Jump to content

Σήμερα γενεθλιάζει ο Μαύρος Μιχ (κατά το Μάυρος Πητ!)


Amelie

Recommended Posts

Ευχαριστώ βρε παιδιά.... emcolgate

Αμελίτσα ιδιαίτερα θενξ φορ όπενινγκ δε τόπικ ;) . Μεγαλώνουμε αλλά δεν ψηλώνουμε (πια). :P

Αρειανέ... ευχαριστώ για τις πολύ ιδιαίτερες ευχές σου!!! :lol: (Και μια ευχή από μένα: Περιόρισε λίγο τη...σοκολάτα!!) :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι από μένα κι από μένα χρόνια πολλά κι ό,τι ποθείς!!!!!! (20???? γεννιόντουσαν ακόμα παιδιά τότε?) τστστστσ...... empresent:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά, άμα σε πετύχω στη συνέλευση θα στα πω κ κατ'ιδίαν. Α και καλό σοκολατί μαύρισμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψηλος αντρας;Ποσο ψηλος αντρας;Εγω γιατι δε σε εχω γνωρισει ακομα;;;

Χρονια πολλα σου βρε......πολυχρονος!

empresentemrose

Πολυυυύ ψηλός άντρας Γουίνι! Αλλά τι να το κάνεις; Μικρός άντρας επίσης! Μήπως γι'αυτό δεν τον γνώρισες; :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά κι από δω, ρε :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Happy birthday to youu,happy birthday to youu!!happy birthday Mr Presideent,Happy birthday to youu!! emwishemdrunkembounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από εδώ Μιχάλη!!!!!!! :P

Σου εύχομαι πάντα να είσαι ευτυχισμένος γεμάτος αγάπη, και υγεία...!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άγγελε... ευχαριστώ!!! Καλό πτυχίο!!

Μαριζάκι, επίσης ευχαριστώ...και επίσης καλό πτυχίο!! :P:P:P:P:P:P (καλά ντε μη βαράς!!)

Τζουλ... τόπο στα νιάτα!! :P (Btw είσαι σίγουρη ότι το firewall του router δεν το χε πειράξε ο αδερφός;;;)

Μελίνα... μικρό είναι το...άντε τώρα!!! :P:P Thanks anyway!! :D

Lilpapaki... ευχαριστώ για τις ευχές, προς το παρόν στην αγκαλιά μου το 'χω! emcolgate

Νικ... καλά τα 'παμε εμείς από κοντά! ;)

Πάνο και Άννα...παρομοίως! ;)

Winmx, ευχαριστώ... Στείλτε το βιογραφικό σας και θα επικοινωνήσω εγώ μαζί σας! :P

Χριστίνα, ευχαριστώ κι εσένα.. Έχουμε δρόμο ακόμα (Εντάξει, εσύ έχεις λιγότερο!!). :rolleyes:

Γιατρίνα, ευχαριστώ! (Το μόνο τραγούδι που μου 'ρχεται με «ευχαριστώ» είναι του Χατζηγιάννη που δεν κολλάει! :blink: )

Κατερίνα... σε σένα δε θα πω ευχαριστώ, βαρέθηκα τις ευχαριστίες σήμερα! :P Πού έχεις χαθεί όμως;;;;;;;; :blink:emnuke:o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα μικρουλακι...λογω μετακομισης δεν εχω πι-σι.....Κατα τ αλλα τι λεει???

Πολλα φιλια .... emkiss ...πολυχρονος.....κ να τα πουμε κ απο κοντα καποτε! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

dvrach ευχαριστώ...

Ευχούλη επίσης...

Νερντ, ευχαριστώ... Γενικά όλα καλά... Τίποτα (ιδιαίτερα) συγκλονιστικό... Σίγουρα κάποια στιγμή θα τα πούμε και από κοντά! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.