Jump to content

Βλέπετε Ευαγγελάτο;


Recommended Posts

Συγγνώμη... βλέπετε αυτά που βλέπουν τα μάτια μου; Ο Ευαγγελάτος έχει κατηγορήσει τα νοσοκομεία για όσα ΔΕΝ συμβαίνουν! Εδώ όλο το ΕΣΥ στενάζει, αλλά αυτά δεν τα ακουμπά, κάθεται και βγάζει το ρεπορτάζ από το μυαλό του.. Αν και δεν συμφωνώ με αυτή την κυβέρνηση, συγγχαρητήρια στον υφυπουργό υγείας που προσπαθεί να του εξηγήσει ότι αυτά που λέει δεν στέκουν επιστημονικά. Γιατί ναι, το πρόβλημα είναι ότι τα φάρμακα είναι ληγμένα, όπερ μεθερμηνευόμενον, τα αντιδραστήρια που ακόμα λειτουργούν δεν τα έχουν πετάξει στα σκουπίδια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Με πασπάλισμα από Τριανταφυλλόπουλο emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άυτά που κατήγγειλε συμβαίνουν σε πολλά νοσοκομεία και υπάρχει δυνατότητα να γίνουν σε όλα.

ισχύουν με τα controls και ότι τους δίνουν νέους οι φαρμακευτικές εταιρείες για να μπορουν να δουλεύουν τα ληγμένα που αλλίως τα απορρίπτουν τα μηχανήματα.

όσοι έχετε γνωστούς σε βιοχημικά εργαστήρια ρςτήστε τους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ο Ευαγγελάτος είναι μεγάλη.. περίπτωση,το ίδιο βέβαια ισχύει και για όσους εξακολουθούμε να τον παρακολουθούμε.Ο τέως διευθυντής του Tempo(New Channel.) που καταδικάστηκε επειδή μας "πουλούσε videoclip γυρισμένο στο Πακιστάν,ως "μπαρουτοκαπνισμένο σαφαρορεπορτάζ ηρωικού δημοσιογράφου " που τραβήχτηκε στο Αφγανιστάν,μας το γύρισε κι έγινε τιμήτης των πάντων!

Υ.Γ. Η πιο καλή ατάκα εκείνης της περιόδου ήταν του παροyσιαστή ειδήσεων του Tempo ,που αναφερόμενος στον Κούλογλου της ΝΕΤ που έβγαλε το θέμα είπε: "Καλά είναι πράγματα αυτά;Να βγάζουμε οι δημοσιογράφοι μεταξύ μας τα άπλυτά μας στη φόρα; :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευαγγελάτος...σοβαρός δημοσιογράφος... Δε θα ξεχάσω όταν ήμουν στο πρώτο έτος (πριν 4-5χρόνια) που πάλι και καλά κατήγγειλε την υγεία και βγήκε με 3-4 παράθυρα και αποπάνω με τεράστια γράμματα τον απίθανο τίτλο "ασθενής με καθετήρα (προφανώς folley) έπαθε ουρολοίμωξη". Δηλαδή έλεος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ο Ευαγγελάτος είναι μεγάλη.. περίπτωση,το ίδιο βέβαια ισχύει και για όσους εξακολουθούμε να τον παρακολουθούμε.Ο τέως διευθυντής του Tempo(New Channel.) που καταδικάστηκε επειδή μας "πουλούσε videoclip γυρισμένο στο Πακιστάν,ως "μπαρουτοκαπνισμένο σαφαρορεπορτάζ ηρωικού δημοσιογράφου " που τραβήχτηκε στο Αφγανιστάν,μας το γύρισε κι έγινε τιμήτης των πάντων!

