήταν τα θέματα συζήτησης της χτεσινής βραδιάς; Το αναπόφευκτο "τι κάνει ο καθείς στη ζωή του", οι επίκαιρες καταλήψεις, η κατάσταση στο χώρο της υγείας και φυσικά το φόρουμ και τα απόντα μέλη του emdevil. Δεν μπορώ να δηλώσω ότι γνώρισα καλά τα παιδιά, όχι χωρίς ίχνος ενδοιασμού ή αμφιβολίας, αλλά υποθέτω ότι το χτεσινό ήταν μια βάση για μετέπειτα επικοινωνία και -γιατί όχι;- παρέα.

Στην επόμενη να 'ρθετε κι άλλοι. Ρεμάλια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

......... Σε ένα σκοτεινό γωνιακό τραπέζι, σκοτεινότερο από τα σχέδια του Χριστόδουλου και πιο μαύρο από την ψυχή του Βερέμη.....

Στην επόμενη να 'ρθετε κι άλλοι. Ρεμάλια.

emclapemclappingemclapemclapemclappingemclapemclappingemclapemclappingemclapemclappingemclapemclappingemclapemclappingemclapemclappingemclapemclappingemclapemclapping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γλαφυρότατος ο ΝΜ, πολύ καλά τα πε... :)

Να βάλω κι εγώ την κορνίζα στη ζωγραφιά του, ε...;

- Εγώ και η Μαρίζα περιμέναμε τους νέους... Πού φτάσαμε, ε;;; Αλλά και δεινόσαυροι; Και καλά εγώ... Ρε αθεόφοβε ΝΜ, η Μαρίζα για τι σόι δεινόσαυρος σου κάνει; Πετσι-και-κοκαλό-σαυρος μήπως; :anavwfwties:

- Επίσης με το που είπε η Μαρίζα ότι θα εξαγάγει μηρόν έκανε ένα τέταρτο να εμφανιστεί ταξί... :P

- Ξεκινήσαμε για παραλία, όχι κυρίως για τη ζέστη, αλλά επειδή καναδυό άλλοι είχαν πει ότι αν κατεβαίναμε κάτω θα έρχονταν... Στο όστριο ακόμα κάνουν αέρα, για να ξεμυρίσει... :bloodomen:

- Φυσικά την οργάνωση της συνάντησης δεν την ανέλαβε η Μαρίζα, γι'αυτό ήμαστε τόσο λίγοι... :P

- Μαρίζα το ξέρεις ότι κοιτώντας για ταξί περπάταγες στη μέση της λωρίδας των αυτοκινήτων ; ΕΕΕ; emquestion

- Η a_panayiotou ( αν και καθυσέρησε στο τελευταίο pit stop ), τερμάτισε στο μαγαζί σε χρόνο ρεκόρ... εγώ περίμενα ότι θα αργούσε κανα 3ωρο, αλλά... ΚΥΡΙΑ! :)

- ΝΜ ξέχασες και το θαλασσοδαρμένο το SurvivaL.... Πού 'ναι οι fotos ο-ε-ο;;;

- Με τη milktray όλα καλά όλα ανθηρά... ( από εδώ και μπρος ΜΙΛΚΟ, γιατί είναι πιο γρήγορο και νυστάζω... ) ήρθε στην ώρα της ΣΑΡΠ... χαθήκαμε λίγο στην πλατεία, αλλά οκκκκ... Δεν έχω γνωρίσει τελευταία κοπέλα που να μιλάει με χρησμούς... αλλά κάτι μου λέει ότι θα συνενοηθούμε συν τω χρόνω... emrose

- Ο x με παρέδωσε το βράδυ ωσάν δέμα στην οικία μου ( δλδ στο σουβλατζίδικο της γειτονιάς μου ), οπότε δεν έχω να πω τίποτα... emthanx

- Η Athena κλασικά με το τεράστιο χαμόγελο... Θεά...ελπίζω να τα πούμε την Τρίτηηηηηηη... emkiss

- Δυστυχώς πολλοί δεν μπορούσαν να έρθουν, καθώς ήταν στην επαρχία...Next time... B)

- Γενικά ήμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα ήμαστε...

