Jump to content

Ο Blacr εχει γενεθλια!!


neraidoula

Recommended Posts

Χρονια σου πολλα Blacr, να τα εκατοστησεις και ο,τι επιθυμεις!!! emkiss

emroseemroseemrose

μαζευτειτε ολα τα παιδια , για να πουμε το τραγουδακι των γενεθλιων :lol:emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιός είναι ο ΜπλακΑρ??Whatever-Χρόνια πολλά.

Μια αφιέρωση:

Η Τζουλ δεν μπορει να κανει λογγιν, αλλά εκ βαθους καρδίας εύχεται σε όλες τις Σοφίες του φορουμ να μην μασήσουν στις πεφτουλιάρικες, κακομοιρίστικες και λιγούρικες διαθέσεις του

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ για τις ευχές ! Κι όσο για την ιδιαιτερη αφιερωση , χαίρομαι που προκαλω το ενδιαφέρον όσων με γνωρίζουν και για την ευκαιρία που τους χαρίζω να δίχνουν αυθόρμητα την ποιότητά τους !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα με αισιοδοξια και ελπιδα!

ό, τι επιθυμεις! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά BlacR!

ΥΓ: Τόπικ ξεκατινιάσματος υπάρχει;; :bloodomen:

Οποιος δεν γνωρίζει...παρακαλώ να μην μίλάει.Ευχαριστω!

Ευχαριστώ για τις ευχές ! Κι όσο για την ιδιαιτερη αφιερωση , χαίρομαι που προκαλω το ενδιαφέρον όσων με γνωρίζουν και για την ευκαιρία που τους χαρίζω να δίχνουν αυθόρμητα την ποιότητά τους !

Ποιότητα? Από πού και ως πού την ξέρεις εσύ αυτη τη λέξη? :splats:

Ελα να ανάψουμε την πίπα της ειρήνης..! emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από μένα έστω κ εκπρόθεσμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οποιος δεν γνωρίζει...παρακαλώ να μην μίλάει.Ευχαριστω!

Χμμμ <_< μην το δένεις και κόμπο... Τέσπα αφού παρακαλείς τόσο ευγενικά, δε μιλάω. emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ για τις ευχές ! Κι όσο για την ιδιαιτερη αφιερωση , χαίρομαι που προκαλω το ενδιαφέρον όσων με γνωρίζουν και για την ευκαιρία που τους χαρίζω να δίχνουν αυθόρμητα την ποιότητά τους !

Χρόνια πολλά! Τα μάθαμε... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανάλογα τί είναι ο καθένας.

Αν κάποιος είναι κλόουν του κάνεις το τόπικ τσίρκο,

αν είναι καραγκιόζης το κάνεις παράγκα.

Διαλέγετε και παίρνετε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ για τις ευχές όσων είχαν αυτή τη διαθεση κι ας μην ειχα την ευκαιρία να εχω ξαναμιλησει μαζί τους ή να τους γνωρίζω.

Όσο για τους υπολοιπους που επισης δεν με γνωρίζουν προσωπικά, αλλα έχουν την ιδιατερότητα να κρύβονται πισω απο την ανωνυμία τους και να χλευαζουν περιπαικτικά, στηριζόμενοι στην εμπάθεια μιας κοινής τους φίλης απέναντι στο άτομό μου , τους προκαλω ευθέως να εκφρασουν τις αποψεις τους σε προσωπικο επιπεδο σε μενα για να παρουν και τις αναλογες απαντησεις !

Όσο για το τσιρκο και τις παραγκες χαρακτηρίζουν παντα τους ανθρώπους που τα δημιουργουν κυριες μου !

Χάρηκα παρα πολυ που σας έδωσα την ευκαιρία να δειξετε σε δεκαδες ανθρώπους ενος επιστημονικου χώρου πόσο δειλά και ανώριμα ατομα υπαρχουν σε αυτή τη χώρα κι ακριβώς δίπλα μας !

Ευχαριστώ !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανάλογα τί είναι ο καθένας.

Αν κάποιος είναι κλόουν του κάνεις το τόπικ τσίρκο,

αν είναι καραγκιόζης το κάνεις παράγκα.

Διαλέγετε και παίρνετε!

σε ξερω?με ξερεις? <_<

Οχι!!!!Οποτε δεν εχεις κανενα δικαιωμα να μου προσδισεις χαρακτηρισμους emdots ...απο το ποστ σου και μονο...φαινεται η ποιοτητα σου ..λυπαμαι πολυ ...

δεν θα σου κανω ομως την χαρη να σε βρισω ...γιατι ειναι χασιμο χρονου και γιατι θα σου δωσω και αξια ...σε περιπτωση που ασχοληθω μαζι σου . :splats:

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μετά από όλα αυτά emoops ,(και έχοντας δει με άλλο μάτι τις ευχές στο συνάνθρωπό μας :splaaaats: ),θα κάνω την καταλυτική παρέμβαση και θα ευχηθώ σε όλους να γιορτάσει κάποιος άλλος το συντομότερο δυνατό ώστε να ευχηθούμε στον επόμενο τουλάχιστον! emgoalemrockon

Στην ανάγκη,προσφέρομαι να γιορτάσω αύριο κιόλας ώστε να αλλάξουμε θέμα.Δέχομαι τις ευχές και τα δώρα σας! :P:P

Btw,χρόνια πολλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε ξερω?με ξερεις? <_<

Οχι!!!!Οποτε δεν εχεις κανενα δικαιωμα να μου προσδισεις χαρακτηρισμους emdots ...απο το ποστ σου και μονο...φαινεται η ποιοτητα σου ..λυπαμαι πολυ ...

