Jump to content

Χρόνια Πολλά Βασίλω!!!


Mariza

Recommended Posts

Ρεεεεεεεεεε δε ντρέπεστε λιγάκι!!!! :angry:

Έχει γενέθλια η Βασίλω μας και δεν έχει ανοίξει κανένας τόπικ για χρόνια πολλά??????

Και ειδικά εσύ ΜΝ που είσαι και επι των ευχών....Ντροπή σου!!!!!!!! :huh:

Βασίλω μας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! emkissemrose

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και χαρούμενη....

Να τα εκατοστήσεις!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε νταξ ρε Μαρίζα μη βαράς, ψιλοντρεπόμουν να ανοίξω τόπικ :P

Τέσπα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και δυνατά emband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά! Δεν το περίμενα, επειδή δε γράφω πια...Και προφανώς ούτε όσοι άλλοι με ξέρουν γράφουν, εκτός αν κανείς δε θέλει να ζήσω πολλά χρόνια! :splats:emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντε βρε Βασιλικη,αν και δε γνωριζομαστε σου ευχομαι να τα χιλιασεις και ο,τι επιθυμεις emwish ...γιατι κατι προς το παραπονιαρικο μου φαινεται οτι εβγαλε το ποστ σου emelaela:D !!

Μην τους κακιζεις που δε σου ευχηθηκαν πολλοι,αλλωστε ειναι καπως αβολο να θυμιζουν σε μια κυρια την ηλικια της,αν και εισαι μια χαρα νεα κοπελα :lol: !!

Το μεγαλο το μπουγιο απο ευχες γινεται στις ονομαστικες γιορτες,αν παρει κανεις πτυχιο,αν πιασει καμια ειδικοτητα εξω,φτασει τα 10.000 ποστς,τετοια πραγματα :cool05: ...Υπομονη λοιπον και θα ρθει και η σειρα σου :cool11: ...8.500 ποστς θελεις για τα 10.000,πιασε γρηγορα δουλεια embounce !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά ρε σύ Βασίλω. Αααααααχ νοσταλγώ τις εποχές που μαζευόμασταν στο irc κ τα λέγαμε. Τότε που έκανε ο doctor-x εκπομπή κ περνάγαμε ωραία. Μεγαλώσαμε εεεεε. Γι'αυτό δεν ποστάρεις! Σου εύχομαι να γυρίσεις μερικά χρόνια πίσω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύχρονη :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρεεεεεεεεε κι από μένα χρόνια πολλάαααααααα empresentemrose

Εγώ σε ξέρω, αλλά ήμανε εκτός έδρας :splats:

Πολύχρωμη κι εντοιχισμένη emharp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μεγαλο το μπουγιο απο ευχες γινεται στις ονομαστικες γιορτες,αν παρει κανεις πτυχιο,αν πιασει καμια ειδικοτητα εξω,φτασει τα 10.000 ποστς,τετοια πραγματα :cool05: ...Υπομονη λοιπον και θα ρθει και η σειρα σου :cool11: ...8.500 ποστς θελεις για τα 10.000,πιασε γρηγορα δουλεια embounce !!

Και να φανταστείς ότι ήμουν η πρώτη που έφτασε τα 1000 post σε αυτό το forum πριν κάτι χρονάκια! (Ή η δεύτερη, αλλά έγινα πρώτη νομπελίστας; Κάτι τέτοιο πάντως!) Και τώρα μέλη, που τα θυμάμαι σαν μικρούλια, έχουν χαλαρά από 3000 post το καθένα. Ααααααχχχχχ...γέρασα! emno Και να θέλω να γράψω πάντως δεν προλαβαίνω να διαβάσω τίποτα και χάνω τις συζητήσεις.

Σας ευχαριστώ πολύ! Και περιμένω ακόμα κάποια ανταπόκριση από τις υπόλοιπες παλιατζούρες, όχι για ευχές, αλλά για να δω αν ζουν!

Υ.Γ. Ρε μάστορα, θυμάται άραγε κανείς πώς ήταν στις αρχές του το forum; Ξέρουν αυτά τα αθώα παιδιά σε τί ιερό ΤΕΡΑΣ εύχονται από καλοσύνη;;; :wub::wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ. Ρε μάστορα, θυμάται άραγε κανείς πώς ήταν στις αρχές του το forum; Ξέρουν αυτά τα αθώα παιδιά σε τί ιερό ΤΕΡΑΣ εύχονται από καλοσύνη;;; :wub::wub::wub:

Εγώ εγώ θυμάμαι!!!! emcolgate

Ωραίες εποχές.... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γειαααααα

Χρόνια μαρί Βασίλω :P Να τα εκατοστήσεις! Δεν άργησα πολύ ε; χε χε

Φιλάκια και να περνάς καλά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς :)

άγγελε παλιές εποχές όταν ο Χ έκανε εκπομπή;...αυτά είναι έπος του 40 μπροστά σε άλλες εποχές παιδί μου! ααααχ κάποιος πρέπει να γράψει από την αρχή την ιστορία αυτού του φόρουμ...για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.