Υ.Γ. Η πιο καλή ατάκα εκείνης της περιόδου ήταν του παροyσιαστή ειδήσεων του Tempo ,που αναφερόμενος στον Κούλογλου της ΝΕΤ που έβγαλε το θέμα είπε: "Καλά είναι πράγματα αυτά;Να βγάζουμε οι δημοσιογράφοι μεταξύ μας τα άπλυτά μας στη φόρα; :splats:

Ποτε εγινε αυτο με το Πακισταν??? Εγω γιατι δεν ακουσα τιποτα??? :blink::blink::blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν υπήρχε το tempo στην Αθήνα, και βγήκε ο Κούλογλου με πακιστανούς από τη συγκεκριμένη περιοχή που έδειχνε και τον έκανε ρεζίλι τον δημοσιογράφο που και καλά μπήκε στο Αφγανιστάν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως παιδιά, εγώ από τότε που έδειξε την ιστορία με τα ντόνατς γνωστής αλυσίδας, δεν ξαναγόρασα, παράτο ότι ήταν τ αγαπημένα μου. Εντάξει δεν είμαι αφελής να πιστεύω ότι τρώμε είναι πεντακάθαρο, αλλά όταν το βλέπεις και με τα μάτια σου... Έλεος!

Εντούτοις, υπάρχει ένας λόγος να τον βλέπεις: είναι ωραίος άντρας!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω ειχα πολυ αρνητικη γνωμη για τον Ευαγγελατο καποτε...Ομως προσφατα τον ειδα να παιρνει καποιες καλες συνεντευξεις και μαλιστα στο ΒΗΜΑ,αν θυμαμαι καλα...Οι οποιες δεν ειχαν μεσα κατινιστικες ερωτησεις,αλλα ηταν σαν να επαιρνε συνεντευξη ο Πρετεντερης...Προφανως οταν θελει να ειναι σοβαρος μπορει να κανει αξιολογη δουλεια,το ταλεντο δεν του λειπει...ολα αυτα ισχυουν σε καποιο βαθμο και για τη γυναικα του τη Στεφανιδου,η οποια βεβαια και αυτη ειναι ωραια γυναικα emblush ...

Παντως αυτον που δεν παω ειναι ο Χατζηνικολαου <_< !!Τι δημοσιοσχετιστικο γλυφτρονι Θεε μου :antegeia: ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιλάμε για την πιο μαϊμού εκπομπή της ελληνικής τηλεόρασης...στη δε τελευταία εκπομπήτου για τα νοσοκομεία έδωσε ρέστα ανοτγανωσιάς και βλακείας...

Θα μείνω στο ρεπορτάζ που μία δημοσιογράφος παριστάνοντας τη φοιτήτρια ιατρική μπήκε στα επείγοντα επαρχιακού νοσοκομείου...κοροιδεύοντας το γιατρό που κακώς της ζήτησε να τον βοηθήσει...Δε νομίζω να υπάρχει φοιτητης ή γιατρός που να μην εξοργίστηκε με αυτό το ρεπορτάζ αφού όλοι μας έχουμε πάει σα φοιτητες σε εφημέριες νοσοκομείων..μιλάμε ο τύπος είναι επιεικώς καραγκιόζης... :splats:

Αμ το άλλο με τον Αλβανό που μετέφερε τις φιάλες αίματος και χρονομέτρησαν πως μεταφέρθηκαν για 1 λεπτό και 55 δευτερόλεπτα από το ένα κτίριο στο άλλο με κίνδυνο να χαλάσουν! :splats: Δε λέω κακώς που τα έκανε ένας Αλβανός αλλά θα τρελαθούμε εντελώς?πως θα μολυνθούν οι κλειστές φιάλες?πως θα χασλάσουν σε 2 λέπτα μεταφοράς όταν μένεουν έξω τουλάχιστον 20 λεπτέ πριν μπου ψυγείο?Του είπε κανείς πως ότι υγρά χορηγούνται σε ανθρώπινο οργανισμό πρέπει να θερμανθούν πρώτα(τα RINGERS και σε φούρνο μικροκυμάτων!)

Τι να πρωτοπει κανείς ?εδώ δεν είπε κανείς πως στην αποστείρωση τα εργαλεία ξεθωριάζουν και όλοι ήταν 100% σίγουροι ότι ήταν σκουριά (που μπορεί και να ήταν)

ΡΕ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΥ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΤΕΜΠΟ ,ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΤΟΥ CHANNEL 9 ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΤΑΤΙΑΝΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιλάμε για την πιο μαϊμού εκπομπή της ελληνικής τηλεόρασης...στη δε τελευταία εκπομπήτου για τα νοσοκομεία έδωσε ρέστα ανοτγανωσιάς και βλακείας...

