Jump to content

Goldie's Nameday! and not only... MD!


Roadrunner

Recommended Posts

Ελενάκι μου Χρόνια σου πολλά! emcolgate Πολύχρονη! :rolleyes:

Να χαίρεσαι την γιορτή σου και να ομορφαίνεις κάθε μερά και περισσότερο... (πόσο ακόμα βέβαια δεν ξέρω B) ) :P

Να έχεις συνέχεια επιτυχίες και να γελάς, να γελάς και μετά να ξαναγελάς! :)

Να κάνεις πολλά ταξίδια και να μας έρχεσαι συχνά πυκνά! :splaaaats:

emroseemroseemrose αυτά τα λίγα απο εδώ.....

ΜουΔου χι χι :lol:

Χρόνια πολλά και σε σένα! Να χαίρεσαι και εσύ με την σειρά την γιορτή σου και να σε χαίρονται οι φιίλοι σου και όσοι σε νοιάζονται!

Αν και σε έχω χάσει lately και δεν ξέρω που αλονίζεις.. όπως και να έχεις να έχεις και εσύ με την σειρά σου (οι κυρίες προηγούνται) επιτυχίες και χαρές!

emrose άντε πάρε και εσύ ένα γιατί είσαι και παραπονιάρης.. τι να σε κάνω... :huh:

Χρόνια πολλά και στους υπόλοιπους που γιορτάζουν... πολύχρονοι όλοι σας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα και καλα! emkissing

με υγεια και χαρα!!! emdrunk

Χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες και δεν πρεπει να ειναι λιγοι τελικα,ε??? emdaisy

emband

:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και καλά και από μένα στους εορτάζοντες και στις εορτάζουσες του φόρουμ και ειδικότερα στους αναφερόμενους στον τίτλο! :):):):)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xρόνια Πολλά Goldouko μου...να είσαι πάντα ευτυχισμένη!!! emroseemroseemroseemrose

Που θα το κάψεις απόψε?

Να σου ρθουμε με τον Μπιπ Μπιπ να το γιορτάζουμε μαζί??? :P

ΜΔ Χρόνια Πολλά...σου εύχομαι οτι επιθυμείς... emrose

Χρόνια Πολλά και σε όλους όσους γιορτάζουν!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά!!! Πολλές ευχές σε όλους τους εορτάζοντες σήμερα...να είναι καλά και να χαρίζουν πολλά χαμόγελα γύρω τους!! (κοινότοπη ευχή αλλά την εννοώ :splats: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και από τον τέως υπεύθυνο για τις ευχές στο φόρουμ (με φάγανε τα κυκλώματα,τα ίδια κυκλώματα που φάγανε τη Βίσση), ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΔΥΝΑΤΑ σε

Κώτσους/Κώτσαινες

Ελένες/Έλενους; :splats:

ειδικότερα στους ΜΔ και Γκόλντι να είναι ευτυχισμένοι και να το γλεντήσουν ακούγοντας Χαρντ Ροκ Αλληλούια emband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να στε καλά ρε όλοι σας με ξεχάσατε! ΦΤΟΥ ΣΑΣ !!!

υγ. χρόνια πολλά κι από μένα στους συνεορτάζοντες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι από μένα χρόνια πολλά σε όλους τους Κων/νους και τις Ελένες και ειδικότερα στους συμφορουμίτες... :P

ΥΓ: Χρόνια Πολλά και Αγωνιστικά Κων!!! emkafes:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά και καλά στις εορτάζουσες και τους εορτάζοντες του φορουμ μας!!! Ο,τι επιθυμείτε Κων/νοι και Ελένες!!!

you are the winners...

you are, you are! you are, you are!

you are the winners...

you are, you are! you are, you are!

So, we gotta wish you,

wish , wish for the winners

wish wish , wish for the winners

Χρόνια πολλά , Goldουλι!!!

