Jump to content

Στο...Παρά Πέντε..!!!


Recommended Posts

Αλήθεια μην μου πείτε οτι δεν βλέπετε αυτή τη σειρά..??? :blink:

Φέτος ειλικρινά αυτή η σειρά έχει γίνει αγαπημένη για μικρούς και μεγάλους..!!! emrockon

Εσείς την βλέπετε? :splats:

Ποιος πιστεύετε οτι είναι ο "κακός"? :unsure:

Απόψεις σας,υποψίες??? <_<

Αγαπημένες σας ατάκες..??? emiloveyouB)

Περιμένω με ανυπομονησία το σημερινό επεισόδιο,και τις απόψεις σας..!!! emsos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ατάκες Θεοπούλας:

(χτυπάει το κινητό της Θεοπούλας)

Σπύρος:Θεοπούλα έχεις κινητό;

Θεοπούλα: Με bluetooth.

Σπύρος: Μη χειρότερα.

Θεοπούλα: Με έστειλε ο γιος μου MMS.

Σπύρος: Διακοπές πρέπει να σε στείλει.

Σόφι: Θέλω κι εγώ τέτοιο κινητό.

Θεοπούλα: 3G να πάρεις!!! :P

Σοφία:Σπύρο μου τι θα κάνεις τα Χριστούγεννα;

Σπύρος : Θα κάτσω εδώ.

Σοφία: Και την Πρωτοχρονιά;

Σπύρος :Θα κάτσω εδώ.

Θεοπούλα: Θα πιαστεί ο κώλος σου! :o

-Τι είναι λεσβία;

-Όταν μια γυναίκα παέι με μια άλλη

-Πού;

-ΣΤΗ ΛΑΪΚΗ!!!

-Α καλά γιατί στην γειτονιά μας,όλες λεσβίες είμαστε :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ατάκες Ντάλιας:

Ντάλια: Τι είναι;

Φώτης: Φαγκρί.

Ντάλια: Τι;

Φώτης: Ψάρι, Φαγκρί.

Ντάλια: Α, Φαγκρί. Πρώτη φορά το ακούω. Δεν μου λες βγαίνει και σε άλλα χρώματα; Φαμπέζ, Φαμόβ και τέτοια;

Φώτης: Όχι μόνο σε αυτό.

Ντάλια: Α, δεν θέλω. :splats:

Ντάλια:Αλήθεια Σπύρο καιρό ήθελα να σε ρωτήσω.Μένεις στα Πατήσια έτσι?

Σπύρος:Ναι

Ντάλια:Είναι πολλά???

Σπύρος:ΤΙ εννοείς?

Ντάλια:Όπως τα Επτάνησα?Ένα Πατήσι εδώ,ένα Πατήσι εκεί??? :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο τύπος που κανει τις διαφημίσεις cosmote...

αυτός είναι ο κακός!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I love, love, LOVE "Para Pente" :D:P :P

Είναι από τις πιο πρωτότυπες, πιο αστείες αλλά και πιο αγωνιώδεις, πιο καθηλωτικές, πιο εθιστικές σειρές που πέρασαν από την ελληνική τηλεόραση! Εκτρώματα τύπου "Η ώρα η καλή", "Θα βρεις το δάσκαλό σου" ή το ανεκδιήγητο και ανυπόφορο "Έρωτας με Επιδότηση ΟΓΑ" απλώς ωχριούν μπροστά στο χιούμορ, την ευφυία και τη σπιρτάδα του... η πλάκα είναι όμως ότι ακόμη και για κωμική σειρά είναι και πάλι ασύγκριτη στο δραματικό της μέρος απέναντι σε πολλά... "δράματα".

