Jump to content

how do you feel?


neurosurgeon???

Recommended Posts

Διαβάζω...και διαβάζω...και διαβάζω εδώ και πόσο καιρό τις συζητήσεις που κυκλοφορούν...και καταλήγω στο εξής συμπέρασμα: Το σάιτ αυτό θα μπορούσε τελικά να χαρακτηριστεί ως το σάιτ των ετοιμαυτοκτόνων φοιτητών (μην ψάξεις στο λεξικό γι'αυτή τη λέξη στο λεξικό). Φοιτητών poy είναι καταδιοκασμένοι σε μια ζωή ατελείωτου διαβάσματος...Φοιτητών εκμελετικανδραποδισμένων(μπουχαχαχαχαχα.... :blink: ). Ωιμέ! Μόνο που το λέω μού περνά μια οικτρή υποψία για χρηση του ξεραφιού(και χωρίς αφρό! Γιατί, αν ήταν με αφρό, το δωμάτιό μου θα was pointed με ένα χαριτωμένο φούξια χρώμα...).

Αν δεν το καταλάβατε, είμαι ένα human being που ψάχνει να πιάσει κουβέντα, χρησιμοποιώντας ως πρόσχημα (έχω ρέντα σήμερα) την ψυχολογία σας.

So, let's start. I'd like you to tell me τι ακριβώς νιώθετε ή με τι προβληματίζεστε τη συγκεκριμένη στιγμή. For example, εγώ έβλεπα τον αδερφό μου να τρώει σαλάτα με τη μάνα μου και μού ήρθε φλασιά το οιδιπόδιο σύμπλεγμα. Je vous ecoute!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 326
  • Created
  • Last Reply

ακριβως αυτη την στιγμη ..ακουω το στομαχι μου να γουργουριζει ..και σκεφτομαι οτι πειναω αφου δεν εχω φαει μεσημεριανο ..

μηπως περισσευει λιγη σαλατα ? :P:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χα...ωραίο topic....!!!!!!! :)emclapping

Λοιπόν αυτή τη στιγμή ακούω..μουσική για να φτιάξει η διάθεση μου(ξένη..!!!)και αισθάνομαι χάλια...διότι σήμερα η μέρα δεν ξεκίνησε καθόλου καλά.. :( ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μολις γυρισα απο ενα παιχνιδι πιγκ πογκ,με πονανε τα ποδια μου και δε μπορω να περπατησω (αυτο τωρα ειναι φυσιολογικο?ποσο αγυμναστος μπορει να ειναι καποιος για να πιανεται με το πιγκ πογκ) το σπιτι ειναι κρυο και εχω παρει τη σομπα αγκαλια, πειναω αλλα βαριεμαι να βρασω το χτεσινο φαι γιατι πρεπει να πλυνω την κατσαρολα, και προς το παρον θα πιω τον καφε μου (σκετο γιατι μου τελιωσε η ζαχαρη)και θα πεισω τον εαυτο μου πως πρεπει να διαβασω τωρα πριν φυγω για την ταβερνα γιατι οταν γυρισω θα ειμαι πολυ λιωμα για να διαβασω (ελπιζω) ουφ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι κοντά στο να τσακωθώ με τους πάντες, εκτός από αυτό έχω λοιώσει με τους καφέδες, κολοβαράω και προσπαθώ να διαβάσω αλλά δεν ξέρω από που... παλιοέδρα της βιολογίας... Τί πληρώνομε ρε γεωργάτο; τί πληρώνουμε;;

Κατα τ'άλλα συνεχίζω να κολοβαράω,να παίζω call of duty2 και να περιφέρομαι εδώ μέσα,

