Jump to content

Βιολογία1


MoNkEy mAn

Recommended Posts

Απο πού διαβάζουμε για αυτή την τραγωδία; Lewin? Μαργαρίτη? Τον άλμπερτς που δίνανε μέχρι πέρσυ τον καταργήσανε... από σημειώσεις δεν πολύ βγάζεις και άκρη αν και κάτι έχει στον Αθανασόπουλο...

Τα φώτα σας, γιατί δεν θέλω να μπω στο πτυχίο με Βιολογίες και Βιοχημείες... :mellow::mellow::mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηγα προσωπικα στον Γεωργατο για να μου δωσει την υλη και με παρεπεμψε στην ηλεκτρονικη βιβλιοθηκη

www.lib.uoi.gr ..εκει εχει την υλη αλλα και διαφανειες απο τα μαθηματα

αν καποιος βγαλει ακρη με αυτο το χαζομαθημα και με αυτη την εδρα ...ας μου σφυριξει κλεφτικα :P:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν:

Chaperones, ποιοτικός έλεγχος και αναδίπλωση πρωτεϊνών, ένα φυλλάδιο που είχε μοιράσει ο Αγγελίδης: Το φυλλάδιο υπάρχει στον Αθανασσόπουλο πίσω από την Νομαρχία (ε σίγουρα θα τον ξέρεις :P)

Κούκλης: Έχει δώσε ύλη από το βιβλίο Βιολογία Κυττάρου του Μαργαρίτη, εκδόσεις Λίτσας, μας το μοιράσανε φέτος.

Τζαβάρας: Δύο φυλλάδια που επίσης υπάρχουν στον Αθανασσόπουλο. Το ένα είναι από τον Alberts το άλλο από De Robertis και τα δύο στα Αγγλικά...

Γεωργάτος: Δύο κεφάλαια από το 2ο τόμο του Genes VIII του Lewin (μας το μοιράζουν από φέτος) τα οποία υπάρχουν και στις διαφάνειες στη ψηφιακή βιβλιοθήκη, προσοχή όμως διάβασμα μόνο αυτά που έχει πεί στις παραδόσεις και υπάρχουν στις διαφάνειες και όχι ολόκληρα τα κεφάλαια...

Για τα υπόλοιπα το χάος, ότι ψάξεις και βρεις απο δω κι απο κεί. Αμα βρείς σημειώσεις είναι καλή φάση.

Σημαντική σημείωση: Στον Αθανασσόπουλο υπάρχουν αφημένες και σκαναρισμένες στο όνομα Μυλωνάς, χειρόγραφες σημειώσεις από το προηγούμενο ακαδημαϊκό έτος. Θεωρητικά σε καλύπτουν και φέτος. Α και προσοχή, αμα πάρεις τις σημειώσεις, ΜΗΝ πάρεις το φυλλάδιο του Αγγελίδη καθότι υπάρχει μέσα σε αυτές και στο εκτυπώνει σαν πακέτο (και νομίζω και υπάρχει και δυό φορές) Αν δεν το βρείς ζήτα το.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.