Jump to content

Μαρίζα, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ


Born

Recommended Posts

Ακριβώς πρίν από 24 χρόνια έσκασε το αυγουλάκι και ήρθε στον κόσμο η ΜΑΡΙΖΑ!!!

Σύσσωμο ναι σύσσωμο το φόρουμ Πατρινοκαρναβαλιστές και μη εύχετα στο Μαριζουλίνι μας

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!! emband

εεεεεε Μαρίζα και επειδή άνοιξα ξέρεις τί θέλω ε; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

24 χρονών έγινες? Πωπω σίτεψες κ εσύ :-)))

Άντε να σε χαίρονται όλα τα καρναβάλια της γής. Χρόνια πολλά κ ευτυχισμένα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαρίζα μου....ή αλλιώς τρελοΠατρινιά.... ;)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.....!!!!!!!!!!!!!! :P

Να είσαι γεμάτο υγεία και ευτυχία,μα πάνω από όλα να πηγαίνεις συχνά Πάτρα αφού όλοι έχουμε καταλάβει το πόσο σου αρέσει..!!!(δικαιολογημένα δηλαδή...!!! :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαριζούδια μου, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ευτυχισμένα πουρέκα μου!!! :D:D:D

Η καλύτερη ευχή στην δική σου περίπτωση είναι να μείνεις πάντα όπως είσαι! Είσαι από τους πιο γλυκούς, αγνούς και γνήσιους ανθρωπους που υπάρχουν, μακάρι να μήν αλλάξεις ποτέ και το χαμόγελο να μην σβήσει ποτέ απ΄τα χείλη σου! :lol:

Εύχομαι επίσης να το διασκεδάσεις μέχρι τελικής πτώσεως στο πατρινό καρναβάλι και σε μερικά χρόνια να σε δούμε μεγαλογιατρό, διάσημη και ξακουστή! B)

Ότι/ όποιον ποθείς στην αγκαλιά σου να το/ τον βρείς!!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αξιαγάπητο μαριζουλίνι, επιφανές μέλος αυτού του ταπεινού φόρουμ, να ζήσεις, να ευτυχήσεις, να πάρεις σύντομα το πτυχίο σου και να ακολουθήσεις καριέρα ισόβιου διοργανωτή του Καρναβαλιού της Πάτρας με μηνιαίες αποδοχές άνω των 3000Ε!

emiloveyou!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Μαριζάκι, πολύχρονο κι ευτυχισμένο. Θα ευχόμουν ροζ λαγουδάκια να κατακλύσουν τη ζωή σου, αλλά ακόμα κι αυτά που ήταν να σε προμηθεύσω εγώ, καταστράφηκαν από την Τζουλ με βαφή για τα μαλλιά :splats: χρώματος κεχριμπαρί. :lol:

Ότ,ι ποθείς στα πόδια σου, καλή μου, και με το πτυχίο με το καλό! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαριζούμπα μου Χρόνια σου πολλά! Να τα εκατοστήσεις (τα χρόνια σου ως ενεργή καρναβαλίστρια) γιατί εσύ πας χαλαρά να τα χιλιάσεις... :P:P:P

Σου ευχομαι να είσαι πάντα χαμογελαστή !

Τα υπόλοιπα θα στα πω απο κοντά :P

Πόλλά φιλιααααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά γλυκιά Μαριζούλα.

Εύχομαι να είσαι χαρούμενη και ευτυχισμένη και να ακούς τη μαμά σου, που έχασε το καρναβάλι για να σε γεννήσει! :blink: ΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΑΣΕ; Στην πλατεία Γεωργίου γεννήθηκες; emoops

Εύχομαι επίσης να σε γνωρίσω από κοντά :splats: αλλά όχι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης (βλέπε επείγοντα περιστατικά, εφημερεία στις 3 το πρωί emnysta )

Και του χρόνου διπλή! Με αγάπη! empetarizovlefara Νάντια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόναι πολλά πολλά πολλά κι ευτυχισμένα Μαριζουλίνι ! Να γίνεις μια μεγάλη μεγάλη μεγάλη και τρανή γιατρίνα και να βρεις ότι ποθείς στο δρόμο σου ! Α, σε περιμένουμε Καρναβάλι ! Ευχές από Πάτρα !

Φιλούθκια :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα και απο'μενα.Πολυχρονη και ευτυχισμενη!