Χρονια πολλά, Κωνσταντίνε!!!

Κάθε καλόοοοοο!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά BOSS!! ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!! emrockonembandemflowers

Και σε εσένα goldie,αν και έχεις χαθεί εσχάτως.. emrose^_^

inliner u2-χρόνια πολλά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Many years to all :D :D :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σας!

Δεν περίμενα να δω ποστ με ευχές γιατι έχω εξαφανιστεί εδώ και λίγο (πολύ!) καιρό, ειδικά αφού την τελευταία φορά που μπήκα στο φόρουμ κόλλησα ένα σωρό ιούς και Trojans και μου πήρε πολύ καιρό να καθαρίσω το laptop της δουλειάς! Φοβήθηκα και δεν ξαναμπήκα! :blink:

Είσαστε πολύ γλυκούληδες όλοι που μου ευχηθήκατε, σας ευχαριστώ ξανά!!

Roadrunner δεν ξέρω τι έχω κάνει για να μου αξίζουν τόσα καλά λόγια αλλά σε ευχαριστώ όπως και να'χει!!

lullaby17 σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Καλές επιτυχίες στην εξεταστική!

Doctor_7 μου τί να πωωωωωω?? Σ'ευχαριστώ πολύ και για το sms! Επιστρέφω την αγάπη μου στην πόλη του καύσωνα!!

Spiderάκο πολλά πολλά φιλιά στην Πάτρα και σ'ευχαριστώ για τις αραχνοϋφαντες ευχές!

Μαριζάκι μου αγαπημένο σ'ευχαριστώ και για το sms και hang in there, ακόμη λίγο διάβασμα και οι διακοπές είναι γεγονός!! Όποτε θέλετε να κοπιάσετε στο νησί, να το κάψουμε παρεούλα (αν και χθές δεν το έκαψα, μάλλον κάηκα από τον ήλιο στην πισίνα!)

Sofoula-Sofaki ευχαριστώ πολύ! Από το Ελένουλα-Ελενάκι! :P

M@N1I< σου στέλνω το στάνταρτ γλυκό σου με DHL! Όχι που θα το ξεχνούσα!

The Baby Shambles - Συμφωνώ και επαυξάνω, Φτού μας! Και μετά ξε-φτού μας γιατί γιορτάζουμε! Ευχαριστώ για τις ευχές!

Nerdanel με το ωραίο nick σε ευχαριστώ πολύ! Καλές επιτυχίες αν διαβάζεις κι'εσύ για εξετάσεις...

mixmavros πολλές συμφορουμιτικές ευχαριστίες για τις ευχές σου! Οι αγωνιστικοί χαιρετισμοί προς τον Κωνσταντίνο ενισχύονται και από μένα!

Tik-tak-ούλι μου γλυκό! Μου έλειψες! Να'σαι καλά και σ'ευχαριστώ για τις ευχές! Keep Writing!

a_panayiotou σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Όντως χάθηκα... λίγο οι ιοί, λίγο ο φόρτος εργασίας... σας παρακολουθώ όμως άσχετα αν δεν γράφω συχνά! (Big sister is watching you!)

ΝΜ25 ευχαριστούμε για τα many years! Many thanks σε σένα!! χιχιχιχι... B)

Με τη σειρά μου να ευχηθώ Χρόνια Πολλά σε όλους όσους γιόρταζαν χθές!

Να ζήσουμε, να ευτυχίσουμε, και ότι ποθούμε να το αποκτήσουμε!!! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω τα ειπα σε ολους νωριτερα ΜΔ,Γκολντι,Ναντια,στον παραπονιαρη στα Γιαννενα (εγω δε σε ξεχασα βρε κτηνος :P )....ή πμ,ή εμαιλ,ή σμσ.....χρονια πολλα σε ολους σας και παλι!

Αααα ξεχασα τον Προφ στη Ρωμη.....

Να'στε ολοι παντα καλα :) :) :) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.