Αλήθεια τί θα κάνω το βράδυ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγραψα καρδιολογία, βγήκα για φαγητό, ήπια τα κρασάκια μου και τώρα χαλαρώνω. Κάποια στιγμή πρέπει να αρχίσω πνεμονολογία και δε θέλω! Η αλήθεια είναι οτι κουδουνίζει και λίγο το κεφάλι! Μήπως τελικά να την πέσω? Η μήπως να βγω με την κολλητή μου που είναι ένα στάδιο πριν τα χάπια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγραψα καρδιολογία, βγήκα για φαγητό, ήπια τα κρασάκια μου και τώρα χαλαρώνω. Κάποια στιγμή πρέπει να αρχίσω πνεμονολογία και δε θέλω! Η αλήθεια είναι οτι κουδουνίζει και λίγο το κεφάλι! Μήπως τελικά να την πέσω? Η μήπως να βγω με την κολλητή μου που είναι ένα στάδιο πριν τα χάπια?

Αχ κ συ απο ΑΠΘ ε?

εγραψα ο,τι να ναι...αλλα δε με νοιαζε..μεσα στον πανικο.....θυμηθηκα πως ειχα να πατησω καπου 2 χρονια στα συγκεκριμενα αμφ....κ εβλεπα γυρω μου τον επειρο κοσμο αναγνωριζοντας ελαχιστα γνωστα προσωπα κ το μονο που σκεφτομουν ηταν "τι σκατα θελω εγω εδω μεσα?"....μετα για τζανκ φουντ στην Αγ.Δημητριου...ο κλασσικος τσακωμος με την κολλητη μου... emcry ... emno ......μετα για καφε στο Λοξια-τι ομορφο καφε...2 κοπελες διπλα να διαβαζουν κ να μιλουν στα γαλλικα..αχ......κ υστερα Βενιζελου με τα ποδια...το ΑΖΑ κλειστο δυστυχως μεχρι τις 6:30....Καλαμαρια σε μια φιλη.....κ τωρα εδω....να ακουω ενα απο τα αγαπημενα μου τραγουδια του Θηβαιου:

Και τι μπορω να πω για σενα

πο να ναι εσυ

Λεξεις με δερμα κ μαλλια

γραμματικες για την αφη

χερια πλεγμενα...

Θελω τη μερα που θα φυγεις απ το πρωι να μου γελας

Κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας......

ΥΓ-Ασε τα πνευμονια κ πανε στη φιλη σου..........μιλαω εκ πειρας.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νιώθω τύψεις γιατί έχω κάψει την εξεταστική μου. Ενώ θέλω να πάω δώσω μαθήματα, όλο και κάτι συμβαίνει και δε μπορώ τελικά.

Το πρωί ξεκίνησα με την προοπτική να δώσω Σπλάγνα, αλλά στο δρόμο στάθηκα πολύ γκαντέμα...αφήστε... Αν είναι να ξαναπάθω τα ίδια τότε καλύτερα να μη δώσω ούτε Πνευμόνια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarupsteppa

πες τι επαθες οταν πηγες να δωσεις σπλαγχνα! !! Πες! Πες! :P

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ DOOMED? :bloodomen::bloodomen::splats::splats:

moots! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βγήκα μ ένα φίλο μου κι έφαγα βραδιάτικα σουφλέ σοκολάτας με παγωτό!!!! Τίναξα τη δίαιτα στον αέρα. έχω τύψεις και νιώθω empig . Τώρα πίνω empepsi μπας και χωνέψω. Καταραμένες θερμίδες!!!! :splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ και γω εφαγα σουφλε σοκολατας! ηταν τελειο, ζεστο ζεστο και θεικο! ηπια τα αντερα μου και νιωθω πολυ ευτυχισμενη :P να ναι καλα ο Φανος και η ελενη που με εφεραν σπιτι (thanks u guys i owe u one) κατα τα αλλα το Ελαικον στη Γ. Παπανδρεου (πισω απο τη σχολη) ειναι πολυ καλη φαση,οσοι εξ Αθηνων δεν το εχετε επισκεφθει να το κανετε, φθηνο,καλο φαγητο και ακομα καλυτερα επιδορπια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarupsteppa

πες τι επαθες οταν πηγες να δωσεις σπλαγχνα! !! Πες! Πες! :P

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ DOOMED? :bloodomen::bloodomen::splats::splats:

moots! emrose

Δεν πρόσεξα το καταραμένο το τζάκι με την τσίμπλα στο μάτι όπως ήμουνα πρωί πρωί. Και στούκαρα το Corolla πάνω του όπως πήγα να βγω με την όπισθεν. :splats: Και μετά πήρα ταξί και τράκαρε και το ταξί!

