Jump to content

Μου στάλθηκε αυτο το e-mail απο το greekmeds


aifos

Recommended Posts

Μου'χαν ερθει την Παρασκευη 2 τετοια εμαιλ....τα εσβησα.

Αααααααγγελε .....παλι καλα που με ενημερωσες οτι καθατρισαν το μαγαζι....μπραβο βρε...τς τς τς μας εφαγαν οι βιβλιοθηκες :splats::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παίδες κι εμένα μου ήρθε αλλά επειδή αν είναι pm το βλέπω απ'ευθείας από greekmeds το έσβησα χωρίς καν να δω τι παίζει. Διάβασα απο admin ότι παίζει να είναι ιός....

Την πάτησε κανείς....?

Ελπίζω όχι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου'χαν ερθει την Παρασκευη 2 τετοια εμαιλ....τα εσβησα.

Αααααααγγελε .....παλι καλα που με ενημερωσες οτι καθατρισαν το μαγαζι....μπραβο βρε...τς τς τς μας εφαγαν οι βιβλιοθηκες :splats::P

κ εγώ από βιβλιοθήκη έμπαινα για να μην κολλήσω τον δικό μου υπολογιστή. Οι άλλοι κομμάτια να γίνουν χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
Το αντιβιοτικο μου χτυπησε deny access και εβγαλε οτι οφειλεται σε:

EXP/MS06-001.WMF και

EXP/JS.CVE2005-1790j

Δειτε και εδω τι βρηκα σχετικα:

http://www.alliancefunds.net/members.html

ανοίγοντας το δεσμό που δίνεις αμέσως χτύπησαν συναγερμοί στο avast.η σελίδα που φορτώθηκε ξεκίνησε αυτόματα να κατεβάζει κάποιον ιο (δε συγκράτησα ποιόν γιατί το σταμάτησα αμέσως).

ξέρεις, αν το ήξερες θα έλεγα ότι δεν είναι ιδιαίτερα ευγενικό να δίνεις δεσμούς σε σάιτ που σου εγκαθιστούν ιούς ή trojans ειδικά χωρίς να προειδοποιήσεις...

αν δεν το ήξερες ψάξε τον υπολογιστή σου, κάτι θα έχεις αρπάξει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντε βρε,σου βγαλε τετοιο πραγμα :blink: ?

Εμενα δε μου χτυπησε κανενα συναγερμο το αντιβιοτικο μου,το οποιο μαλιστα ειχε μπλοκαρει ολη αυτη την ιστορια με το χακεμα του φορουμ!!

Οχι μονο ιους δεν περιεχει η σελιδα,αλλα,αντιθετα, το patch για το πώς να ξεπεραστει το προβλημα :blink: !!

Φυσικα και δεν ηξερα αν περιεχει ιους,κανεις αλλος δεν παραπονεθηκε,αλλα και τωρα που χτυπησα το λινκ,παλι δε μου εβγαλε τιποτα,οσο για το αντιβιοτικο μου νομιζω οτι θα το εβρισκε,απο τοτε που το εβαλα δεν εχω κολλησει τιποτα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως άρχισε να κατεβάζει το patch που λέει ο Αρειανός και το avast το αναγνώρισε για ιό;;;

Ούτε εμένα μου βγάζει τίποτα πάντως..... emconfused

ΥΓ:Isis είσαι σίγουρη/ος ότι ο υπολογιστής σου είναι «καθαρός»;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.