Jump to content

Βιολογία ΙΙ


tzina_ali

Recommended Posts

κατι ακουσα για μετα το Πασχα ..αλλα δεν ξερω αν εχει βγει ημερομηνια .Οσο για την υλη ,ειναι καλυτερα να ρωτησεις προσωπικα στην εδρα.Πολυ βοηθησα ε ? :splats:

οσο για την δευτερη προοδο , αυτη μαλλον θα μπει τον Ιουνιο (μεσα στην εξεταστικη) και οσοι δεν εχουν δωσει προοδους , θα εξεταστουν σε ολοκληρη την υλη .....ζωη σε λογου μας :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Χωρίς να θέλω να γίνω κουραστική, αλλά μακριά από τα Γιάννενα δεν έχω άλλη μέθοδο να μάθω...

Η πρόοδος τελικά μπήκε για τις 10/05. Μήπως υπάρχει κανένας καλό β'ετής που να θέλει να μοιραστεί μαζί μας τι γίνεται αν κοπείς στην πρόοδο αυτή; Ισχύει ό,τι για τη Βιοχημεία, δηλαδή μπορείς να δώσεις τον Ιουνίο όλη την ύλη ή πας απ'ευθείας Σεπτέμβριο?

Ευχαριστώ!

ΥΓ.Επείγον

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, έγινε τόσο αγγουράτη η Βιολογία; Εγώ θυμάμαι ότι στο έτος μου ( κάποτε ) την περνάγαμε με τα τσαρούχια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγγουρατη..ειναι ο πιο λαιτ χαρακτηρισμος που θα μπορουσες να δωσεις αγαπητε greeneyes <_<

δεν θα αναφερθω παραπανω ...γιατι θα ξεφυγω ..και θα αρχισω να βριζω ..που μου το παιζουν ολοι επιστημονες εκει μεσα :splats::splats:emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.