Jump to content

Ηappy birthday Alexmat!!


Αρμεγογελαδών

Recommended Posts

Happy birthday!! emwishemflowersemwinemwish Ότι επιθυμείς και καλή συνέχεια με τα καλογραμμένα ποστ σου.

yours,

zoidberg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά Alex, με το καλό να πάρεις γρήγορα το πτυχίο κ να κάνεις τα όνειρα σου πραγματικότητα. Και φυσικά να ξεκουραστείς επιτέλους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και ΔΥΝΑΤΑ emband

εμ Αρειανέ μουντιάλ βλέπεις, έχω χάσει λίγο τα μυαλά μου :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και αλλο διδυμακι???!!! :lol:

Χρονια πολλα και καλα

με υγεια και χαρα!!!

emdrunk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτο το μουντιαλ εμενα τουλαχιστον με εχει σωσει :anavwfwties: Οι δρομοι ειναι αδειοι,ολοι οι αντρες ειναι μπροστα στις τβ,το γυμναστηριο ειναι παναδειο.... embounceembounce8

Τεσπα...αλλο ειναι το θεμα μας.....τα γενεθλια του Αλεξ!

Πολυχρονος,πολυευτυχισμενος,πολυχαρουμενος.πολυποσταρισμενος emdaisy

Ο,τι επιθυμεις emwish

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά. Σας εύχομαι με τη σειρά μου ό,τι καλύτερο, επαγγελματικά και προσωπικά.

Φιλιάααααααααααααααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύχρονος emparty

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ω!Εχεις γενεθλια! :P Χρονια πολλα!!!!

ΥΓ-η φιλη μου ειναι λιγακι :wacko: κ ειχε φαγωθει να σε δει απο κοντα...μην την παρεξηγεις! Αλλα ειχες πολυ φρικαρισμενο βλεμα! Καπως ετσι: :o ...Anyway, καλο πτυχιο κ καλη συνεχεια :Pemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά συνάδελφε, να τα εννιακοσιοστήσεις (χάρις στις νέες νανοτεχνολογίες), να αποκτήσεις τα απαραίτητα CD-666 αντισώματα (αυτά ενάντια στη βλακεία), μουστάκι ανάλογο με του γνωστού καθηγητή Νευρολογίας και πάνω από όλα, τις 4 καινούργιες ταινίες Futurama που ετοιμάζονται!

Και του χρόνου, ο Θεός μαζί σου, το πτυχίο στη τσέπη και το δίκανο στον ώμο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ω!Εχεις γενεθλια! :P Χρονια πολλα!!!!

ΥΓ-η φιλη μου ειναι λιγακι :wacko: κ ειχε φαγωθει να σε δει απο κοντα...μην την παρεξηγεις! Αλλα ειχες πολυ φρικαρισμενο βλεμα! Καπως ετσι: :o ...Anyway, καλο πτυχιο κ καλη συνεχεια :Pemrose

Ε ναι λοιπόν, ομολογώ πως αιφνιδιάστηκα. Απλά πρώτη φορά 1:30 το πρωί στην κατάληψη με ζητάνε με το ονοματεπώνυμό μου άγνωστοι. Και πάνω που άρχιζα να ξεπερνάω ότι με παρακολουθούν όλοι και συνωμοτούν εναντίον μου... :P

Χρόνια πολλά συνάδελφε, να τα εννιακοσιοστήσεις (χάρις στις νέες νανοτεχνολογίες), να αποκτήσεις τα απαραίτητα CD-666 αντισώματα (αυτά ενάντια στη βλακεία), μουστάκι ανάλογο με του γνωστού καθηγητή Νευρολογίας και πάνω από όλα, τις 4 καινούργιες ταινίες Futurama που ετοιμάζονται!

Και του χρόνου, ο Θεός μαζί σου, το πτυχίο στη τσέπη και το δίκανο στον ώμο.

Χεχε το μουστάκι δυστυχώς θα το αντιμετωπίσω λίαν συντόμως, άμα τη επαναλειτουργία της σχολής. Περιττό να σου πω ότι αποτελεί πρότυπο εμφάνισης-στόχος για φέτος.

Ευχαριστώ σε όλους για τις ευχές σας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά alexmat!!! emrose

Να τα εκατοστήσεις και με το καλό το πτυχίο και ότι άλλο επιθυμείς... ;)

ΥΓ. Αααα και σόρρυ και για την καθυστέρηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε ναι λοιπόν, ομολογώ πως αιφνιδιάστηκα. Απλά πρώτη φορά 1:30 το πρωί στην κατάληψη με ζητάνε με το ονοματεπώνυμό μου άγνωστοι. Και πάνω που άρχιζα να ξεπερνάω ότι με παρακολουθούν όλοι και συνωμοτούν εναντίον μου... :P

:P Καλα εγω στην αρχη κρυβομουνα....γτ κι εγω επαθα ενα σοκ οταν ηρθε κ μου πε "παει ο φιλος της Γεωργιας να φερει τον αλεξματ"....κ σκεφτομουν "πωπω...ρεζιλι θα γινουμε!!" :lol::lol: ...αλλα μετα που σε ειδαμε :o πεθανα στο γελιο.... :P

Αντε: χαρηκα για τη γνωριμια...κ καλη συνεχεια! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.