Θα μείνα στο ρεπορτάζ που νία δημοσιογράφος παριστάνοντας τη φοιτήτρια ιατρική μπήκε στα επείγοντα επαρχιακού νοσοκομείου...κοροιδεύοντας το γιατρό που κακώς της ζήτησε να τον βοηθήσει...Δε νομίζω να υπάρχει φοιτητης ή γιατρός που να μην εξοργίστηκε με αυτό το ρεπορτάζ αφού όλοι μας έχουμε πάει σα φοιτητες σε εφημέριες νοσοκομείων..μιλάμε ο τύπος είναι επιεικώς καραγκιόζης... :splats:

Αμ το άλλο με τον Αλβανό που μετέφερε τις φιάλες αίματος και χρονομέτρησαν πως μεταφέρθηκαν για 1 λεπτό και 55 δευτερόλεπτα από το ένα κτίριο στο άλλο με κίνδυνοι να χαλάσουν! :splats: Δε λέω κακώς που τα έκλανε ένας Αλβανός αλλά θα τρελαθούμε εντελώς?πως θα μολυνθούν οι κλειστές φιάλες?πως θα χασλάσουν σε 2 λέπτα μεταφοράς όταν μένεουν έξω τουλάχιστον 20 λεπτέ πριν μπου ψυγείο?Του είπε κανείς πως ότι υγρά χορηγούνται σε ανθρώπινο οργανισμό πρέπει να θερμανθούν πρώτα(τα RINGERS και σε φούρνο μικροκυμάτων!)

Τι να πρωτοπει κανείς ?εδώ δεν είπε κανείς πως στην αποστείρωση τα εργαλεία ξεθωριάζουν και όλοι ήταν 100% σίγουροι ότι ήταν σκουριά (που μπορεί και να ήταν)

ΡΕ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΥ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΤΕΜΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟ ΤΥΧΙΑ ΤΟΥ CHANNEL 9 ΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΤΑΤΙΑΝΑΣ

Δυστυχώς στην Ελλάδα πολλοί δημοσιογράφοι παριστάνουν τους ειδήμονες επί παντός επιστητού. Για ιατρικά θέματα έχουν χωριστό άτομο. Για νομικά άλλον. Για αστυνομικά τρίτον. Γεμίσαμε λοιπόν με αυτεπάγγελτους ιατρούς, δικηγόρους και ντετέκτιβς που θεωρούν ότι πρέπει να έχουν και άποψη! Άσε καλύτερα. Απορώ, αυτά γίνονται έξω;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω ειχα πολυ αρνητικη γνωμη για τον Ευαγγελατο καποτε...Ομως προσφατα τον ειδα να παιρνει καποιες καλες συνεντευξεις και μαλιστα στο ΒΗΜΑ,αν θυμαμαι καλα...Οι οποιες δεν ειχαν μεσα κατινιστικες ερωτησεις,αλλα ηταν σαν να επαιρνε συνεντευξη ο Πρετεντερης...Προφανως οταν θελει να ειναι σοβαρος μπορει να κανει αξιολογη δουλεια,το ταλεντο δεν του λειπει...ολα αυτα ισχυουν σε καποιο βαθμο και για τη γυναικα του τη Στεφανιδου,η οποια βεβαια και αυτη ειναι ωραια γυναικα emblush ...

Παντως αυτον που δεν παω ειναι ο Χατζηνικολαου <_< !!Τι δημοσιοσχετιστικο γλυφτρονι Θεε μου :antegeia: ...

Ακριβώς! Είναι σαν τον Πρετεντέρη... Ημιμαθής, με τραγικά συντακτικά και γραμματικά λάθη, πρόθυμος να κιτρινίσει και όλοι θέλουμε να γίνουμε Χατζηνικολάου στη θέση του Χατζηνικολάου. Κρίμα το βιβλίο της Παναγιωταρέα που "κράζει" τον Χ'νικ να είναι τόσο κακογραμμένο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.