Jump to content

Πού είναι η φωτογραφία μου? Οέο?


neurosurgeon???

Recommended Posts

Μόνο κ'έρημ' έμεινε το profile μου χωρίς φωτογραφία...Τι να κάμνω;

Πάω στο my controls , στο change personal photo και μού γράφει το εξής:Sorry, the board administrator has not enabled your permissions for this part of the control panel.

Δεν έχω αλλάξει κάτι στο board settings, πέρα από αυτό με τις ζώνες με την ώρα(πώς λέγεται, μωρέ;).

Α! Έχω και πρόβλημα με την υπογραφή. Θέλω να βάλω μια εικόνα, την κρατάω alive με Ctrl+C και την αντιγράφω με Ctrl+V. Αλλά malheurement δεν την εμφανίζει... <_<

Ας με help anybody!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλλον δεν έχεις ακόμη αρκετά privileges για να το κάνεις. Η μόνη λύση είναι να ξημεροβραδιαστείς ποστάροντας μέχρι να γίνεις προμ μέμπερ. Good luck!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ορίστε...δηλαδή τώρα πείτε μου...είναι πράγματα αυτά...να ωθούμε τα νέα μέλη να γράφουν πόστ που να έχουν μόνο ένα emoticon πχ, μόνο και μόνο για να βάλουν μια φώτο στην υπογραφή τους???? :P:splats:emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ειναι, πραγματικα, συγκινητικη η ανησυχια που εκφραζεις με το post σου αυτο, αγαπητη Μαριζα...Βουρκωσα... embyebye

Trippinon μου χίιιιιιλια συγνώμη...δεν ήθελα να σε στενοχωρήσω μέρες που είναι... emhug:splats::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.