- ΝΜ ευχαριστώ για το εισιτήριο λεωφορείου είπα; :P ( άμα έχεις μεγαλώσει με Ζαμπούνη... )

- Επίσης να δηλώσω ότι δέχτηκα απειλητικό sms κατά τη διάρκεια της συνάντησης από θήλυ μέλος αυτής, που αξίωνε αφενός να ψαρέψω στο σκοτάδι μέσα από τα μπωλ, αφετέρου να της καθαρίσω τα αιγίνης... Υπέκυψα στις - αφόρρητες είναι η αλήθεια - πιέσεις της ... emkiss

- Νύσταξα απότομα γαμώτο...ζζζζζζζζζζζζζζζζζζ emnystaemnystaemnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

- Φυσικά την οργάνωση της συνάντησης δεν την ανέλαβε η Μαρίζα, γι'αυτό ήμαστε τόσο λίγοι... :P

Eεεε καλά τώρα... :P:splats:

- Μαρίζα το ξέρεις ότι κοιτώντας για ταξί περπάταγες στη μέση της λωρίδας των αυτοκινήτων ; ΕΕΕ; emquestion

Μα επίτηδες το έκανα...πώς αλλιώς θα το σταματούσα στα σίγουρα??? :blink:

- Η a_panayiotou ( αν και καθυσέρησε στο τελευταίο pit stop ), τερμάτισε στο μαγαζί σε χρόνο ρεκόρ... εγώ περίμενα ότι θα αργούσε κανα 3ωρο, αλλά... ΚΥΡΙΑ! :)

Έχε χάρη που έδωσα καλές οδηγίες...αλλιώς ακόμα θα μας έψαχνε...

Τώρα το οτι δεν τις ακολουθέσαμε και εμείς τις οδηγίες που έδωσα είναι ένα άλλο θέμα... :splats::P

- ΝΜ ευχαριστώ για το εισιτήριο λεωφορείου είπα; :P ( άμα έχεις μεγαλώσει με Ζαμπούνη... )

Θένκς και εγώωωω....

- Επίσης να δηλώσω ότι δέχτηκα απειλητικό sms κατά τη διάρκεια της συνάντησης από θήλυ μέλος αυτής, που αξίωνε αφενός να ψαρέψω στο σκοτάδι μέσα από τα μπωλ, αφετέρου να της καθαρίσω τα αιγίνης... Υπέκυψα στις - αφόρρητες είναι η αλήθεια - πιέσεις της ... emkiss

Έεεεεεεελα...απο ποιάαααα??? emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποσοι ησαστε την παρασκευή στο όστρια τελικα?

κρίμα που δεν ημουν αθήνα.. θα είχε πλάκα.

Ετυχε πάντως να είμαι σε ένα πανηγύρι και με πονανε ακόμη τα πόδια απο τον χορό!

