Jump to content

Κάντε βουντού


Recommended Posts

Κάντε τα μαγικά σας

μεταμορφώστε κάποιον

αλλάξυε του τη ζωή σε καλύτερη η σε χειρότερη

και που ξέρετε

μπορεί και να βγεί αληθινό το ξόρκι σας

Μου-χα χα χαχα

(σατανικό γέλιο)

Στον Κρεμαστινό και θα τον έκανα να γίνει ξανά φοιτητής και να προσπαθεί να περάσει φάρμακα προφορικά από τον Παπαδόπουλο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχαχαααα! :lol: Τέλειο θέμα!

Αρπάζω λοιπόν κι εγώ το μαγικό μου κουτάλι και μεταμορφώνω

-το προηγούμενο αφεντικό μου σε βατράχι, μια που όταν με πλήρωνε, όσο με πλήρωνε, ο μισθός μου ήταν μισός, κακός, στραβός και ανάποδος ικανός να καλύπτει τις ανάγκες ενός βατράχου, μια που το χρηματικό ποσό το αφαιρούσε από σχετικό κονδύλιο. Έτσι λοιπόν...για να καταλάβει και αυτός την αγωνία του βατράχου.... B)

Αυτό για την ώρα-είμαι σίγουρη πως θα σκεφτώ και άλλους στην πορεία :D Συνεπώς, θα επανέλθω! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

... μερικούς αποφοίτους ελληνικών πανεπιστημίων σε δικατσάδες και το ανάποδο ... για να δω αν θα έλεγαν ακριβώς τα ίδια ή θα άλλαζαν λίγο ιδέες ... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στον Κρεμαστινό και θα τον έκανα να γίνει ξανά φοιτητής και να προσπαθεί να περάσει φάρμακα προφορικά από τον Παπαδόπουλο!

Σατανικόοοοοοοοοοοο.................. emiloveyouemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμμμμ....ενδιαφέρον...

λοιπόν...θα έκανα βουντού και ξόρκια σε ένα άτομο που με έχει πληγώσει πολύ..απλά για να δεί πως είναι να βρίσκεται ο άλλος στη θέση σου,και μετά άς σε κρίνει.. :splats::blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

... μερικούς αποφοίτους ελληνικών πανεπιστημίων σε δικατσάδες και το ανάποδο ... για να δω αν θα έλεγαν ακριβώς τα ίδια ή θα άλλαζαν λίγο ιδέες ... :P

Με τους δικατσάδες το βουντού δεν πιάνει. ΑΥΤΟΙ ΕΘΝΟΚΑΘΑΡΣΗ χρειάζονται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προειδοποιηση σε ολους!!!!

Αν δω το παραμικρο που αφορα δικατσα ή προσωπικες διαφορες θα τα παρω στο κρανιο κ θα αρχιζω να σβηνω ανελεητα.Θα σας κανω εγω ΒΟΥΝΤΟΥ (ειμαι ιντοπικ :bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen: )

Δε θα μπαχαλεψετε και αυτη την ενοτητα μονο κ μονο επειδη δε εχετε τπτ καλυτερο να κανετε!!!Σ'αυτη την ενοτητα του φορουμ περναμε ολοι καλα....ΔΕΝ ειναι ρινγκ!!!

Ευχαριστω και σας φιλω :bloodomen: ή :splaaaats: οπως θα'λεγε και καποιος!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα εκανα βουντου...

Σ'εναν (πρωην <_< ...) φιλο μου,που μου την εφερε απο πισω και τα 'φτιαξε με μια κοπελα που γυροφερνα εγω...και το ξερε <_< ...και το κραταγανε μυστικο κανα τριμηνο <_< ...

Θα τον μεταμορφωνα σ'εμενα,για να νιωσει οπως ενιωσα τοτε εγω emdevil ...

Και αμεσως μετα θα τον μεταμορφωνα παλι στον εαυτο του...για να δει τι μ@λ@κι@ εκανε :lol: !!!

Ναι :D ...Η αληθεια ειναι πως τη γλιτωσα πολυ φθηνα τοτε :lol: !!Πρεπει να ειχα τυφλωθει!!Δοξα τω Θεω που με εσωσε το παιδι emthumbsup !!!Θα ειχα φουνταρει αν ειχα καταληξει τελικα μαζι της emtherapeftiki !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα μεταμόρφωνα τη μεγάλη μου καψούρα που την είχε δει τρελή θεά σε μπάζο απίστευτο γιατί είχε την εντύπωση ότι όλοι την έκαναν παρέα για το χαρακτήρα της και τη νοημοσύνη της!

Ή ίσως ακόμα χειρότερα θα την έκανα άντρα για να δέχεται τη μια χυλόπιτα πίσω από την άλλη. Να μάθει το σκασμένο!

Αααααχ...τα πα και ξαλάφρωσα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα κάνω βουντού σε ένα συγκεκριμένο πανεπιστήμιο στη Γερμανία για την πίκρα που μούδωσε σήμερα!!! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Σ όλους αυτούς τους δολοφόνους που τρέχουν στη γειτονιά μου και σκοτώνουν γατάκια. Θα τους μεταμόρφωνα σε ποντίκια ή ακόμα καλύτερα σε σακούλες σκουπιδιών να τους ξεσκίζουν με τα νύχουλίνια τους!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα κάνω βουντού στον George γιατί νόμιζε ότι τον έφτυσα και έβγαλε πάνω μου όλα του τα complex και την κακία του. Μάλλον έτσι έχει μάθει από το σπίτι του. Δε θα του το συγχωρήσω ΠΟΤΕ!!!!!! emnuke

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα κανα βουντού στις αριστερές παρατάξεις να γίνουν εξουσία να δω σε ποιους θα αναζητούσαν ευθύνες και με ποιους θα εναντιώνονταν πλέον....!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

...μας κόλασες πάλι βραδιάτικα!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.