Jump to content

FAME STORY IV


Recommended Posts

Αρχισε σημερα στον Ant1 το Fame Story 4.

Λιγο υποτονικο μου φανηκε, ισως ομως επειδη ειναι ακομα η αρχη. Ελπιζω να "ζωντανεψει" στο μελλον. Φωνες, φανηκε, πως καποιοι εχουν καλες. Ιδωμεν! Ελπιζω να μην εχουμε τα ρεζιλια του Περικλη παλι! Για να δουμε επισης, ο Τριανταφυλλιδης θα σταθει στο υψος του ως κακος;

Σχολιαστε!!! emband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λουκρητία αρνούμαι να δω την 4η εκδοχή αυτής της βλακείας. Πρώτον, 2 πράγματα που μπόρεσα να προσέξω χτες βράδυ, την ώρα που ήμουν στο greekmeds, αφού η τηλεόραση ήταν ανοικτή στη διαπασών...

1) Με Αλιμπέρτη παρουσιάστρια προβλέπω πάτο. Άσε που είναι και λίγο αχώνευτη (προσωπική γνώμη).

2) Άκουγα νεαρά αοιδό, με περγαμηνές (12 χρόνια σπουδές κλασικού πιάνου, jazz, φωνητικής; Μωρέ μήπως πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες; ) να άδει το Sex της Κοκκίνου και πραγματικά εκείνη τη στιγμή ήθελα να έχω μαζί μου φυτοφάρμακο. Καταρχήν αυτά δεν είναι τραγούδια, είναι ο βέιδουρας και η μουχρίτσα από μόνα τους. Δεύτερον η υποψήφια αυριανή σουξεδιάρα ήταν ανεκδιήγητη (έκρωζε χειρότερα και από την Κοκκίνου, φανταστείτε).

Συμπέρασμα: πολλή υπομονή και ωτασπίδες για όποιον έχει διάθεση και ψυχικά αποθέματα να το παρακολουθήσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Dear Brain,

τη συγκεκριμενη νεαρα επρεπε να την απολαυσεις με κλειστη τη φωνη και τα ματια κολλημενα σε γιγαντοθονη! :P (τελικα ολα τα ωραια ξεκωλα απο Θεσσαλονικη μας ερχονται!)......Πολυ "σεξομαζο" μας βγηκε το νεο.....Γιατι αραγε..? :blink:

Και μονο για το Σταροβα λεει να παρακολουθεις το λαιβ! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Στραβα ποδια?????? :splats::splats::splats:

Εχω μυωπια αλλα οχι κ ετσι! :P

Η τυπισα εχει θεικο σωμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα που το λες.......ενα χαλι κ μισο ητανε! Η αταλαντη! :bloodomen::bloodomen:emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2) Άκουγα νεαρά αοιδό, με περγαμηνές (12 χρόνια σπουδές κλασικού πιάνου, jazz, φωνητικής; Μωρέ μήπως πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες; ) να άδει το Sex της Κοκκίνου και πραγματικά εκείνη τη στιγμή ήθελα να έχω μαζί μου φυτοφάρμακο. Καταρχήν αυτά δεν είναι τραγούδια, είναι ο βέιδουρας και η μουχρίτσα από μόνα τους. Δεύτερον η υποψήφια αυριανή σουξεδιάρα ήταν ανεκδιήγητη (έκρωζε χειρότερα και από την Κοκκίνου, φανταστείτε).

Συμπέρασμα: πολλή υπομονή και ωτασπίδες για όποιον έχει διάθεση και ψυχικά αποθέματα να το παρακολουθήσει.

Aηδό θες να πεις :P

Επίσης πού τις απέκτησε τις περγαμηνές??? Ξέρω κάτι κοτέτσια να συστήσω σε μερικούς..... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάλια όλες τους, στραβοκάνες, με περιφέρεια όσο αυτή του Δήμου Αθηναίων, ατάλαντες, αγγούρια όλες μα όλες

Να φύγουν από την πρώτη εβδομάδα emevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαια!!!

Μία εντυπωσιακή αρχή για το θέμα..

Η κοπελιά με το ΣΕΞ είχε ΟΝΤΩΣ πρόβλημα με τα πόδια της (δυσανάλογα)

λόγω των τόσων χρόνων σπουδών της(μπαλέττα και,και,και..)

Γενικά καλούλια ήταν όμως και υπάρχουν και φωνές.

Να δούμε τι ίντριγκα θα στηθεί και πάλι..

[Η Αλιμπέρτη δεν έπρεπε να μπει σε κείνη την κουνουπιέρα-φόρεμα]

Πάντως να ευχηθούμε καλές δουλειές στα παιδιά :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[Η Αλιμπέρτη δεν έπρεπε να μπει σε κείνη την κουνουπιέρα-φόρεμα]

Αν προσεξες, ειχε και φουντιτσες απο κατω κρεμασμενες!!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά όλα τα ευρω....Μαρία Ιακώβου!

Την κοπέλα την ξέρω προσωπικά αν κι έχουμε χαθεί γύρω στα 6 χρόνια, ήταν φωνάρα!

Τραγούδησε για κάποια χρόνια στο σταυρό του νότου (έντονα ροκ φωνή αν θέλει(

κι έχει κάνιε και συναυλίες με τους κατσιμιχαίους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παλι , δεν παρακολουθω fame story 4 .κατι με χαλαει ...δεν το εχω βρει ακομα ..αλλα που θα μου παει ? <_<

Προσωπικα προτιμω τα παιδια και τις φωνες του dream show -the music!!δεν εγκρινω καθηγητες αλλα τα παιδια και η κριτικη επιτροπη ειναι ολα τα λεφτα ... emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

χάλια χάλια χάλια...χωρίς Λιανό τί να πει το fame (Χάρη μου χρωστάς!)

όλοι είναι πφφφφ ψώνια και ατάλαντοι. Από άντρες ο camisa negra είναι ψιλοκαλός αλλά ψωνάρα...για σφαλιάρες.

Το dream show είναι καλύτερο;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλομοίρα, μαρι-δ-ια και ξερό ψωμί!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.