Jump to content

Θέλει μαγκιά....


xalia

Recommended Posts

Να ματώνεις με κάθε λέξη και να μη δείξεις δάκρυ. Να μη μάθει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 110
  • Created
  • Last Reply
emarup Γιατί να μη μάθει? Ο καθένας οφείλει να μαθαίνει από τα λάθη του, όχι να μη μαθαίνει τπτ από προστασία αλλουνού και να συνεχίζει το ίδιο βιολί emfly
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει μαγκιά να πας να δώσεις μάθημα προφορικά. Μα γιατί δεν τα κάνουν όλοι multiple choise, να τελειώνουμε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει μαγκιά να πας να δώσεις μάθημα προφορικά. Μα γιατί δεν τα κάνουν όλοι multiple choise, να τελειώνουμε;

Θελει ΠΟΛΥ μαγκια να δωσεις προφορικα.Μα σου μενει και βγαινεις κερδισμενος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Προς το παρόν, μου έχει μείνει μόνο ένας 'πονοκέφαλος σ' όλο μου το σώμα'. Και μόνο στη σκέψη!

Θέλει μαγκιά να πας να δώσεις μάθημα προφορικά, που έχεις κοπεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει μαγκιά να πας να δώσεις μάθημα προφορικά, που έχεις κοπεί.

Σε αυτο υπαρχει μεγαλη αγριαδα ομολογουμενως.Στη χωρα των μακαροναδων παντως εκτιμουσαν αφανταστα το να μην τα χανεις....κοστιζε στην αρχη πολυ (ψυχικη οδυνη..!!) μα ηταν ωφελιμο πιστευω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το προφορικο ειναι οντως οδυνηρη και τραυματικη εμπειρια,μετα το πτυχιο βεβαια καταλαβαινεις οτι σε εχει ωφελησει πολυ,εχεις μαθει ν'αντιμετωπιζεις ψυχοφθορες καταστασεις.

Θελει μαγκια να ακους κακεντρεχη σχολια απο "φωστηρες"και ασχετους που εχουν γνωμη για πραγματα που εσυ τα εχεις ζησει απο πρωτο χερι και να διατηρεις την ψυχραιμια σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει μαγκιά να διαπρέπεις στο εξωτερικό και να επιστρέφεις στην Ελλάδα, ξέροντας ότι θα φας φτύσιμο για ό, τι έχεις κάνεις και ξέρει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει μαγκιά να διαπρέπεις στο εξωτερικό και να επιστρέφεις στην Ελλάδα, ξέροντας ότι θα φας φτύσιμο για ό, τι έχεις κάνεις και ξέρει.

emgoalemgoalemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[b]θελει μαγκια,

να τελειωσεις την ιατρικη και ακομα

να πιστευεις

σε αυτο που σε εκανε απο μικρο

να πεις πως θες να γινεις γιατρος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει μαγκιά να σταματήσω να γδέρνω τόσο άσχημα το μέσα μου και να αρχίσω να χαιδεύω λίγο τον καημένο τον εαυτό μου..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει μαγκιά......να ξέρεις να κάνεις υπομονή όταν πρέπει και να μν αποογοητεύεσαι!

Και θέλει μαγκιά,να δέχεσαι την αποδοχή του δήθεν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Θέλει μαγκιά να προτιμήσεις να σπάσεις το τζάμι του παράθυρου με τη γροθιά σου από το να σπάσεις το κεφάλι ενός ανθρώπου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

θέλει μαγκιά να χωρίζεις τον άλλον όταν σε απατάει... χωρίς 2η κουβέντα...(πόσο μάλλον χωρίς ρεζιλέματα και μπουνιές...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

θέλει μαγκιά να είσαι ΔΙΚΑΤΣΑΣ-ΔΟΑΤΑΠΑΣ και να σου πρήζουν τ @@ όλοι οι Έλληνες απόφοιτοι ότι εσύ φταις για τις αναμονές που υπάρχουν εδώ και 20-25 χρόνια στις ειδικότητες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ναι οντως θελει "τρομερη μαγκια".... :wacko:

καλα βρε φωτης κι εγω εχω το ζορι μου που δε μου καθεται ο Τακης, αλλα δεν καθομαι να το διατυμπανιζω σ ολα τα τοπικ: απο το "πες τα ντερτια σου"....εως το..."τι μπορω να μαγειρεψω μ ενα ακτινιδιο και μια γαριδα"... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θελει μαγκια να συναντας στο δρομο παλιες συμαθητριες που ειναι πολυτεχνειο και αλλα ΑΕΙ, και να τους λες οτι εδωσες 2 φωρες πανελληνιες και περασες σε μια σχολη του 08. Και να τα λες με το χαμογελο στα χειλη επειδη χαρηκες που τις ειδες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.