Υ.Γ.τι θα γίνει με αυτον τον ΟΤΕ τελικα?μου εκοψε το ίντερνετ όλο το σαββατοκύριακο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, έχουμε και λέμε: δεν είχα ξαναπετύχει φορουμοσυνάντηση και είχα ένα κάποιο τρακ ... :P πίστευα ότι δε θα γνώριζα κανέναν απολύτως, αλλά έπεσα έξω γιατί δυο άτομα τα είχα ξαναδεί (κι ας μη με γνώρισαν εκείνοι δε πειράζει ... άσπρισαν τα μαλλιά στο μεταξύ, τι να γίνει, γερνάμε ...) Η διαδρομή προς τη παραλία ήταν το δύσκολο κομμάτι της βραδιάς, για μένα που τρέμω τις λεωφόρους ακόμα και όταν οδηγώ, να βρεθώ πεζή και να ψάχνω ταξί ήταν στ΄αλήθεια ''εφιαλτικό'' ... αλλά η άψογη εμφάνιση της Μαρίζας και το εφευρετικό μυαλό του πολυμήχανου ΝΜ έκαναν το ταξί να σταματήσει πλάι μας έγκαιρα, πριν τα ποδαράκια μου βγάλουν φούσκες από τα Prada <_< Το τραπέζι δεν μου φάνηκε τόσο σκοτεινό όσο μερικοί περιγράφουν (όταν εγώ λέω σκοτάδι εννοώ να μη βλέπει μπροστά του ούτε ο γάτος μου) αλλά όλα τα άλλα, η μάχη της Μαργαρίτας και των Ξηρών (καρπών), τα λάγνα βλέμματα και οι υποκλοπές συνομιλιών, δεδομένων και ιδεών, είναι όλα αλήθεια (τουλάχιστο για τη πλευρά που κάθησα εγώ) - η απέναντι ήταν μάλλον πιο φρόνιμη ... Με λίγα λόγια, όπως και στο φόρουμ, υπήρχε λίγο απ΄όλα: περιέργεια, συμπάθεια, υποβόσκοντα πάθη, παλιές ιστορίες, νέες γνωριμίες ... Για περισσότερες λεπτομέρειες, ε, υπάρχουν και τα πμ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να είστε καλά που με ξεχάσατε μερικοί... :( Για αυτό θα δώσο τις εν λόγω φωτό που ζητά ο δόκτορας-χ από 2 παλία meeting εν έτη 2003 (!!!) δήμόσια στο forum.

Καλά κατεβάσματα....Ρε τι μου θυμήσατε νυχτιάτικα...Ωραίο έτος το 2003...;)

Α βρε Survival τοσα χρονια σου ζητανε τις φωτο κ εσυ τις ανεβαζεις στο νετ χωρις να ρωτησεις αν θελουν.Εγω παντως δε θυμαμαι να εχουμε ανεβασει αλλες φορες στο φορουμ χωρις να ρωταμε πρωτα.

Τεσπα το λινκ το εβγαλα γιατι μου ηρθαν πμ.Επρεπε να ειχες ρωτησει ....

Winmx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υποθέτω πως θα έπρεπε να ρωτήσεις όσους είναι στις φωτογραφίες, πριν τις ανεβάσεις δημόσια στο διαδίκτυο...Ποτέ δεν ξέρεις τι πρόβλημα μπορεί να δημιουργείς στον καθένα...Λίγη σοβαρότητα ποτέ δεν έβλαψε κανέναν νομίζω... :splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να δημιουργηθούν προβλήματα; Από τι μωρέ; Αφού και παλαιότερα τις είχαμε ανεβάσει στο forum....

Τέσπα εάν κάποιος νομίζει πως θίγεται ας μου το πεί να τις βγάλω, αλλιώς ας σωπάσει για πάντα. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και να σκεφτείς πως εγώ δεν έστειλα πμ... Ας πούμε ότι έφταιγε το προχωρημένο της ώρας του ποστ σου ρε Survival... emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

SurvivaL σόρρυ που σε ξέχασα! emoops emsorry

Τώρα, όσον αφορά τις φωτό, αν και θα ήταν ενδιαφέρον να τις δούμε, νομίζω πρέπει να σεβαστούμε την επιθυμία κάποιωννα διατηρήσουν την ανωνυμία τους- κι αυτή σίγουρα δεν περιλαμβάνει τις φάτσες τους εκτεθειμένες σε κοινή θέα στο νετ... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α βρε Survival τοσα χρονια σου ζητανε τις φωτο κ εσυ τις ανεβαζεις στο νετ χωρις να ρωτησεις αν θελουν.Εγω παντως δε θυμαμαι να εχουμε ανεβασει αλλες φορες στο φορουμ χωρις να ρωταμε πρωτα.

Τεσπα το λινκ το εβγαλα γιατι μου ηρθαν πμ.Επρεπε να ειχες ρωτησει ....

Winmx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όποιος κατέβασε τις κατέβασε. Όχι τπτ άλλο αλλά δεν έχω κρατήσει το link για όποιον άλλο θέλει....

Πάλι μπουκάλα έμεινα... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.