Jump to content

Τι δε λείπει ΠΟΤΕ απ΄το ψυγείο σας?


Recommended Posts

Μπυρες,λευκο κρασι....το εχω ξαναπει απειρες σαλτσες,πρεπει να ειναι καμια 10αρια και φρεσκο γαλα πληρες (σιγα μη κανω διαιτα!!!)....και φυσικα μπολικα ντοματακια που ειναι η εποχη τους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 238
  • Created
  • Last Reply

είδα και την τύπισσα

αλλά θα συμφωνήσεις πως είναι κομματάκι "κρύα"!!!...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Χμμμμ...Σάπια μήλα, γιαούρτια (πρόβεια, ΜΕΒΓΑΛ) που το καπάκι τους έχει γίνει τρυβλίο, Χυμός πορτοκάλι Όλυμπος, γλυκά του κουταλιού με περίεργα χρώματα που δεν τα έχω δοκιμάσει ξανά, ένα βαζάκι ελιές που μου έφερε (το ομολογώ, είναι το πρώτο και μοναδικό μου "φακελάκι") ένας ασθενής από Χαλκιδική το 2005, κάτι ξερά δαμάσκηνα από πέρυσι που είχα κάποιες διαφωνίες με το έντερό μου (δεν μπορώ τους αποχωρισμούς..), νουνού μεγάλο για τον καφέ (των φίλων, γιατί εγώ δεν πίνω και τους έχω πει ότι το γάλα στον καφέ φέρνει διάρροια και δε με πιστεύουν ακόμα!) emkafes , βιτάμ (δε θυμάμαι γιατί το πήρα..), κέτσαπ (μάλλον με βασιλικό γιατί έχει κάτι πράσινα πραγματάκια μέσα), υπόθετα Lonarid και μπόλικο πάγο...΄

empuke:cool10:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βούτυρο, φρούτα, λεμόνια από το εξοχικό και κρασί-ξύδι, γιατί το ανοίγουμε και σχεδόν ποτέ δεν το πίνουμε. :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελλιπης πληροφορια Στελλιτσα?Κατσικισιο,αγελαδινο,ελαφρυ,πληρες??Διαφωτισε μας...

Παγος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα δε λείπει τίποτα....είναι φορτωμένο μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο!!!! Να ναι καλά οι γονείς... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γάλα αγελαδινό με 1,5% λιπαρά....

ακριβώς το ίδιο...

φρέσκο ή υψηλής παστερίωσης;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Χυμός ροδάκινο,ελιές,μήλα,κρέμα γάλακτος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα που το σκέφτομαι, αντί για το General Electric ντουλάπα έπρεπε να πάρω έναν ψύκτη :-)

general electric ντουλαπα για ψυγειο,28 χρονων εργενης-καπου εκει δεν εισαι ?

σουπερ ουαου πανακριβο στηθοσκοπιο χωρις πρακτικα να το χρειαζεσαι

ιατρικη και νομικη

και ποιος ξερει ποσα αλλα

εχεις μια ταση στην υπερβολη η μου φαινεται?

σαν να το κανεις επιτηδες σαν να το χρειαζεσαι να σαι ο καλυτερος να χεις το καλυτερο και παει λεγοντας

καποιος θα το χαρακτηριζε κι ενα ειδος ανασφαλειας ολο αυτο ισως

you try too much που θα λεγε κι ενας φιλος μου

καλμαρε λιγo ντε

ασ το να ρθει πιο φυσικα κι αυθορμητα το πραμα .I bet 8α σου ταιριαζει και καλυτερα τοτε

;)

υγ: πεφτω εντελως εξω λες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.