Καλα να περασεις στην Πατρα...φανταζομαι οτι θα πας :D

Φιλιαααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαρίζα χρόνια πολλά!!!Πάντα ευτυχισμένη και περιτρυγιρισμένη από αγάπη!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μακάρι να μουν κι εγώ πάλι 25

μακάρι όταν έγινα 25 να μου εύχονταν κι εμένα τόσοι πολλοί

.

.

.

μακάρι όλες οι ευχές που σου έστειλαν οι άλλοι να βγουν αληθινές!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γλυκο Μαριζουλι ,χρονια πολλα !να σκορπας αυτο το χαμογελο σου παντου και πάντα. :wub:emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ παιδιά σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ.... emroseemroseemroseemroseemkissemkissemkissemkiss

Πρώτο και καλύτερο τον MN μας...υπεύθυνο επι των εορτών.... :P ξέρω ξέρω...γλυκό και κονέ...θα φροντίσω...

Αγγελε ντροπή σου ρε...ακούς εκεί σίτεψα.... :P:P:P Να με χαίρεται μόνο το Πατρινό καρναβάλι... :wub:

Sunshinoula μου ευχαριστώ πάαααρα πολύ για τις ευχές σου...

Goldouko μου...ευχαριστώ και σε περιμένω σύντομα Αθήνα ε....

ΝΜ....νομίζω έκανες τη καλύτερη ευχή απο όλους....καριέρα ισόβιου διοργανωτή του Καρναβαλιού της Πάτρας ?Ουαου.... emcolgate

Αμελίτσα ευχριστώ πολύ...ακόμα περιμένω όμως το λαγουδάκι γιατρό.... :huh::Pemkiss

Μπιπ μπιπ...εσένα δε σου λέω τπτ...θα τα πούμε σε μερικές ώρες.... :P

Singul λές αυτό να φταίει που έχω τέτοια τρέλα με το καρναβάλι?Πώς με ψυχολογείς?Δε ξέρω δε ξέρω...

Γιατρινούλα ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου...καλό μας καρναβάλι.... ;)

Γλάρε (που δεν έχω καταλάβει γιατί σε λένε έτσι) thanks πάρα πολύ....

Winούλα καλά φαντάζεσαι...αύριο...φιλάκια και ευχαριστώ... emkiss

Pathetic μου μου έχεις λείψει...θένκς και εύχομαι να τα πούμε σύντομα απο κοντά... emhug

mix νέα γενιά...θένκς πολύ και χάρηκα για τη γνωριμία... :)

Ηealer σε ευχαριστώ πάρα πολύ...και εσύ οτι επιθυμείς...

xalia μη στενοχωρίεσαι βρε... :P

Ηρούλα ευχαριστώ και ανταποδίδω.... ;)

mariasis thanks πάρα πολύ.... emrose

7ααααααααααααααακο μου....φιλάκιαααααααααα.... emcolgateB)

ΥΓ. ααα και μη το ξεχνάμε ε....ΚΑΛΟ ΠΑΤΡΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ!!!!!!!!! emcolgateemcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ζήσεις Μαριζού και χρόνια πολλάαααααααα

μεγάλη να γίνεις, με (κομφετί στα) άσπρα μαλλιά

παντού να σκορπίζεις κέφι, γέλιο και χαρά

κι έτσι να παραμείνεις, πολύ-πολύ γλυκιά!!! emwish

Χρόνια πολλά και τρελοκαρναβαλικά!!! post-32-1141484815.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουφφφφφφφφφφφφφφφ όπως καταλαβαίνεις μικρή μου μας φάγανε τα Λονδίνα και περίμενα να γυρίσω (γμτ) για να σου ευχηθώ :)

Να μας ζήσεις να σε χαιρόμαστε, να σε χαίρεται η Πάτρα με το καρναβάλι της (άσχετα αν εγώ δεν το χωνεύω καθόλου) emdevil2:splats: και αλήθεια τι ντύθηκες φέτος?

Πολλά πολλά μουσικά φιλιά και ματαξανά πολύχρωμη κι εντοιχισμένη :cool11:embounce8emkissemroseemdaisyempresentembandemharp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΑΡΙΖΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ,Ο,τι ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!Συγγνώμη που άργησα λιγουλάακι να σου απαντήσω,αλλά ας όψεται η εξεταστική emtigkiniamou !!

ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ,ΛΕΦΤΑ,ΑΓΑΠΗ και γενικά σου έυχομαι ότι στόχους έχεις βάλει και ότι όνειρα σε κατακλύζουν να πραγματοποιηθούν(είτε πάτρα-είτε ριο!!)!! :Demkissemrose:cool11:emwish

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.