Jump to content

Με ποιον θα θέλατε να αλλάξετε θέση


xalia

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Last Reply
Μμμ.. κατάλαβα τι εννοείς: Η τέχνη της ψευδαίσθησης. Παρόλα αυτά το ψεύτικο είναι πάντα απωθητικό...

Αυτό είναι το λάθος σας...ίσως...προσωπική γνώμη!

δεν υπάρχει ψεύτικο, υπάρχει κατασκευασμένο, τεχνητό!

Κι ο Παρθενώνας κατασκευασμένος είναι, και το σώμα ενός body builder κατασκευασμένο είναι!

Και το βαμμένο μαλλί τεχνητό δεν είναι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Ναι δεν έχεις άδικο για το βαμμένο μαλλί. Αλλά για τον Παρθενώνα... εκτός αν θεωρείς το σιλικονούχο στήθος έργο τέχνης!

Λοιπόν, για να επανέλθω στο θέμα: Με τον υπουργό υγείας: για να βάλω αδιάβλητες εξετάσεις στην ειδικότητα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν πετύχει... έξοχο έργο τέχνης!

Επανέρχομαι στο τόπικ!

Με τον εαυτό μου στην ηλικία των 8 .

Όλα αθώα, καμία έγνοια, ανεμελιά και παιχνίδι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασικα θα ηθελα να ημουν κατι σαν τον Blade,αλλα με καποιες επιπλεον προσθηκες στα οπλα :rolleyes: !!

Θα ειχα δυο μινι-ουζι σε θηκες στα πλευρα μου,δυο μικρο-ουζι στη ζωνη μου εκατερωθεν,δυο κοντοκανες καραμπινες εσωτερικα της μαυρης δερματινης καπαρτινας μου,που θα εφθανε,φυσικα,ως τους αστραγαλους :D !!

Επιπλεον ενα νουντσακου,μπολικα αστερακια-νιντζα emshuriken ,χειροβομβιδες embomb ,συρμα πτυσσομενο για στραγγαλισμους :rolleyes: και,βεβαια,ενα κατανα στην πλατη,του οποιου η λαβη θα προεξειχε απο την καπαρτινα B) !!Θα ηταν πολυ κοφτερο,ωστε οποια λουγκρα μου κουνιοταν στο δρομο,με μια αστραπιαια,οσο και εκλεπτυσμενη κινηση,θα εβγαζα το σπαθι,θα χτυπαγα και θα το εβαζα πισω στη θηκη του(ολα αυτα μεσα σε μισο δευτερολεπτο :o )!!Μετα,θα τον παρακολουθουσα να πεφτει κομμενος στα δυο,μεσα σε ενα λουτρο αιματος emincloudsemincloudseminclouds !!!

Φυσικα θα φοραγα μαυρο μουρατο γυαλι emmatrix ,δερματινη στολη,αλεξισφαιρο κεβλαρ γιλεκο και προστατευτικα emmatrix1 ,ογκωδεις μποτες και θα ειχα ενα κωλοφτιαγμενο αμαξι,με τη μηχανη να προεξεχει απο το καπο eminlove !!Θα ηταν εξοπλισμενο με εκτοξευτηρες πυραυλων στην οροφη και πολυβολα,που θα ισοπεδωναν οποιοδηποτε μποτιλιαρισμα μου εσπαγε τα νευρα :angry: και πτυσσομενες λεπιδες στο καπο για να πετσοκοβω γριουλες και γυναικες με καροτσακια,οποτε βαριομουν και θα θελα λιγο να ξεσκασω emnysta !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

...με μενα σε κανα δυο χρονια :P ...

...για να παρακαμψω ολα αυτα που επρεπε να κανω καιρο πριν και τωρα τα βρισκω μπροστα μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...με μενα σε κανα δυο χρονια :P ...

...για να παρακαμψω ολα αυτα που επρεπε να κανω καιρο πριν και τωρα τα βρισκω μπροστα μου...

Φίλε μου Αρειανέ, βράζουμε στο ίδιο καζάνι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θελω να αλλάξω θέση με κάποιον πολύ πολύ διάσημο!! Βασικά είμαι ματαιόδοξο πλάσμα..! Σε κάποια άλλη ζωή θα ήθελα να μιλάνε για μένα και οι πέτρες!!!! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με ένα συγκεκριμένο μαξιλάρι, αλλά δε γίνεται ρε γμτ!!!!!!!!!!! :(emsadwalk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Με το αρνί, για να δω πώς είναι να σε λιγουρεύονται όλοι!!! :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τον Μπιν Λάντεν (το γνήσιο της΄πρόσφατης ηχογράφησης του οποίου τεκμηρίωσαν :P οι αμερικανικές μυστικές υπηρεσίες !!! :P ), για να δω πως είναι να δουλεύεις για την Αμερική και συγχρόνως ενάντιά της, με αμφισβητούμενη την ίδια σου την ύπαρξη ! :P

Τα σέβη μου :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Με τον Νταν Μπράουν και να κααααθομαι με τα εκατομμύρια που έκανα από τις εισπράξεις....!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τον Liszt γιατί έχει περάσει όλο το ζόρι :D Τουλάχιστον ελπίζω να κάνεις τρελές διακοπές τώρα και να μην είσαι υπεύθυνος για την γενοκτονία συμπαθητικών τρωκτικών :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.