Jump to content

Ο ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΑ 1000ΑΣΕ!!


ΣΑΜΠΟΤΑΖ

Recommended Posts

Ο σινεματοκριτικός του φόρουμ που μας γεμίζει ακαταλαβίστικες- emdevil /emjustkidding-πληροφορίες περί του ποιοτικού σινεμά,ο άνθρωπος που φέρνει λίγη κουλτούρα εδω μέσα,που δίνει σκληρές μάχες για τα ώριμα πιστεύω του,που επιδίδεται σε άκαρπες(?) προσπάθειες αφύπνισης της κοινωνικής συνείδησης( :blink: -είναι και 5 η ώρα το πρωί!!),ο άνθρωπος χαμαιλέων,ο άνθρωπος με τα 1000 πρόσωπα,έφτασε αισίως και τα 1000 ποστ!!Να τα εκατομμυριάσεις καλό μας και να συνεχίζεις να γεμίζεις με τέχνη το μυαλό μας(και με λίγη λογική μερικών μερικών εδώ μέσα).

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ KEEP POSTING!! :cool11:embounce8emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί τον παραλληλίζεις με τον Κουτσογιαννόπουλο... :blink::wacko: Γιαχ...

Να τα εκατοστοχιλιάσεις, καλό μ' και άντε πλέον να καταφέρεις να κανονίσεις και μια δουλίτσα τέτοια που να σου αρέσει ;) Πάντα τέτοια ωρέ! :P

Your ex-boss emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζήτω και συλλαλητήρια και είσαι και ο κρότος embounce8

emarup Καλέ κυρία, τι εξ-μποσσ ακούω? :blink: Για συμμαζευτείτε λέω γω γιατί τώρα έχω δουλειές και δεν μπορώ να συγχύζομαι :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε βρε, και σύντομα 10.000 σου εύχομαι για να υπάρχει και αντίπαλο δέος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζήτω και συλλαλητήρια και είσαι και ο κρότος embounce8

emarup Καλέ κυρία, τι εξ-μποσσ ακούω? :blink: Για συμμαζευτείτε λέω γω γιατί τώρα έχω δουλειές και δεν μπορώ να συγχύζομαι :splats:

Ας πούμε τότε πως το έθεσα κάπως λάθος.. Ας πούμε πως τον έχω στείλει για διακοπές σε μια πανσιόν φιλοξενείας (άγριων ζώων :P ) μέχρι να υπάρξω ξανά αρκετά...συνεπής να το πω;;; :mellow:

Νομίζω πως πέρα από τις κριτικές, πρέπει μια μέρα να κανονίσουμε και μια μαζική προβολή, όπου θα επιτρέπεται και η είσοδος κουταβιών αδέσποτων και μη. :splats: Ξανα-μανά ευχές για ποστάρισμα με δυναμισμό και τόλμη :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τρέλα και κορδέλα :D

Κόκκινη γιατί είμαστε και γαύροι :splats:

(πάει το μαμήσαμε το τοπικ του ανθρώπου-παρντόν, του κουταβιού ήθελα να πω) emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε αναμενόμενο μωρέ.....

Συγχαρητήρια και πάντα με το δικό σου ντόγκι στάιλ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε και 5.000!!! :P

Πάντως πλάκα πλάκα πάντα κοιτάζω τις κριτικές σου περί ταινιών,πανάθεμα σε σε εμπιστεύομαι..!!! ;)

Keep posting and informing us...!!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμμμ εγώ θα είμαι λίγο αυστηρός, μιας και όλοι οι άλλοι ήταν καλοί, και μιας και δικαιώθηκα σ' αυτό που σου 'λεγα ότι δε θα βρεις τίποτα!! ;)

Λοιπόν, νεαρέ, σου συστήνω από δω και πέρα να είσαι πιο συγκαταβατικός και λιγότερο επιθετικός... emnonoemcanadianemfly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κατι εχασα;Ποτε καλε ηταν αυστηρος;Τι δε βρηκε;ΟΛΑ θελω να τα μαθαινω emdetective

Τς τς τς γυναίκες.... emnono

Αυτή η περιέργεια θα σας φάει!! emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στω πολύ! Στω πολύ! :D

Τη μαμά μου, τον μπαμπά μου, τον παππού, την αδερφούλα, όλους, από την τόπικ στάρτερ μέχρι το Μιχαλάκη τον καψούρη :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Click me! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.