Όποιος δε βλέπει "Παρά Πέντε", όχι απλά χάνει την καλύτερη τηλεοπτική σειρά των 3 τουλάχιστον τελευταίων ετών, στερεί από τον εαυτό του τη χαρά να διασκεδάσει ολόψυχα το δύσκολο βράδυ της Δευτέρας...

vlcsnap-27777.jpg

Υ.Γ. Στις ατάκες να προσθέσω το αμίμητο "Ιιιιιιιιιι μαρήηηη" της αξιαγάπητης Ζούμπι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www. ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika --asanser.com/

have fun!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΙΧΙΧΙΧ...!!! :P

Το χθεσινό επεισόδιο πολύ καλό..!!!Άν και μας άφησε τώρα να περιμένουμε ώς την άλλη Δευτέρα για να δούμε ποιος ήταν μέσα στο δωμάτιο...!!!

Υγ ποιός είναι αυτός που κάνει τη διαφίμηση της cosmote??? :mellow:

Πάντως γενικά πολύ διαφορετική σειρά μα απίστευτο χιούμορ και οι χαρακτήρες της σειράς δεν παίζονται..!!!

Μα Θεοπούλα και Ντάλια δεν παίζονται..!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, είναι εκείνος ο τύπος που έπαιζε τον Περσίδη στη σειρά "Ειμαστε στον αέρα".

Ο ασπρομάλλης με τη μπάσα φωνή που έχει κάνει μια σειρά από διαφημήσεις για την cosmote, με χαρακτηριστική φωνή και ρωτά τα απιδιά αν θέλουν να κάνουν σύνδεση ή καρτοκινητό?

Τουλάχιστον από τη φωνή είμαι ανάμεα σε αυτόν και στον ιδικτήτη του Τηλεβόα, με την ιδέα ότι τους βρίσκει συνεχώς πληροφορίες για να τους κατευθύνει σε λάθος δρόμο και να αποπροσανατολίσει τις έρευνες!

Καπουτζίδης....Θ Ε Ο Σ!!!

χοθέ....

Νομός Δράμας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααααααααα νομίζω κατάλαβα ποιόν λές...!!!! :P

Μπορεί τι να πώ...Πάντως είμαι σίγουρη πως θα μας αφήσει άφωνους με το τέλος..!!! :rolleyes:

Πολλά ακούγονται..!!! ;) Υπομονή και θα δούμε τι θα γίνει!!! :mellow:emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To θέμα δυστυχώς είναι ότι το mega βρήκε την κότα με το χρυσό αυτγό και φοβάμαι ότι θα μας βγάλουν την ψυχή με τις επαναλήψεις!

Είναι ζήτημα αν θα δείξουν άλλα 6 επεισόδια μέχρι να κλείσει ο κύκλος και μετα βίας 1 μέχρι το πάσχα. Μετά θα αργήσουν σε μορφή τηλεταινίας κάποια επεισόδια...

Υπομονή

...και νομίζω ότι περιμένουμε να δούμε ΤΙ είδαν στο δωμάτιο και όχι ποιον!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-Αγαπημένος τραγουδιστής

-Ο Κουρκούλιης!...εεεε Χατζιγιάννιης;

-Τον Πάριο θα πεις!!!!

-Τον Γιάννιη;;;

-Αγαπημένη τραγουδίστρια...

-Πρόσεξε κακομοίρα μου! Τόσες υπάρχουν...Βίσση, Βανδή

-Κοκκίνου, Πέγκυ Ζήνα

-Μαριάντα Πιερίδη, Χαρούλα Αλεξίου

-Η Γαλάνιη!!!!!

:lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε ξέρω, εμένα προσωπικά δε μου προξενεί καμιά εντύπωση πλέον αυτή η σειρά. Η φιλόσοφος Θεοπούλα (κόπυράιτ Σαλίγκαρος, εεεέτσι Ίριδα να μην ξεχνιόμαστε) και η στοχάστρια Ντάλα κουράζουν μετά από μερικούς μήνες. Δε ξέρω ειδικά η Θεοπούλα, ίσως λόγω του γεγονότος οτι είμαι Παπαγιώτης και βρίθει η περιοχή από περήφανα γερόντια και αγέροχες γεροντοπούλες, δεν.......βλέπω μπεμπέκες κάθε μέρα :P καταλαβαίνετε