Ευτυχώς έχω ακόμα τα σπλάγχνα μου...για τα άλλα υπάρχει και ο Σεπτέμβρης.. emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΑΙΚΟΝ....ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΗΜΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ!ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΑΘΡΟΝ ΣΤΗΝ ΠΑΠΑΓΟΥ!ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ..... B)

Δεν πρόσεξα το καταραμένο το τζάκι με την τσίμπλα στο μάτι όπως ήμουνα πρωί πρωί. Και στούκαρα το Corolla πάνω του όπως πήγα να βγω με την όπισθεν. :splats: Και μετά πήρα ταξί και τράκαρε και το ταξί!

Ευτυχώς έχω ακόμα τα σπλάγχνα μου...για τα άλλα υπάρχει και ο Σεπτέμβρης.. emconfused

ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ emrockon ΣΕ ΞΕΜΑΤΙΑΣΤΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παλι αυτη τη στιγμη σκεφτομαι οτι αν το τοπικ συνεχιστει σαν ημερολογιο θα το ενωσω με το ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ, ΠΛΟΙΟ ΦΟΡΟΥΜ, πώς περασατε τη μερα σας??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Σφωνώ με την προλαλήσασα συν-μοδ και επίσης πάω να διορθώσω τον γκρήκλις τίτλο του τοπικ.

emarright Που σημαίνει ότι ψυχολογικά νιώθω την ανάγκη να έχω τον έλεγχο :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν πρόσεξα το καταραμένο το τζάκι με την τσίμπλα στο μάτι όπως ήμουνα πρωί πρωί. Και στούκαρα το Corolla πάνω του όπως πήγα να βγω με την όπισθεν. :splats: Και μετά πήρα ταξί και τράκαρε και το ταξί!

Ευτυχώς έχω ακόμα τα σπλάγχνα μου...για τα άλλα υπάρχει και ο Σεπτέμβρης.. emconfused

Πλάκας μας κάνεις............

:P:P:P:P:P:Pemeleosemeleosemeleos

Τι να πω......... Μήπως είσαι και γεννημένη Παρασκευή και 13!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν πρόσεξα το καταραμένο το τζάκι με την τσίμπλα στο μάτι όπως ήμουνα πρωί πρωί. Και στούκαρα το Corolla πάνω του όπως πήγα να βγω με την όπισθεν. :splats: Και μετά πήρα ταξί και τράκαρε και το ταξί!

Ευτυχώς έχω ακόμα τα σπλάγχνα μου...για τα άλλα υπάρχει και ο Σεπτέμβρης.. emconfused

emclap emclap emclap emclap emclapemclapping emclapping emclapping emclapping emexetaseis:lol:

YΓ- εγω σε προειδοποιησα να αφησεις τα σπλαγχνα για πτυχιο....αν θες το καλο σου! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Hurt? William Hurt? :P :P emdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αυτό θα πει αισιοδοξία: να είσαι χάλια και να γελάς ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπά..!!!είναι η καινούρια μου μέθοδος...Αφού τόσο καιρό όταν δεν ήμουν καλά καθόμουνα και έσκαγα και δεν άλλαζε κάτι...τουλάχιστον τώρα να το ευχαριστιέμαι..!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ε και τι, αυτό δεν είναι αισιοδοξία? Χώσε παιδί μου emrockon
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.