Jump to content

Ποδοσφαιρικός Αγών της Κυβερνήσεως (Κολλημένοι με την μπάλα)


The Healer

Recommended Posts

Κατόπιν συζητήσεως στο κανάλι μας μου ζητήθηκε να κλείσω ένα γηπεδάκι 5*5 για να ξεδιπλώσουν οι κυβερνώντες το site το ποδοσφαιρικό τους ταλέντο. Νομίζω ότι ένα ματσάκι την Κυριακή 6 Οκτωβρίου στα κλαμπάκια της Ριζούπολης-δίπλα στο γήπεδο του Απόλλωνα, την προσωρινή έδρα της ομαδάρας- ώρα 6-7.15 είναι ό,τι καλύτερο για να αναπληρωθεί η απώλεια του επαγγελματικού πρωταθλήματος εξαιτίας των γνωστών κινητοποιήσεων.Γι'αυτό έκανα και τη συγκεκριμένη κράτηση....

Από τώρα έχουν κλείσει θέση οι εξής:Vasso, Bassiliki, zkw, Barky, Sov, DrWatkins, Sarandos Kaptanis, Sotis Volanis, Notis, Ten Ten, Mickey Mouse, Ronaldinio, doclino,Kostas Simitis, Filippos, elf, Brad Pitt, lefkander, Raul,BloodOMen .Αν παρελπίδα κάποιος από τους παραπάνω δεν παραβρεθεί, επειδή δεν διάβασε την ανακοίνωση ή επειδή έχει κανονίσει ή επειδή θα έχει αγώνα με την Παρί Σεν Ζερμέν ή τη Ρεάλ(ε ρε και σκάσει μύτη ο Raul) και αν τυχόν κάποιος από τους αναγνώστες της ανακοίνωσης παραβρεθεί να μας θαυμάσει, αυτό ο τελευταίος θα κληθεί να προσφέρει τα πόδια του στη Θεά του ποδοσφαίρου, την...εταίρα του Όσιμ, την μπάλα.

Άντε να ξεσκουριάσουμε...Βάζω στοιχήματα για νίκη του Ολυμπιακού μέσα στο Όλντ Τράφορντ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να κάνω βρε Σαράντο...ελπίζω να μπορούν οι άλλοι και να επιβεβαιώσουν σύντομα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν λες "έχουν κλείσει θέση", τι ακριβώς εννοείς; Εμάς που "έχουμε κλείσει θέση", μας ρώτησες;;; Με ποιο δικαίωμα χρησιμοποιείς το δοξασμένο στα γήπεδα της Ευρώπης όνομά μου;;; Επιφυλάσσομαι του δικαιώματός μου να καταθέσω ασφαλιστικά μέτρα εναντίον σου 10-10!

Ρε Τεν-Τεν, έχω να παίξω ποδόσφαιρο από το σχολείο, δεν είναι το άθλημά μου! Όχι ότι αποκλείεται να έρθω, αλλά, τώρα που το σκέφτομαι, γράφω στις 9 και υπολογίζω ότι την Κυριακή θα μου έχει μείνει άπειρο διάβασμα, μια και είμαι οργανωμένος στον τομέα αυτό. Σημείωσέ με με επιφύλαξη, εντάξει; Όσο για το στοίχημα, έχεις λεφτά για πέταμα;;;; Πέτα τα κατά δω τουλάχιστον!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα το είδα και στο μεσημεριανό μου ύπνο!Ο Θρύλος ήταν μπροστά 2-1 στο ημίχρονο...μετά με ξύπνησε ένας συμφοιτητής που πήρε τηλέφωνο να ρωτήσει για τις κλινικές που αρχίζουμε αύριο...Αν συνέχιζα ο θρίαμβος θα είχε ολοκληρωθεί σίγουρα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχα διάβασμα .Άλλωστε θα τον δω το θρίαμβο στο Μέγκα.Δεν ανησυχώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Αγωνας τώρα Μ-Α-Τ-Α-Ι-Ω-Ν-Ε-Τ-Α-Ι!μΗΝ ΤΟΛΜΉΣΕΙ ΚΑΙ ΈΡΘΕΙ ΚΑΝΕΊΣ.Δεν είχαμε αρκετές συμμετοχές.Άλλη φορά...Προέχει η περίσκεψη για τον αποχωρισμό του Βαρκυ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.