δεν θα σου κανω ομως την χαρη να σε βρισω ...γιατι ειναι χασιμο χρονου και γιατι θα σου δωσω και αξια ...σε περιπτωση που ασχοληθω μαζι σου . :splats:

:antegeia:

Δεν σε ξέρω και όπως φαίνεται δεν πρόκειται να σε μάθω κιόλας. Αλλά γιατί νομίζεις ότι οι χαρακτηρισμοί που εκφράζω αποδίδονται σε σένα; Είναι σαφές τοις πάσοι ότι απευθύνονται στον εορτάζοντα, ο οποίος παρεπιπτόντως δεν έχει δικαίωμα να μιλάει για χρήση της ανωνυμίας όταν την καταχράστηκε με τέτοιο τρόπο.

Α, και κάτι τελευταίο. Την αξία μου δεν την αντλώ ούτε από το συγκεκριμένο site, ούτε από τον επιστημονικό χώρο και φυσικά δεν περίμενα εσάς να μου την ανεβάσετε......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

αν θυμαμαι καλα ..το τοπικ αυτο το ανοιξα εγω ...αν ηθελες να βρισεις τον Blacr . μπορουσες να το κανεις με πμ :blink:

Blacr μωρο μου , ;) αν ηξερα οτι ο μισος γυναικειος πληθυσμος του φορουμ , ειναι ερωτευμενος μαζι σου (δεν μπορω να εξηγησω διαφορετικα ολο αυτο το ενδιαφερον ..για να σε "φανε " ;) )..τοτε δεν θα ειχα προχωρησει στο να σου ανοιξω τοπικ γενεθλιων ...αλλα θα ειχα αρκεστει στις ευχες σε προσωπικο επιπεδο :P

emiloveyouemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς σου ήρθε η ιδέα ότι όταν απαντάμε σε κάποιο πόστ ή αναφερόμαστε σε κάποιο άτομο, το σχόλιο πηγαίνει απαραίτητα και ταυτόχρονα και στον topik starter. Μην θίγεσαι λοιπόν. Και φυσικά δεν είμαι ούτε υπήρξα ποτέ ερωτευμένη με τον Blackadder. Τέτοιου είδους συμπεράσματα είναι άστοχα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσο για τους υπολοιπους που επισης δεν με γνωρίζουν προσωπικά, αλλα έχουν την ιδιατερότητα να κρύβονται πισω απο την ανωνυμία τους και να χλευαζουν περιπαικτικά, στηριζόμενοι στην εμπάθεια μιας κοινής τους φίλης απέναντι στο άτομό μου , τους προκαλω ευθέως να εκφρασουν τις αποψεις τους σε προσωπικο επιπεδο σε μενα για να παρουν και τις αναλογες απαντησεις !

Όσο για το τσιρκο και τις παραγκες χαρακτηρίζουν παντα τους ανθρώπους που τα δημιουργουν κυριες μου !

Χάρηκα παρα πολυ που σας έδωσα την ευκαιρία να δειξετε σε δεκαδες ανθρώπους ενος επιστημονικου χώρου πόσο δειλά και ανώριμα ατομα υπαρχουν σε αυτή τη χώρα κι ακριβώς δίπλα μας !

Ευχαριστώ !

Κρύβονται πίσω απ'την ανωνυμία τους?? :blink::blink:

Ναι,είναι το καλλιτεχνικό μου..

Όσο να αφορά αυτό που λες,ότι μας χειραγωγεί(δλδ,είμαστε ανδρείκελα?? :blink: ) μια 'κοινή φίλη' τι έννοεις??

Η εμπαθης συμφορουμιτισσα που αναφέρεις για καποιο λογο δεν μπορει να προβαλει αντιλογο. Κανεις δεν σκεφτηκε το γιατι??

Μήπως επειδή για τεχνικούς λόγους δε μπορεί να μπει και για αυτό ακριβώς το λόγο μπορείς και εκφράζεσαι τόσο ελεύθερα για αυτήν??

Φωνές στο κεφάλι μου με προστάζουν να πω:

..Μερικοι δε θα πρεπε να μιλανε, γιατι ο κινδυνος να διασταυρωθουν ορισμενες πληροφοριες ειναι ιδιαιτερα ορατος (για να μην πουμε οτι δεν ειναι πια κινδυνος, αλλα πραγματικο γεγονος)..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η εμπαθης φιλη μου, με παρακαλει να γραψω εκ μερους της:

'Εισαι να συγκρινουμε τις εμπαθειες μας??'

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ....μεγαλα παιδια ειστε δε χρειαζεται να σας πω οτι μπορειτε να τα πειτε και με πμ.....ε;Ενα τοπικ γενεθλιων ειναι....ευχες.....μη το ξεφτιλιζουμε εντελως

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.