Βέβαια για οποίον δε έχει γερόντια πολλά με Αλτς, τότε ναι Θεοπούλα με τα χίλια

ΥΣ: Μπλέκει λίγο τη Δευτέρα με το πρόγραμμα του Χίου για μισή ώρα. B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[....Δελτίο Τύπου...στο παρα πέντε

Με ένα σύντομο δελτίο τύπου το Μεγκα ανακοινώνει οτι "Δυστυχώς ειναι αδύνατον να μεταδίδεται νεο επεισόδιο σειράς όπως είχε αρχικά προγραμματιστεί , δηλ. σε εβδομαδιαία βάση" αποδίδοντας αυτην την αδυναμία στην υψηλών προδιαγραφών παραγωγή.

Τι να κάνουμε , θα συμβιβαστούμε αναγκαστικά με την ανα 15νθήμερο προβολή επισοδίων..]

από το Αθηνόραμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την ψυχή θα μας βγάλουν....!!!!!!! <_<<_<<_<

Όντως το πιο πιθανό κάτι είδαν στο δωμάτιο...!!!Μπορεί κάποιος να μου πεί στην φωτογραφία που είδα,επειδή πανάθεμα χτύπησε το τηλ μου εκείνητην ώρα(καταραμένη τεχνολογία)ποιοί ήταν??? emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μην ανησυχάς. Θα παίζετε 10 φορές το πρωί, 20 το μεσημέρι κ 80 το βράδυ. Κ στις διαφήμισεις τα παίζεται. Όπως κ ο Κωνσταντίνος&Ελένη!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι καλά, της Ελλάδος τα Παιδιά είναι αξεπέραστα emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι εγώ που την είδα τη φωτό με την ησυχία μου μη νομίζεις ότι κατάλαβα τι έδειχνε!

Νομίζω πάντως ότι ήταν φωτογραφία από το εξώφτλλο της εφημερίδας που έλεγε για το φονικό!

Χ-α-λ-ι-α η ανακοίνωση του μέγκα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα τι χάλια Δευτέρα είναι αυτή...!!! <_<

Χωρίς Παρά Πέντε...!!!Μπλιάχ...!!! emhelpemhelpemhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε ξέρω, εμένα προσωπικά δε μου προξενεί καμιά εντύπωση πλέον αυτή η σειρά. Η φιλόσοφος Θεοπούλα (κόπυράιτ Σαλίγκαρος, εεεέτσι Ίριδα να μην ξεχνιόμαστε) και η στοχάστρια Ντάλα κουράζουν μετά από μερικούς μήνες.

Κρύβε λόγια, κρύβε λόγια! Μας κατασκοπεύουν.... Έτσι κι αλλιώς το original κάνει πάντα τη διαφορά :splaaaats::P:blink:

Μπλέκει λίγο τη Δευτέρα με το πρόγραμμα του Χίου για μισή ώρα. B)

Καταλαβαίνω το δράμα σου.. emermm . Κουράγιο συνάδελφε.... emelaela Όλοι υποφέρουμε... :(:P

Κατά τ' άλλα είναι ντροπή αυτό που γίνεται με το Παραπέντε! emeleos Κι άλλες σειρές είχαν μεγάλη επιτυχία (Δυο ξένοι, Εγκλήματα) emcolgate , αλλά προβάλλονταν σε εβδομαδιαία βάση! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Νομίζω πάντως ότι ήταν φωτογραφία από το εξώφτλλο της εφημερίδας που έλεγε για το φονικό!...

Εγώ πάλι νομίζω πως είναι ο Σταυριανίδης, για δείτε κι εσείς

post-36-1144869714.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι σίγουρα είναι αυτός!!!! :)

Απλά στο δωμάτιο τι βλέπουν πια και έχουν μείνει έτσι??? :o

Άντε αυτήν την Δευτέρα έχει καινούριο επεισόδιο..!!! ;)emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.